Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „1. Warta Zawiercie 30 79 25 4 1 103-16 AWANS 2. Unia Dąbrowa Górnicza 30 62 19 5 6 67-37 3. Orzeł Miedary 30 60 19 3 8 73-41 ...”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2015/2016''' | |||
* Awans do IV Ligi: Warta Zawiercie. Spadek do Klasy A: Polonia II Bytom, Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, Sokół Orzech, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* ŁKS Łagiewniki wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek. | |||
* Zagłębiak Dąbrowa Górnicza został wycofany z rozgrywek po 18 kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego mecze do końca sezonu zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. Zgodnie z regulaminem został sklasyfikowana na ostatnim miejscu. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|103 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Miedary]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Odra Miasteczko Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Tęcza Błędów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
13 | |- | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Nakło Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Lipiny]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Świerklaniec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Silesia Miechowice (Bytom)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom|Polonia II Bytom]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|121 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ Sokół Orzech]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8230.html | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2015/2016]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2015/2016]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2015/2016]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2015/2016]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2015/2016|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 10:47, 10 lis 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2015/2016
- Awans do IV Ligi: Warta Zawiercie. Spadek do Klasy A: Polonia II Bytom, Orzeł Biały Brzeziny Śląskie, Sokół Orzech, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- ŁKS Łagiewniki wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
- Zagłębiak Dąbrowa Górnicza został wycofany z rozgrywek po 18 kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Jego mecze do końca sezonu zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. Zgodnie z regulaminem został sklasyfikowana na ostatnim miejscu.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Zawiercie (A) | 30 | 79 | 25 | 4 | 1 | 103 | 16 |
2 | Unia Dąbrowa Górnicza | 30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 67 | 37 |
3 | Orzeł Miedary | 30 | 60 | 19 | 3 | 8 | 73 | 41 |
4 | Odra Miasteczko Śląskie | 30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 57 | 37 |
5 | Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 70 | 33 |
6 | Tęcza Błędów | 30 | 52 | 16 | 4 | 10 | 62 | 43 |
7 | Łazowianka Łazy | 30 | 46 | 13 | 7 | 10 | 72 | 48 |
8 | Orzeł Nakło Śląskie | 30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 45 | 42 |
9 | Naprzód Lipiny | 30 | 40 | 13 | 1 | 16 | 58 | 67 |
10 | Unia Świerklaniec | 30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 42 | 39 |
11 | Silesia Miechowice (Bytom) | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 51 | 87 |
12 | Cyklon Rogoźnik | 30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 53 | 65 |
13 | Polonia II Bytom (S) | 30 | 26 | 8 | 2 | 20 | 47 | 121 |
14 | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) (S) | 30 | 22 | 6 | 4 | 20 | 34 | 68 |
15 | Sokół Orzech (S) | 30 | 17 | 5 | 2 | 23 | 34 | 84 |
16 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza (S) | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 28 | 68 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga8230.html