Piłka Nożna Klasa B 1990/1991 grupa II Olkusz: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Awans do Klasy "A" grupa Olkusz wywalczyła Korona Lgota. Nadwiślanin II Gromiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej mecze Nadwiślanin...”) |
(Uzupełnienie hasła) |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do Klasy "A" grupa Olkusz wywalczyła Korona Lgota. Nadwiślanin II Gromiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej mecze Nadwiślanina II były weryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników | '''Piłka Nożna Klasa B 1990/1991 grupa II Olkusz''' | ||
* Awans do Klasy "A" grupa Olkusz wywalczyła Korona Lgota. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Nadwiślanin II Gromiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej mecze Nadwiślanina II były weryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 92: | Linia 96: | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Korona Lgota]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|6-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|7-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zgoda Jaworzno-Byczyna]] | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promyk Bolęcin]] | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|9-2 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Luszowice]] | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tempo Płaza|Tempo II Płaza]] | |||
| ALIGN=center|1-5 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|4-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zryw Żarki|Zryw II Żarki]] | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|1-5 | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-0 w.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Nadwiślanin Gromiec|Nadwiślanin II Gromie]] | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|2-7 | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|0-3 w.o. | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=Bibliografia (źródła):= | |||
* "Wiadomości Zagłębia", lata 1990-1991 |
Wersja z 23:46, 31 lip 2023
Piłka Nożna Klasa B 1990/1991 grupa II Olkusz
- Awans do Klasy "A" grupa Olkusz wywalczyła Korona Lgota. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Nadwiślanin II Gromiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. W rundzie wiosennej mecze Nadwiślanina II były weryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Lgota (A) | 12 | 23 | 11 | 1 | 0 | 48 | 11 |
2 | Zgoda Jaworzno-Byczyna | 12 | 17 | 7 | 3 | 2 | 24 | 14 |
3 | Promyk Bolęcin | 12 | 15 | 7 | 1 | 4 | 35 | 22 |
4 | Polonia Luszowice | 12 | 12 | 6 | 0 | 6 | 21 | 21 |
5 | Tempo II Płaza | 12 | 8 | 3 | 2 | 7 | 24 | 42 |
6 | Zryw II Żarki | 12 | 7 | 3 | 1 | 8 | 19 | 29 |
7 | Nadwiślanin II Gromiec | 12 | 2 | 1 | 0 | 11 | 6 | 38 |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Lgota | - | 2-2 | 6-2 | 3-1 | 7-1 | 3-0 w.o. | 3-0 w.o. |
2 | Zgoda Jaworzno-Byczyna | 1-4 | - | 2-0 | 1-0 | 2-2 | 4-2 | 3-0 w.o. |
3 | Promyk Bolęcin | 2-3 | 1-1 | - | 0-3 w.o. | 9-2 | 1-0 | 3-0 w.o. |
4 | Polonia Luszowice | 1-6 | 1-0 | 0-2 | - | 3-2 | 0-3 w.o. | 3-0 w.o. |
5 | Tempo II Płaza | 1-5 | 1-2 | 2-3 | 4-3 | - | 2-2 | 3-1 |
6 | Zryw II Żarki | 0-3 w.o. | 1-4 | 1-5 | 0-3 w.o. | 5-1 | - | 3-0 w.o. |
7 | Nadwiślanin II Gromie | 0-3 w.o. | 0-2 | 2-7 | 0-3 w.o. | 0-3 w.o. | 3-2 | - |
Bibliografia (źródła):
- "Wiadomości Zagłębia", lata 1990-1991