Trzy Korony Żarnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 18: | Linia 18: | ||
=Sekcja piłki nożnej= | =Sekcja piłki nożnej= | ||
===LATA 1970-1980=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|SEZON | |||
! WIDTH=30%|POZIOM ROZGRYWKOWY | |||
! WIDTH=8%|MIEJSCE | |||
! WIDTH=6%|MECZE | |||
! WIDTH=6%|PUNKTY | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (+) | |||
! WIDTH=6%|BRAMKI (-) | |||
! WIDTH=30%|UWAGI | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1970/1971|'''1970/1971''']] | |||
| ALIGN=center|[[Piłka Nożna Klasa C 1970/1971 grupa Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|?/10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|brak końcowej tabeli rozgrywek | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1971/1972|'''1971/1972''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1972/1973|'''1972/1973''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1973/1974|'''1973/1974''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1974/1975|'''1974/1975''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1975/1976|'''1975/1976''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1976/1977|'''1976/1977''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1977/1978|'''1977/1978''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1978/1979|'''1978/1979''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Przebój Wolbrom (piłka nożna) - Sezon 1979/1980|'''1979/1980''']] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?/? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===LATA 1980 - 2000=== | ===LATA 1980 - 2000=== |
Wersja z 22:12, 28 mar 2022
Trzy Korony Żarnowiec | |
Data powstania | ???? |
Poprzednie nazwy | ???? |
Barwy | .... |
Adres | ul........, 00-000 ???? |
Stadion | ul....., 00-000 ??? |
Hala sportowa | |
Sekcje sportowe | piłka nożna, ... |
[ Strona internetowa] |
Trzy Korony Żarnowiec
Sekcja piłki nożnej
LATA 1970-1980
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1970/1971 | Piłka Nożna Klasa C 1970/1971 grupa Olkusz | ?/10 | 18 | ? | ? | ? | brak końcowej tabeli rozgrywek |
1971/1972 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1972/1973 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1973/1974 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1974/1975 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1975/1976 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1976/1977 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1977/1978 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1978/1979 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
1979/1980 | ? | ?/? | - | - | - | - | - |
LATA 1980 - 2000
Lata 2000 - 2004
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2000/2001 | Piłka Nożna Klasa B 2000/2001 grupa II Sosnowiec | 2/11 | 20 | 41 | 57 | 33 | - |
2001/2002 | Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2001/2002 | 2/11 | 20 | 45 | 62 | 25 | AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC po zwycięskim barażu z 15 drużyną Klasy A: Budowlanymi Ogrodzieniec 4-0, 2-1 |
2002/2003 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 12/16 | 30 | 28 | 40 | 74 | - |
2003/2004 | Klasa A (Sosnowiec) (7) | 15/17 | 32 | 19 | 39 | 90 | BARAŻE O UTRZYMANIE KLASY A. Początkowo spadek do Klasy B Sosnowiec, ale ostatecznie przeniesienie się do rozgrywek Wadowickiego OZPN (Małopolska) do Klasy A Olkusz. |
Lata 2004 - 2018
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | MECZE | PUNKTY | BRAMKI (+) | BRAMKI (-) | UWAGI |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2004/2005 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2005/2006 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2006/2007 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2007/2008 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2008/2009 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2009/2010 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2010/2011 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2011/2012 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2012/2013 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |
2013/2014 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | AWANS |
2014/2015 | Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Kraków I | ?/? | - | - | - | - | - |
2015/2016 | Piłka nożna: Liga Okręgowa (Kraków I) - Sezon 2015/2016 | 14/14 | 26 | 17 | 23 | 79 | SPADEK DO KLASY A OLKUSZ |
2016/2017 | Klasa A (Olkusz) (7) | 3/16 | 30 | 60 | 86 | 49 | - |
2017/2018 | Klasa A (Olkusz) (7) | ?/? | - | - | - | - | - |