Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2019/2020: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „k”) |
(Uzupełnienie hasła) |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2019/2020''' | |||
* Z uwagi na ogólnoświatową pandemię COVID-19 rozgrywki zostały przerwane po rundzie jesiennej i uznane za zakończone. Awans do IV Ligi Katowice wywalczyła Szczakowianka Jaworzno. Zgodnie z decyzją PZPN żadna z drużyn nie spadła do Klasy A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] (A) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Niwy Brudzowice]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sparta Katowice]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pogoń Imielin]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Urania Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MK Górnik Katowice]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Lipiny]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Mokre]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, Tabele "u siebie " i na wyjeździe"http://www.90minut.pl/liga/1/liga10662.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2019/2020]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2019/2020]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2019/2020]] |
Aktualna wersja na dzień 09:02, 24 lip 2023
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2019/2020
- Z uwagi na ogólnoświatową pandemię COVID-19 rozgrywki zostały przerwane po rundzie jesiennej i uznane za zakończone. Awans do IV Ligi Katowice wywalczyła Szczakowianka Jaworzno. Zgodnie z decyzją PZPN żadna z drużyn nie spadła do Klasy A. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczakowianka Jaworzno (A) | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 76 | 14 |
2 | Górnik Wojkowice | 17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 47 | 22 |
3 | Podlesianka Katowice | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 45 | 15 |
4 | Tęcza Błędów | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 37 | 22 |
5 | Cyklon Rogoźnik | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 44 | 19 |
6 | Niwy Brudzowice | 17 | 33 | 11 | 0 | 6 | 47 | 26 |
7 | Sparta Katowice | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 36 | 28 |
8 | Wawel Wirek | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 23 | 27 |
9 | Zagłębie II Sosnowiec | 17 | 24 | 8 | 0 | 9 | 39 | 42 |
10 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 33 | 36 |
11 | Pogoń Imielin | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 30 | 44 |
12 | Urania Ruda Śląska | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 37 | 56 |
13 | AKS Niwka Sosnowiec | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 33 | 27 |
14 | MK Górnik Katowice | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 33 | 39 |
15 | Naprzód Lipiny | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 25 | 40 |
16 | Źródło Kromołów | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 32 | 36 |
17 | Orzeł Mokre | 17 | 4 | 1 | 1 | 15 | 17 | 73 |
18 | Górnik Piaski | 17 | 3 | 1 | 0 | 16 | 13 | 81 |
Wyniki wszystkich meczy, Tabele "u siebie " i na wyjeździe"http://www.90minut.pl/liga/1/liga10662.html