Piłka siatkowa mężczyzn: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka siatkowa mężczyzn: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978 (Liga III ?) | Piłka siatkowa mężczyzn: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978 (Liga III ?) | ||
=TABELA KOŃCOWA= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|MPkt + | |||
! WIDTH=8%|MPkt - | |||
! WIDTH=8%|R | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3270 | |||
| ALIGN=center|2518 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa|Sezon 1977/1978]] | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa mężczyzn|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Piłka siatkowa mężczyzn|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 20:29, 9 sie 2024
Piłka siatkowa mężczyzn: Liga Międzywojewódzka - Sezon 1977/1978 (Liga III ?)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | MPkt + | MPkt - | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 36 | 29 | 7 | 3270 | 2518 | ||
2 | 36 | ? | ||||||
3 | 36 | |||||||
4 | 36 | |||||||
5 | 36 | |||||||
6 | 36 | |||||||
7 | 36 | |||||||
8 | 36 | |||||||
9 | 36 | |||||||
10 | 36 |