Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1984/1985: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 115: | Linia 115: | ||
|} | |} | ||
===I RUNDA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|27.10.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|28.10.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|03.11.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|04.11.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|24.11.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|21-19 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|04.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|05.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|08.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|09.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
===II RUNDA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|16.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|20.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|06.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|19.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|17-19 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1984/1985]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1984/1985]] |
Wersja z 08:58, 12 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1984/1985
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STAL STOCZNIA Szczecin | 30 | 51 | 21 | 9 | 71 | 50 |
2 | LEGIA Warszawa | 30 | 50 | 20 | 10 | 70 | 51 |
3 | AZS Olsztyn | 30 | 49 | 19 | 11 | 70 | 50 |
4 | RESOVIA Rzeszów | 30 | 46 | 16 | 14 | 66 | 58 |
5 | Płomień Milowice | 28 | 45 | 17 | 11 | 62 | 43 |
6 | BESKID Andrychów | 28 | 44 | 16 | 12 | 54 | 52 |
7 | CZARNI Radom | 28 | 43 | 15 | 13 | 58 | 46 |
8 | GWARDIA Wrocław | 28 | 40 | 12 | 16 | 49 | 56 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 28 | 35 | 7 | 21 | 31 | 69 |
10 | RESURSA Łódź | 28 | 30 | 2 | 26 | 20 | 79 |
I RUNDA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27.10.1984 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-3 | 15-6 | 15-6 | - | - |
2 | 28.10.1984 | ? | STAL STOCZNIA Szczecin | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | ||||
3 | 03.11.1984 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 2 | 15-5 | 15-11 | 9-15 | 13-15 | 15-12 |
4 | 04.11.1984 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Radom | 0 : 3 | 7-15 | 13-15 | 7-15 | - | - |
5 | 24.11.1984 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 21-19 | 15-7 | 11-15 | 15-7 | - |
6 | 04.12.1984 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 0 : 3 | 5-15 | 5-15 | 12-15 | - | - |
7 | 05.12.1984 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 3 : 0 | 15-10 | 15-2 | 15-2 | - | - |
8 | 08.12.1984 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 0 : 3 | 5-15 | 10-15 | 3-15 | - | - |
9 | 09.12.1984 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 1 : 3 | 4-15 | 10-15 | 15-12 | 7-15 | - |
II RUNDA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 15.12.1984 | ? | Płomień Milowice | STAL STOCZNIA Szczecin | 3 : 0 | 15-5 | 15-11 | 15-0 | - | - |
11 | 16.12.1984 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 1 | 15-11 | 8-15 | 15-12 | 15-7 | - |
12 | 20.12.1984 | ? | CZARNI Radom | Płomień Milowice | 3 : 2 | |||||
13 | 21.12.1984 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 2 | |||||
14 | 06.01.1985 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-5 | 15-9 | 10-15 | 15-13 | - |
15 | 12.01.1985 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 0 : 3 | 9-15 | 7-15 | 9-15 | - | - |
16 | 13.01.1985 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-10 | 15-17 | 15-13 | 16-14 |
17 | 19.01.1985 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 17-19 | 15-10 | 15-13 | 15-13 | - |
18 | 20.01.1985 | ? | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 0 | 15-12 | 16-14 | 15-9 | - | - |