Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
'''[[STRONA W BUDOWIE]]''' | '''[[STRONA W BUDOWIE]]''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice: Drama Zbrosławice. Spadek do Klasy A: SKS Łagisza Będzin. Po zakończeniu sezonu z gry w Klasie Okręgowej zrezygnowała Łazowianka Łazy i w przyszłym sezonie 2019/2020 będzie ona grać w Klasie A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 19: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Drama Zbrosławice]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|92 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|84 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Miedary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|100 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|79 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|85 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Odra Miasteczko Śląskie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Silesia Miechowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|53 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|82 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] - rezygnacja z gry w Klasie Okręgowej w przyszłym sezonie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|85 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Bobrowniki Śląskie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|92 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sokół Orzech]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|98 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[SKS Łagisza|SKS Łagisza Będzin]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | |} | ||
| | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10229.html | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 394: | Linia 376: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Tęcza Błędów]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 sierpnia]] [[2018]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | | ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 472: | Linia 454: | ||
Cyklon Rogoźnik 6-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 sierpnia, 17:00 | Cyklon Rogoźnik 6-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 sierpnia, 17:00 | ||
Drama Zbrosławice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 sierpnia, 11:00 | Drama Zbrosławice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 sierpnia, 11:00 | ||
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Sokół Orzech 18 sierpnia, 17:00 | Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Sokół Orzech 18 sierpnia, 17:00 | ||
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Orzeł Miedary 18 sierpnia, 17:00 | Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Orzeł Miedary 18 sierpnia, 17:00 |
Aktualna wersja na dzień 08:45, 24 lip 2023
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019
- Awans do IV Ligi Katowice: Drama Zbrosławice. Spadek do Klasy A: SKS Łagisza Będzin. Po zakończeniu sezonu z gry w Klasie Okręgowej zrezygnowała Łazowianka Łazy i w przyszłym sezonie 2019/2020 będzie ona grać w Klasie A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drama Zbrosławice (A) | 30 | 69 | 22 | 3 | 5 | 92 | 45 |
2 | Szczakowianka Jaworzno | 30 | 66 | 21 | 3 | 6 | 84 | 40 |
3 | Orzeł Miedary | 30 | 63 | 19 | 6 | 5 | 100 | 52 |
4 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 30 | 59 | 19 | 2 | 9 | 68 | 42 |
5 | Górnik Wojkowice | 30 | 56 | 17 | 5 | 8 | 79 | 46 |
6 | Tęcza Błędów | 30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 59 | 48 |
7 | Zagłębie II Sosnowiec | 30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 85 | 57 |
8 | AKS Niwka Sosnowiec | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 60 | 57 |
9 | Źródło Kromołów | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 60 | 63 |
10 | Odra Miasteczko Śląskie | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 53 | 54 |
11 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 42 | 58 |
12 | Silesia Miechowice | 30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 53 | 82 |
13 | Łazowianka Łazy - rezygnacja z gry w Klasie Okręgowej w przyszłym sezonie | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 41 | 85 |
14 | Górnik Bobrowniki Śląskie | 30 | 22 | 5 | 7 | 18 | 47 | 92 |
15 | Sokół Orzech | 30 | 20 | 6 | 2 | 22 | 37 | 98 |
16 | SKS Łagisza Będzin (S) | 30 | 17 | 3 | 8 | 19 | 30 | 71 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10229.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Cyklon Rogoźnik | Zagłębie II Sosnowiec | 1 : 4 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | AKS Niwka | Orzeł Miedary | 3 : 5 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Szczakowianka Jaworzno | Odra Miasteczko Śląskie | 1 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Łazowianka Łazy | SKS Łagisza | 1 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Tęcza Błędów | Sokół Orzech | 3 : 0 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Źródło Kromołów | Górnik Bobrowniki Śląskie | 6 : 2 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | Silesia Miechowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | Drama Zbrosławice | Górnik Wojkowice | 2 : 4 (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 17.00 | Zagłębie II Sosnowiec | Drama Zbrosławice | 1 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 17.00 | Sokół Orzech | AKS Niwka | 1 : 4 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 11.00 | Orzeł Miedary | Źródło Kromołów | 3 : 5 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 17.00 | Górnik Wojkowice | Tęcza Błędów | 0 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 17.00 | Silesia Miechowice | Cyklon Rogoźnik | 5 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 17.00 | Szczakowianka Jaworzno | Łazowianka Łazy | 4 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 17.00 | SKS Łagisza | Siemianowiczanka Siemianowice Śl. | 0 : 3 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 2 | 15 sierpnia 2018 (śr) | 15.00 | Odra Miasteczko Śląskie | Górnik Bobrowniki Śląskie | 5 : 1 (?:?) |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 3 | 18 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | Tęcza Błędów | Zagłębie II Sosnowiec | 3 : 2 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 3 | 18 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | AKS Niwka | Górnik Wojkowice | 2 : 1 (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 18 sierpnia, 11:00 Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-3 Szczakowianka Jaworzno 18 sierpnia, 17:00 Cyklon Rogoźnik 6-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 sierpnia, 17:00 Drama Zbrosławice 2-2 Silesia Miechowice (Bytom) 19 sierpnia, 11:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Sokół Orzech 18 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-5 Orzeł Miedary 18 sierpnia, 17:00
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | - | Zagłębie II Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | AKS Niwka | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 17.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (s) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 12 sierpnia 2018 (n) | 11.00 | --- | --- | ? : ? (?:?) |