Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[ | '''Piłka nożna Klasa Okręgowa Grupa II Katowice - Sezon 2002/2003''' | ||
* Awans do IV Ligi grupa Katowice wywalczyło Źródło Kromołów. Spadek do Klasy A: Górnik 09 Mysłowice, a po przegranych barażach także: Zagłębiak Dąbrowa Górnicza i Przemsza Siewierz. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Przed sezonem z rozgrywek wycofał się [[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]], stąd nieparzysta ilość drużyn. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 17: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|68 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|80 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Rozbark Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno|Szczakowianka II Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|57 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|59 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice|GKS II Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ruch Chorzów|Ruch II Chorzów]] | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] (B) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|88 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] (B) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|72 | ||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[?? | | ALIGN=LEFT|[[Górnik 09 Mysłowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|82 | ||
|} | |||
===BARAŻE O GRĘ W LIDZE OKRĘGOWEJ KATOWICE=== | |||
I. Wzięły w nim udział: [[Zapora Przeczyce]] - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i [[Przemsza Siewierz]] - 14-ty zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zapora Przeczyce]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
II. Wzięły w nim udział: [[LKS Bełk]] - vicemistrz rybnickiej klasy A i [[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] - 13-ty zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył LKS Bełk. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003]] [[Piłka nożna: Klasa A (Rybnik) - Sezon 2002/2003]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[25 czerwca]] [[2003]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[LKS Bełk]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | |||
|} | |||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Rybnik) - Sezon 2002/2003]] [Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[29 czerwca]] [[2003]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[LKS Bełk]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |} | ||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga336.html | |||
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/0/liga728.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2002/2003]] | [[Kategoria:Sezon piłkarski|2002/2003]] |
Aktualna wersja na dzień 12:26, 2 lis 2022
Piłka nożna Klasa Okręgowa Grupa II Katowice - Sezon 2002/2003
- Awans do IV Ligi grupa Katowice wywalczyło Źródło Kromołów. Spadek do Klasy A: Górnik 09 Mysłowice, a po przegranych barażach także: Zagłębiak Dąbrowa Górnicza i Przemsza Siewierz. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Przed sezonem z rozgrywek wycofał się Górnik Sosnowiec, stąd nieparzysta ilość drużyn.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Źródło Kromołów (A) | 28 | 68 | 21 | 1 | 5 | 80 | 23 |
2 | Podlesianka Katowice | 28 | 54 | 17 | 3 | 8 | 66 | 31 |
3 | Rozbark Bytom | 28 | 52 | 15 | 7 | 6 | 55 | 23 |
4 | Sarmacja Będzin | 28 | 51 | 15 | 6 | 7 | 63 | 35 |
5 | Szczakowianka II Jaworzno | 28 | 51 | 15 | 6 | 7 | 57 | 30 |
6 | AKS Niwka Sosnowiec | 28 | 50 | 15 | 5 | 8 | 59 | 44 |
7 | GKS II Katowice | 28 | 43 | 13 | 4 | 11 | 66 | 38 |
8 | Unia Ząbkowice | 28 | 35 | 8 | 11 | 9 | 37 | 46 |
9 | Ruch II Chorzów | 28 | 34 | 9 | 7 | 12 | 41 | 55 |
10 | MKS Siemianowice Śląskie | 28 | 33 | 8 | 9 | 11 | 31 | 38 |
11 | Górnik Jaworzno | 28 | 30 | 8 | 6 | 14 | 44 | 70 |
12 | Górnik Wesoła | 28 | 29 | 8 | 5 | 15 | 33 | 61 |
13 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (B) (S) | 28 | 21 | 6 | 3 | 19 | 37 | 88 |
14 | Przemsza Siewierz (B) (S) | 28 | 21 | 6 | 3 | 19 | 26 | 72 |
15 | Górnik 09 Mysłowice (S) | 28 | 17 | 5 | 2 | 21 | 41 | 82 |
BARAŻE O GRĘ W LIDZE OKRĘGOWEJ KATOWICE
I. Wzięły w nim udział: Zapora Przeczyce - vicemistrz sosnowieckiej klasy A i Przemsza Siewierz - 14-ty zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczyła Zapora Przeczyce
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 25 czerwca 2003 | 18.00 | Przemsza Siewierz | Zapora Przeczyce | 1 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 29 czerwca 2003 | 18.00 | Zapora Przeczyce | Przemsza Siewierz | 2 : 3 (?:?) |
II. Wzięły w nim udział: LKS Bełk - vicemistrz rybnickiej klasy A i Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - 13-ty zespół Ligi okręgowej Katowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy Okręgowej Katowice wywalczył LKS Bełk.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003 Piłka nożna: Klasa A (Rybnik) - Sezon 2002/2003 | BARAŻ | 25 czerwca 2003 | 18.00 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | LKS Bełk | 3 : 2 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Rybnik) - Sezon 2002/2003 [Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2002/2003]] | BARAŻ | 29 czerwca 2003 | 18.00 | LKS Bełk | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 2 : 1 (?:?) |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga336.html