Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2011/2012: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2011/2012 | '''[[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2011/2012]]''' | ||
* Awans do IV Ligi: Gwarek Tarnowskie Góry i Unia Ząbkowice. Spadek do Klasy A: MCKS Czeladź, Piast Ożarowice, Zgoda Byczyna. Za zwycięstwo 3 pkt. za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gwarek Tarnowskie Góry]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|99 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|105 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Nakło Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Urania Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Ciężkowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Biały Brzeziny Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MCKS Czeladź]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piast Ożarowice]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zgoda Byczyna]] (Jaworzno) (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|92 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga5721.html | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2011/2012]] | [[Kategoria: Sezon piłkarski|2011/2012]] |
Aktualna wersja na dzień 08:43, 30 maj 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2011/2012
- Awans do IV Ligi: Gwarek Tarnowskie Góry i Unia Ząbkowice. Spadek do Klasy A: MCKS Czeladź, Piast Ożarowice, Zgoda Byczyna. Za zwycięstwo 3 pkt. za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwarek Tarnowskie Góry (A) | 30 | 81 | 26 | 3 | 1 | 99 | 25 |
2 | Unia Ząbkowice (A) | 30 | 75 | 24 | 3 | 3 | 93 | 42 |
3 | AKS Niwka Sosnowiec | 30 | 62 | 20 | 2 | 8 | 105 | 38 |
4 | Strażak Mierzęcice | 30 | 52 | 14 | 10 | 6 | 60 | 50 |
5 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 58 | 33 |
6 | Wawel Wirek | 30 | 45 | 14 | 3 | 13 | 50 | 51 |
7 | Podlesianka Katowice | 30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 38 | 43 |
8 | RKS Grodziec | 30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 63 | 52 |
9 | Orzeł Nakło Śląskie | 30 | 38 | 12 | 6 | 16 | 40 | 58 |
10 | Urania Ruda Śląska | 30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 53 | 50 |
11 | Ciężkowianka Jaworzno | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 46 | 58 |
12 | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 30 | 34 | 11 | 1 | 18 | 55 | 76 |
13 | MKS Siemianowice Śląskie | 30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 39 | 63 |
14 | MCKS Czeladź (S) | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 35 | 77 |
15 | Piast Ożarowice (S) | 30 | 20 | 6 | 2 | 22 | 30 | 83 |
16 | Zgoda Byczyna (Jaworzno) (S) | 30 | 18 | 4 | 6 | 20 | 27 | 92 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga5721.html