Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie hasła) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019''' | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019''' | ||
* Awans po barażach z mistrzem IV Ligi grupy II do III Ligi: Polonia Bytom. Spadek do Ligi Okręgowej: MKS Myszków, Zieloni Żarki, Górnik Piaski. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 19: | Linia 19: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] (B) (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|76 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|84 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Śląsk Świętochłowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Szombierki Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Gwarek Ornontowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Kosztowy] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa Raków II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|67 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 193: | Linia 193: | ||
| ALIGN=center|56 | | ALIGN=center|56 | ||
|} | |} | ||
Finał - 15 czerwca, 19 czerwca | |||
(Losowanie gospodarza pierwszego meczu - 22 maja 2019 - siedziba Śląskiego ZPN) | |||
LKS Czaniec 2-2 Polonia Bytom 15 czerwca, 17:00 (843) | |||
Ilja Nozdrin-Płotnickij 11, Kamil Karcz 62 - Maciej Borycka 22, Dominik Budzik 42 | |||
Polonia Bytom 0-0 LKS Czaniec 19 czerwca, 18:00 (999) | |||
na stadionie Szombierek | |||
Wyniki wszystkich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10189.html | |||
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/1/liga10562.html | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== |
Wersja z 10:19, 25 lip 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019
- Awans po barażach z mistrzem IV Ligi grupy II do III Ligi: Polonia Bytom. Spadek do Ligi Okręgowej: MKS Myszków, Zieloni Żarki, Górnik Piaski. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom (B) (A) | 30 | 76 | 24 | 4 | 2 | 84 | 20 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 54 | 31 |
3 | RKS Grodziec | 30 | 51 | 14 | 9 | 7 | 49 | 43 |
4 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 48 | 13 | 9 | 8 | 49 | 48 |
5 | Śląsk Świętochłowice | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 52 | 50 |
6 | Szombierki Bytom | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 49 | 40 |
7 | Polonia Poraj | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 45 | 42 |
8 | Gwarek Ornontowice | 30 | 43 | 12 | 6 | 12 | 50 | 49 |
9 | [[Unia Kosztowy] | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 40 | 47 |
10 | Raków Częstochowa Raków II Częstochowa | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 67 | 54 |
11 | Przemsza Siewierz | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 44 | 43 |
12 | Sarmacja Będzin | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 36 | 46 |
13 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 36 | 53 |
14 | MKS Myszków (S) | 30 | 26 | 6 | 8 | 16 | 22 | 43 |
15 | Zieloni Żarki (S) | 30 | 26 | 6 | 6 | 18 | 35 | 71 |
16 | Górnik Piaski (S) | 30 | 34 | 7 | 3 | 20 | 24 | 56 |
Finał - 15 czerwca, 19 czerwca (Losowanie gospodarza pierwszego meczu - 22 maja 2019 - siedziba Śląskiego ZPN)
LKS Czaniec 2-2 Polonia Bytom 15 czerwca, 17:00 (843) Ilja Nozdrin-Płotnickij 11, Kamil Karcz 62 - Maciej Borycka 22, Dominik Budzik 42 Polonia Bytom 0-0 LKS Czaniec 19 czerwca, 18:00 (999) na stadionie Szombierek
Wyniki wszystkich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10189.html
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/1/liga10562.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Przemsza Siewierz 0-2 Raków II Częstochowa 11 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 MKS Myszków 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 0-4 Warta Zawiercie 12 sierpnia, 12:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Polonia Poraj 11 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin - Polonia Bytom 11 sierpnia, 17:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania
Zieloni Żarki 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00