Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019''' | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019''' | ||
* Awans do III Ligi po barażach z mistrzem IV Ligi grupy II: Polonia Bytom. Spadek do Ligi Okręgowej: MKS Myszków, Zieloni Żarki, Górnik Piaski. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] (B) (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Śląsk Świętochłowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szombierki Bytom]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Poraj]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gwarek Ornontowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Kosztowy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Raków Częstochowa|Raków II Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Slavia Ruda Śląska]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|} | |||
===BARAŻE O AWANS DO III LIGI=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Polonia Bytom]] - zwycięzca grupy I IV Ligi i [[LKS Czaniec]] - zwycięzca grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu [[Polonia Bytom]] awansowała do III Ligi z uwagi na większą liczbę goli strzelonych na wyjeździe. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2018/2019]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[15 czerwca]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[LKS Czaniec]] | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:2) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019]] [[Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2018/2019]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[19 czerwca]] [[2019]] | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[LKS Czaniec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10189.html | |||
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/1/liga10562.html | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
Przemsza Siewierz 0-2 Raków II Częstochowa 11 sierpnia, 17:00 | |||
Szombierki Bytom 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00 | |||
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 MKS Myszków 11 sierpnia, 17:00 | |||
Gwarek Ornontowice 0-4 Warta Zawiercie 12 sierpnia, 12:00 | |||
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Polonia Poraj 11 sierpnia, 17:00 | |||
Śląsk Świętochłowice 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 sierpnia, 17:00 | |||
Sarmacja Będzin - Polonia Bytom 11 sierpnia, 17:00 | |||
gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania | |||
Zieloni Żarki 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00 | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2018/2019]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2018/2019]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2018/2019]] | ||
[[Kategoria:Liga IV|Sezon 2018/2019]] | [[Kategoria:Liga IV|Sezon 2018/2019]] | ||
[[Kategoria:Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2018/2019]] | [[Kategoria:Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2018/2019]] | ||
[[Kategoria:Sezon 2018/2019|Liga IV]] | [[Kategoria:Sezon 2018/2019|Liga IV]] |
Aktualna wersja na dzień 10:32, 25 lip 2023
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019
- Awans do III Ligi po barażach z mistrzem IV Ligi grupy II: Polonia Bytom. Spadek do Ligi Okręgowej: MKS Myszków, Zieloni Żarki, Górnik Piaski. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom (B) (A) | 30 | 76 | 24 | 4 | 2 | 84 | 20 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 54 | 31 |
3 | RKS Grodziec | 30 | 51 | 14 | 9 | 7 | 49 | 43 |
4 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 48 | 13 | 9 | 8 | 49 | 48 |
5 | Śląsk Świętochłowice | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 52 | 50 |
6 | Szombierki Bytom | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 49 | 40 |
7 | Polonia Poraj | 30 | 44 | 13 | 5 | 12 | 45 | 42 |
8 | Gwarek Ornontowice | 30 | 43 | 12 | 6 | 12 | 50 | 49 |
9 | Unia Kosztowy | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 40 | 47 |
10 | Raków II Częstochowa | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 67 | 54 |
11 | Przemsza Siewierz | 30 | 37 | 11 | 4 | 15 | 44 | 43 |
12 | Sarmacja Będzin | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 36 | 46 |
13 | Slavia Ruda Śląska | 30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 36 | 53 |
14 | MKS Myszków (S) | 30 | 26 | 6 | 8 | 16 | 22 | 43 |
15 | Zieloni Żarki (S) | 30 | 26 | 6 | 6 | 18 | 35 | 71 |
16 | Górnik Piaski (S) | 30 | 34 | 7 | 3 | 20 | 24 | 56 |
BARAŻE O AWANS DO III LIGI
Wzięły w nim udział: Polonia Bytom - zwycięzca grupy I IV Ligi i LKS Czaniec - zwycięzca grupy II IV Ligi rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu Polonia Bytom awansowała do III Ligi z uwagi na większą liczbę goli strzelonych na wyjeździe.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2018/2019 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019 | BARAŻ | 15 czerwca 2019 | 17.00 | LKS Czaniec | Polonia Bytom | 2 : 2 (1:2) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2018/2019 Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" II - Sezon 2018/2019 | BARAŻ | 19 czerwca 2019 | 18.00 | Polonia Bytom | LKS Czaniec | 0 : 0 (0:0) |
Wyniki wszystkich meczów, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/1/liga10189.html
Baraże: http://www.90minut.pl/liga/1/liga10562.html
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Przemsza Siewierz 0-2 Raków II Częstochowa 11 sierpnia, 17:00
Szombierki Bytom 0-0 Slavia Ruda Śląska 11 sierpnia, 17:00
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2-1 MKS Myszków 11 sierpnia, 17:00
Gwarek Ornontowice 0-4 Warta Zawiercie 12 sierpnia, 12:00
RKS Grodziec (Będzin) 2-2 Polonia Poraj 11 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 3-1 Górnik Piaski (Czeladź) 11 sierpnia, 17:00
Sarmacja Będzin - Polonia Bytom 11 sierpnia, 17:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji spotkania
Zieloni Żarki 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 sierpnia, 17:00