Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 23 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019 | '''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyli: Zagłębiak Tucznawa, RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Druga w tabeli Sarmacja II Będzin wycofała się z rozgrywek w przyszłym sezonie, dlatego awansowało również trzecie w tabeli RKS Zagłębie. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Gmina II Psary wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce. Jej pozostałe mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 20: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|106 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|78 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[KS Mydlice|KS Mydlice Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[MKS Sławków|UKS Sławków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|62 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|91 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Niegowoniczki 2018]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|102 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[]] | | ALIGN=LEFT|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|83 | ||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10494.html | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 205: | Linia 167: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 5''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 10''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |||
*Mecz pomiedzy drużynami UKS Sławków -Promień Strzemieszyce Małe 2 września, 17:00 nie odbył się | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 6''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|'''7 : 2''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | | ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.30 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
Linia 296: | Linia 299: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strażak Nowa Wieś]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Niegowoniczki 2018]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 7''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KS Mydlice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębiak Tucznawa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | | ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]], (8) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 września]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[UKS Sławków]] | |||
| ALIGN=center|[[Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 2''' (?:?) | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
===Kolejka | ===Kolejka 4=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" |
Aktualna wersja na dzień 10:20, 2 cze 2022
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2018/2019
- Awans do Klasy A Sosnowiec wywalczyli: Zagłębiak Tucznawa, RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Druga w tabeli Sarmacja II Będzin wycofała się z rozgrywek w przyszłym sezonie, dlatego awansowało również trzecie w tabeli RKS Zagłębie. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Gmina II Psary wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce. Jej pozostałe mecze zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębiak Tucznawa (A) | 22 | 58 | 19 | 1 | 2 | 106 | 21 |
2 | Sarmacja II Będzin | 22 | 46 | 14 | 4 | 4 | 64 | 26 |
3 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (A) | 22 | 46 | 15 | 1 | 6 | 78 | 34 |
4 | Zew Kazimierz | 22 | 44 | 13 | 5 | 4 | 48 | 31 |
5 | Jedność Strzyżowice | 22 | 38 | 12 | 2 | 8 | 65 | 42 |
6 | Strażak Nowa Wieś | 22 | 32 | 10 | 2 | 10 | 46 | 50 |
7 | KS Mydlice Dąbrowa Górnicza | 22 | 30 | 9 | 3 | 10 | 69 | 50 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 46 | 55 |
9 | UKS Sławków | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 46 | 62 |
10 | JSP Warta Zawiercie | 22 | 16 | 5 | 1 | 16 | 27 | 91 |
11 | Niegowoniczki 2018 | 22 | 13 | 4 | 1 | 17 | 31 | 102 |
12 | Gmina II Psary | 22 | 10 | 3 | 1 | 18 | 21 | 83 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10494.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Zew Kazimierz | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Strażak Nowa Wieś | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 5 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | JSP Warta Zawiercie | Jedność Strzyżowice | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | KS Mydlice | Gmina II Psary | 2 : 5 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | Niegowoniczki 2018 | Zagłębiak Tucznawa | 0 : 10 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | 2 września 2018 (?) | 17.00 | UKS Sławków | Promień Strzemieszyce Małe | ? : ? (?:?) |
- Mecz pomiedzy drużynami UKS Sławków -Promień Strzemieszyce Małe 2 września, 17:00 nie odbył się
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | JSP Warta Zawiercie | Zew Kazimierz | 0 : 6 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | KS Mydlice | 7 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Sarmacja II Będzin | Strażak Nowa Wieś | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Zagłębiak Tucznawa | UKS Sławków | 6 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 11.00 | Jedność Strzyżowice | Promień Strzemieszyce Małe | 1 : 3 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 2 | 9 września 2018 (?) | 16.30 | Gmina II Psary | Niegowoniczki 2018 | 3 : 2 (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zew Kazimierz | Jedność Strzyżowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Strażak Nowa Wieś | Warta Zawiercie | 5 : 0 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Niegowoniczki 2018 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 0 : 7 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | KS Mydlice | Sarmacja II Będzin | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | Zagłębiak Tucznawa | Promień Strzemieszyce Małe | 2 : 1 (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 3 | 16 września 2018 (?) | 16.00 | UKS Sławków | Gmina II Psary | 5 : 2 (?:?) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec), (8) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |