Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018 | '''Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: KS Preczów, Łazowianka II Łazy, KS Giebło. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
* [[Olimpia Włodowice]] wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane, ponieważ Olimpia nie rozegrała połowy spotkań w sezonie (dwa mecze w rundzie jesiennej oddane walkowerem) | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów|KS Preczów]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|160 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|113 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz|Zew Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Tucznawa]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gmina Psary|Gmina II Psary]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|76 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia II Strzemieszyce]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JSP Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Mydlice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|93 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] - wycofana po rundzie jesiennej | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga9750.html | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie ósmego poziomu|Sezon 2017/2018]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2017/2018|Klasa B]] |
Aktualna wersja na dzień 10:45, 3 cze 2022
Piłka nożna: Klasa B (Sosnowiec) - Sezon 2017/2018
- Awans do Klasy A Sosnowiec: KS Preczów, Łazowianka II Łazy, KS Giebło. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- AKS Niwka II Sosnowiec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
- Olimpia Włodowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane, ponieważ Olimpia nie rozegrała połowy spotkań w sezonie (dwa mecze w rundzie jesiennej oddane walkowerem)
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Preczów (A) | 28 | 77 | 25 | 2 | 1 | 160 | 29 |
2 | Łazowianka II Łazy (A) | 28 | 60 | 19 | 3 | 6 | 113 | 53 |
3 | KS Giebło (A) | 28 | 57 | 18 | 3 | 7 | 68 | 38 |
4 | Zew Sosnowiec | 28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 71 | 32 |
5 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 28 | 48 | 15 | 3 | 10 | 76 | 65 |
6 | Zagłębiak Tucznawa | 28 | 46 | 14 | 4 | 10 | 83 | 49 |
7 | Gmina II Psary | 28 | 37 | 11 | 4 | 13 | 76 | 88 |
8 | Promień Strzemieszyce Małe | 28 | 36 | 11 | 3 | 14 | 54 | 93 |
9 | Jedność Strzyżowice | 28 | 34 | 10 | 4 | 14 | 43 | 68 |
10 | Unia II Strzemieszyce | 28 | 32 | 8 | 8 | 12 | 54 | 61 |
11 | KS Wysoka | 28 | 28 | 8 | 4 | 16 | 42 | 72 |
12 | JSP Warta Zawiercie | 28 | 26 | 7 | 5 | 16 | 42 | 87 |
13 | Strażak Nowa Wieś | 28 | 25 | 7 | 4 | 17 | 35 | 74 |
14 | KS Mydlice | 28 | 22 | 6 | 4 | 18 | 38 | 82 |
15 | AKS II Niwka | 28 | 16 | 5 | 1 | 22 | 29 | 93 |
- | Olimpia Włodowice - wycofana po rundzie jesiennej | - | - | - | - | - | - | - |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga9750.html