Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
== | ==ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET== | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|JEDYNKA Siewierz | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|SOBIESKI Oława | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|TKS Tychy | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AMBER Kalisz | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|} | |||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 21: | Linia 159: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Jedynka Siewierz]] | | ALIGN=center|[[Jedynka Siewierz]] | ||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|21:25 | | ALIGN=center|21:25 | ||
Linia 60: | Linia 198: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[MKS II Dąbrowa Górnicza]] | | ALIGN=center|[[MKS II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25:23 | | ALIGN=center|25:23 | ||
Linia 86: | Linia 224: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Sobieski Oława]] | | ALIGN=center|[[Sobieski Oława]] | ||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|15:25 | | ALIGN=center|15:25 | ||
Linia 112: | Linia 250: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Częstochowianka Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Częstochowianka Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|25:16 | | ALIGN=center|25:16 | ||
Linia 137: | Linia 275: | ||
| ALIGN=center|[[14 listopad]] [[2018]] | | ALIGN=center|[[14 listopad]] [[2018]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Impel Wrocław]] | | ALIGN=center|[[Impel Gwardia II Wrocław]] | ||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|15:25 | | ALIGN=center|15:25 | ||
Linia 151: | Linia 289: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[PLKS Pszczyna]] | | ALIGN=center|[[PLKS Pszczyna]] | ||
| ALIGN=center|Płomień Sosnowiec | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25:22 | | ALIGN=center|25:22 | ||
Linia 158: | Linia 296: | ||
| ALIGN=center|18:25 | | ALIGN=center|18:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|Pkt | |||
! WIDTH=6%|Z (3) | |||
! WIDTH=6%|Z (2) | |||
! WIDTH=6%|P (1) | |||
! WIDTH=6%|P (0) | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | |||
! WIDTH=6%|Sety (-) | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|JEDYNKA Siewierz | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|TKS Tychy | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|AMBER Kalisz | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|SOBIESKI Oława | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|} | |||
===RUNDA II=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[24 listopad]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedynka Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|24-14 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[1 grudzień]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Pauzuje | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[8 grudzień]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|TKS Tychy | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|12-25 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[16 stycznia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[MKS II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-5 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[22 grudnia]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Amber Kalisz | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-25 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[5 stycznia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sobieski Oława]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[10 stycznia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|Polonia Świdnica | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-25 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[12 stycznia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowianka Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|KS Olimpia Jawor | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[25 stycznia]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Impel Gwardia II Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[2 luty]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PLKS Pszczyna | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-21 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==PLAY OFF== | |||
===ĆWIERĆFINAŁ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[16 luty]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SOBIESKI Oława | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[17 luty]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|SOBIESKI Oława | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[23 luty]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|SOBIESKI Oława | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|27-25 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
|} | |||
'''Bilans meczów Płomień - Sobieski 3-0 i awans Płomienia do półfinału''' | |||
===PÓŁFINAŁ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[9 marzec]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[10 marzec]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|13-25 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[23 marzec]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[24 marzec]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|25-23 | |||
| ALIGN=center|25-13 | |||
| ALIGN=center|16-25 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
|} | |||
'''Bilans meczów Płomień - Olimpia 1-3 i awans Olimpii do finału''' | |||
=KADRA= | =KADRA= | ||
<gallery> | <gallery> | ||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | ||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | ||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | ||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: |
Aktualna wersja na dzień 15:50, 12 lis 2021
ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 20 | 55 | 17 | 2 | 0 | 1 | 58 | 14 |
2 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 20 | 48 | ? | ? | ? | ? | 54 | 20 |
3 | PLKS Pszczyna | 20 | 46 | ? | ? | ? | ? | 53 | 23 |
4 | OLIMPIA Jawor | 20 | 42 | ? | ? | ? | ? | 48 | 27 |
5 | JEDYNKA Siewierz | 20 | 37 | ? | ? | ? | ? | 44 | 31 |
6 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 20 | 24 | ? | ? | ? | ? | 35 | 44 |
7 | POLONIA Świdnica | 20 | 24 | ? | ? | ? | ? | 30 | 43 |
8 | SOBIESKI Oława | 20 | 18 | ? | ? | ? | ? | 23 | 47 |
9 | TKS Tychy | 20 | 14 | ? | ? | ? | ? | 26 | 54 |
10 | AMBER Kalisz | 20 | 13 | ? | ? | ? | ? | 22 | 52 |
11 | GWARDIA II Wrocław | 20 | 9 | ? | ? | ? | ? | 19 | 57 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 wrzesień 2018 | 17.00 | Jedynka Siewierz | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 21:25 | 30:28 | 23:25 | 19;25 | - |
2 | 3 październik 2018 | Płomień Sosnowiec | Pauzuje | ' | - | - | - | - | - | |
3 | 6 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | TKS Tychy | 3 : 1 | 22:25 | 25:13 | 26:24 | 25:19 | - |
4 | 13 październik 2018 | 17.00 | MKS II Dąbrowa Górnicza | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25:23 | 11:25 | 15:25 | 13:25 | - |
5 | 17 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Amber Kalisz | 3 : 1 | 25:16 | 25:14 | 21:25 | 25:19 | - |
6 | 20 październik 2018 | 17.00 | Sobieski Oława | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 12:25 | 19:25 | - | - |
7 | 27 październik 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | Polonia Świdnica | 3 : 0 | 25:19 | 25:13 | 25:21 | - | - |
8 | 3 listopad 2018 | 17.00 | Częstochowianka Częstochowa | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25:16 | 23:25 | 25:23 | 25:22 | - |
9 | 10 listopad 2018 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | KS Olimpia Jawor | 3 : 0 | 25:12 | 25:21 | 25:23 | - | - |
10 | 14 listopad 2018 | 17.00 | Impel Gwardia II Wrocław | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15:25 | 10:25 | 13:25 | - | - |
11 | 17 listopad 2018 | 17.00 | PLKS Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25:22 | 17:25 | 14:25 | 18:25 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 10 | 27 | 9 | 0 | 0 | 1 | 28 | 8 |
2 | PLKS Pszczyna | 10 | 24 | ? | ? | ? | ? | 27 | 10 |
3 | CZĘSTOCHOWIANKA Częstochowa | 10 | 22 | ? | ? | ? | ? | 26 | 13 |
4 | JEDYNKA Siewierz | 10 | 21 | ? | ? | ? | ? | 24 | 13 |
5 | OLIMPIA Jawor | 10 | 21 | ? | ? | ? | ? | 23 | 14 |
6 | POLONIA Świdnica | 10 | 15 | ? | ? | ? | ? | 19 | 20 |
7 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 10 | 13 | ? | ? | ? | ? | 19 | 20 |
8 | TKS Tychy | 10 | 10 | ? | ? | ? | ? | 17 | 25 |
9 | GWARDIA II Wrocław | 10 | 6 | ? | ? | ? | ? | 11 | 28 |
10 | AMBER Kalisz | 10 | 3 | ? | ? | ? | ? | 9 | 29 |
11 | SOBIESKI Oława | 10 | 3 | 0 | 1 | 1 | 8 | 6 | 29 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 24 listopad 2018 | Płomień Sosnowiec | Jedynka Siewierz | 3 : 2 | 24-14 | 23-25 | 23-25 | 25-16 | 15-13 | |
13 | 1 grudzień 2018 | Płomień Sosnowiec | Pauzuje | ' | - | - | - | - | - | |
14 | 8 grudzień 2018 | TKS Tychy | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 15-25 | 12-25 | 15-25 | - | - | |
15 | 16 stycznia 2019 | Płomień Sosnowiec | MKS II Dąbrowa Górnicza | 3 : 0 | 25-19 | 25-5 | 25-15 | - | - | |
16 | 22 grudnia 2018 | Amber Kalisz | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 13-25 | 18-25 | 19-25 | - | - | |
17 | 5 stycznia 2019 | Płomień Sosnowiec | Sobieski Oława | 3 : 0 | 25-21 | 25-17 | 25-19 | - | - | |
18 | 10 stycznia 2019 | Polonia Świdnica | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 12-25 | 25-27 | 15-25 | - | - | |
19 | 12 stycznia 2019 | Płomień Sosnowiec | Częstochowianka Częstochowa | 3 : 1 | 23-25 | 25-23 | 25-19 | 26-24 | - | |
20 | 19 stycznia 2019 | KS Olimpia Jawor | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-22 | 24-26 | 25-21 | 23-25 | 10-15 | |
21 | 25 stycznia 2019 | Płomień Sosnowiec | Impel Gwardia II Wrocław | 3 : 0 | 25-19 | 25-15 | 25-11 | - | - | |
22 | 2 luty 2019 | Płomień Sosnowiec | PLKS Pszczyna | 3 : 1 | 25-15 | 19-25 | 25-18 | 25-21 | - |
PLAY OFF
ĆWIERĆFINAŁ
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 luty 2019 | Płomień Sosnowiec | SOBIESKI Oława | 3 : 1 | 18-25 | 25-16 | 25-18 | 25-16 | - | |
2 | 17 luty 2019 | Płomień Sosnowiec | SOBIESKI Oława | 3 : 0 | 25-17 | 25-22 | 25-16 | - | - | |
3 | 23 luty 2019 | SOBIESKI Oława | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 25-22 | 15-25 | 21-25 | 27-25 | 9-15 |
Bilans meczów Płomień - Sobieski 3-0 i awans Płomienia do półfinału
PÓŁFINAŁ
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 marzec 2019 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 1 : 3 | 22-25 | 25-17 | 23-25 | 25-27 | - | |
2 | 10 marzec 2019 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 0 : 3 | 24-26 | 13-25 | 22-25 | - | - | |
3 | 23 marzec 2019 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 22-25 | 25-19 | 25-27 | 17-25 | - | |
4 | 24 marzec 2019 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 18-25 | 25-23 | 25-13 | 16-25 | 15-9 |
Bilans meczów Płomień - Olimpia 1-3 i awans Olimpii do finału