Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa C, Grupa I (Częstochowa) - Sezon 1928”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 16 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa | [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937]] | ||
{|border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=54%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=36%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strzelecki KS częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Myszków]] | |||
|} | |||
==Tabela końcowa== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[?]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[20 maja]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[3 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Concordia Częstochowa|KS Concordia Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Policyjny KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Błyskawica Częstochowa|RKS Błyskawica Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Światowit Myszków|TOS Światowit Myszków]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Hagibor Częstochowa|KS Hagibor Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|[[Burza Częstochowa|CKS Burza Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1928|Klasa B]], [[Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937|KOZPN]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[10 czerwca]] [[1928]] (n) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Strzelecki KS Częstochowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon|1928]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1928|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1928]] | |||
[[Kategoria: KOZPN|1928]] |
Aktualna wersja na dzień 23:10, 20 mar 2018
Kielecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej 1928 - 1937
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Strzelecki KS częstochowa | Częstochowa |
2 | Policyjny KS Częstochowa | Częstochowa |
3 | RKS Błyskawica Częstochowa | Częstochowa |
4 | CKS Burza Częstochowa | Częstochowa |
5 | KS Concordia Częstochowa | Częstochowa |
5 | KS Hagibor Częstochowa | Częstochowa |
7 | TOS Światowit Myszków | Myszków |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ? | 12 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | ? | Strzelecki KS Częstochowa | Policyjny KS Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | ? | RKS Błyskawica Częstochowa | CKS Burza Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | ? | TOS Światowit Myszków | KS Concordia Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 1 | 22 kwietnia 1928 (n) | - | KS Hagibor Częstochowa | - | PAUZA |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | ? | KS Hagibor Częstochowa | Strzelecki KS Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | ? | Policyjny KS Częstochowa | RKS Błyskawica Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | ? | CKS Burza Częstochowa | TOS Światowit Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 2 | 29 kwietnia 1928 (n) | - | KS Concordia Częstochowa | - | PAUZA |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 3 | 6 maja 1928 (n) | ? | Strzelecki KS Częstochowa | KS Concordia Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 3 | 6 maja 1928 (n) | ? | Policyjny KS Częstochowa | CKS Burza Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 3 | 6 maja 1928 (n) | ? | RKS Błyskawica Częstochowa | KS Hagibor Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 3 | 6 maja 1928 (n) | - | TOS Światowit Myszków | - | PAUZA |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 4 | 13 maja 1928 (n) | ? | TOS Światowit Myszków | Strzelecki KS Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 4 | 13 maja 1928 (n) | ? | KS Concordia Częstochowa | RKS Błyskawica Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 4 | 13 maja 1928 (n) | ? | KS Hagibor Częstochowa | Policyjny KS Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 4 | 13 maja 1928 (n) | - | CKS Burza Częstochowa | - | PAUZA |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 5 | 20 maja 1928 (n) | ? | Strzelecki KS Częstochowa | CKS Burza Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 5 | 20 maja 1928 (n) | ? | Policyjny KS Częstochowa | TOS Światowit Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 5 | 20 maja 1928 (n) | ? | KS Concordia Częstochowa | KS Hagibor Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 5 | 20 maja 1928 (n) | - | RKS Błyskawica Częstochowa | - | PAUZA |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 6 | 3 czerwca 1928 (n) | ? | RKS Błyskawica Częstochowa | Strzelecki KS Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 6 | 3 czerwca 1928 (n) | ? | CKS Burza Częstochowa | KS Concordia Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 6 | 3 czerwca 1928 (n) | ? | TOS Światowit Myszków | KS Hagibor Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 6 | 3 czerwca 1928 (n) | - | Policyjny KS Częstochowa | - | PAUZA |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, KOZPN | 7 | 10 czerwca 1928 (n) | ? | KS Concordia Częstochowa | Policyjny KS Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 7 | 10 czerwca 1928 (n) | ? | RKS Błyskawica Częstochowa | TOS Światowit Myszków | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 7 | 10 czerwca 1928 (n) | ? | KS Hagibor Częstochowa | CKS Burza Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa B, KOZPN | 7 | 10 czerwca 1928 (n) | - | Strzelecki KS Częstochowa | - | PAUZA |