Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1990/1991: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 27 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1990/1991 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1990/1991 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|M-ce | ||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH= | ! WIDTH=30%|UWAGI | ||
! WIDTH= | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Towimor Toruń | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Tychy | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łodź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SPADEK | ||
| | |} | ||
==RUNDA ZASADNICZA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
|-BGCOLOR=# | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
| | ! WIDTH=18%|data | ||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
| | ! WIDTH=5%|ter. 2 | ||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
= | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
= | |||
= | |||
= | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
===TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 262: | Linia 325: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|79 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Towimor Toruń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|67 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|88 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|77 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|74 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|84 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|76 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''18''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''12''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''71''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''92''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center|139 | |||
|} | |} | ||
== | ==RUNDA GRUPOWA== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR= | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|118 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|119 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|124 | ||
| ALIGN=center|87 | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|97 | ||
| ALIGN=center|111 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|110 | |||
| ALIGN=center|107 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Towimor Toruń 28 26 12 2 14 99 105 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|99 | |||
| ALIGN=center|105 | |||
|} | |||
*Grupa "Słabsza" | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|125 | |||
| ALIGN=center|107 | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|103 | |||
| ALIGN=center|117 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''24''' | ||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''102''' | |||
| ALIGN=center|'''115''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|168 | |||
|} | |} | ||
==RUNDA PLAY OFF== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF=== | |||
Play-off | |||
Ćwierćfinały | |||
Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 5:2, 2:11 | |||
Unia Oświęcim - GKS Katowice 2-0 5:3, 4:1 | |||
Podhale Nowy Targ - Towimor Toruń 2-1 8:2, 4:4 (k. 0:1), 7:0 | |||
Naprzód Janów - Cracovia 2-0 6:3, 4:2 | |||
Półfinały | |||
Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 6:3, 6:0 | |||
Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2-1 4:0, 2:4, 6:4 | |||
Mecze o miejsca 5-8 | |||
Cracovia - GKS Tychy 2-1 2:4, 6:4, 8:5 | |||
Towimor Toruń - GKS Katowice 2-0 6:4, 6:1 | |||
Mecz o 7. miejsce | |||
GKS Tychy - GKS Katowice 2-0 6:4, 7:3 | |||
Mecz o 5. miejsce | |||
Towimor Toruń - Cracovia 2-0 3:3 (k. 3:2), 3:1 | |||
Mecz o 3. miejsce | |||
Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów 2-0 5:1, 5:3 | |||
Finał | |||
Polonia Bytom - Unia Oświęcim 2-0 5:2, 3:2 | |||
Baraż o utrzymanie | |||
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2-0 5:2, 2:8, 10:9 | |||
Spadek: ŁKS Łódź | |||
=ROZGRYWKI PP= | |||
=KADRA= | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1990/1991]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1990/1991]] |
Aktualna wersja na dzień 14:20, 8 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1990/1991
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | UWAGI |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Unia Oświęcim | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | Naprzód Janów | - |
5 | Towimor Toruń | - |
6 | Cracovia Kraków | - |
7 | GKS Tychy | - |
8 | GKS Katowice | - |
9 | Zagłębie Sosnowiec | - |
10 | ŁKS Łodź | SPADEK |
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 11 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 12 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 13 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 14 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 15 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 16 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 17 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 18 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 18 | 32 | 16 | 0 | 2 | 79 | 38 |
2 | Unia Oświęcim | 18 | 24 | 11 | 2 | 5 | 78 | 52 |
3 | Towimor Toruń | 18 | 22 | 11 | 0 | 7 | 67 | 64 |
4 | Naprzód Janów | 18 | 20 | 9 | 2 | 7 | 71 | 74 |
5 | Cracovia Kraków | 18 | 20 | 8 | 4 | 6 | 78 | 66 |
6 | Podhale Nowy Targ | 18 | 20 | 10 | 0 | 8 | 88 | 57 |
7 | GKS Tychy | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 77 | 74 |
8 | GKS Katowice | 18 | 16 | 6 | 4 | 8 | 84 | 76 |
9 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 9 | 3 | 3 | 12 | 71 | 92 |
10 | ŁKS Łódź | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 39 | 139 |
RUNDA GRUPOWA
ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 28 | 49 | 24 | 1 | 3 | 118 | 65 |
2 | Unia Oświęcim | 28 | 34 | 16 | 2 | 10 | 119 | 82 |
3 | Podhale Nowy Targ | 28 | 32 | 15 | 2 | 11 | 124 | 87 |
4 | Naprzód Janów | 28 | 29 | 13 | 3 | 12 | 97 | 111 |
5 | Cracovia Kraków | 28 | 28 | 11 | 6 | 11 | 110 | 107 |
6 | Towimor Toruń 28 26 12 2 14 99 105 | 28 | 26 | 12 | 2 | 14 | 99 | 105 |
- Grupa "Słabsza"
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 19 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 20 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 21 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 22 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 23 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 24 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | GKS Katowice | 24 | 24 | 10 | 4 | 10 | 125 | 107 |
8 | GKS Tychy | 24 | 19 | 9 | 1 | 14 | 103 | 117 |
9 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 15 | 6 | 3 | 15 | 102 | 115 |
10 | ŁKS Łódź | 24 | 8 | 4 | 0 | 20 | 67 | 168 |
RUNDA PLAY OFF
ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF
Play-off Ćwierćfinały Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 5:2, 2:11 Unia Oświęcim - GKS Katowice 2-0 5:3, 4:1 Podhale Nowy Targ - Towimor Toruń 2-1 8:2, 4:4 (k. 0:1), 7:0 Naprzód Janów - Cracovia 2-0 6:3, 4:2 Półfinały Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 6:3, 6:0 Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2-1 4:0, 2:4, 6:4 Mecze o miejsca 5-8 Cracovia - GKS Tychy 2-1 2:4, 6:4, 8:5 Towimor Toruń - GKS Katowice 2-0 6:4, 6:1 Mecz o 7. miejsce GKS Tychy - GKS Katowice 2-0 6:4, 7:3 Mecz o 5. miejsce Towimor Toruń - Cracovia 2-0 3:3 (k. 3:2), 3:1 Mecz o 3. miejsce Podhale Nowy Targ - Naprzód Janów 2-0 5:1, 5:3 Finał Polonia Bytom - Unia Oświęcim 2-0 5:2, 3:2 Baraż o utrzymanie Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2-0 5:2, 2:8, 10:9
Spadek: ŁKS Łódź