Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 27) 22.04.2017: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 129: | Linia 129: | ||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 187: | Linia 145: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] (A) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (A) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] (s) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] (b) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] (b) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA Puławy|Wisła Puławy]] (b)(B) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]](S) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (S) | ||
| ALIGN=center|27 | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|} | |} | ||
*Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. | *Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. |
Aktualna wersja na dzień 15:44, 11 lip 2017
Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 23) 12.04.2017
Olimpia Grudząc - Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1) |
---|
Sezon 2016/2017 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 2: 22 kwietnia 2016 (środa, godz. 19:00), Grudziądz, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Dominik Sulikowski - Piotr Kurt, Dariusz Bohomos (Gdańsk) 0 : 1 Tomasz Nowak (30') |
23. Patryk Królczyk
94. Arkadiusz Kasperkiewicz 70'
4. Lukas Klemenz
24. Matic Zitko
27. Marcin Woźniak
9. Marcin Kaczmarek(90+2' 26. Radosław Jasiński)
6. Adam Banasiak(88' 25. Damian Ciechanowski)
8. Kamil Kurowski
20. Daniel Feruga(60' 11. Marcin Smoliński)
96. Jakub Łukowski
10. Karol Angielski
Trener: Jacek Paszulewicz
12. Wojciech Fabisiak
30. Konrad Budek
18. Arkadiusz Najemski
4. Kamil Wiktorski 6'
22. Žarko Udovičić 55'
11. Konrad Michalak(82' 8. Robert Bartczak)
93. Łukasz Bogusławski 57'
21. Sebastian Milewski(46' 29. Łukasz Matusiak)
6. Tomasz Nowak
89. Wojciech Łuczak(80' 23. Dominik Boettcher)
11. Michał Fidziukiewicz 78'
Trener: Dariusz Banasik
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz |
POZOSTAŁE MECZE 27 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | MKS Kluczbork | Bytovia Bytów | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | [[21 kwietnia] 2016 | Górnik Zabrze | Wigry Suwałki | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | Sandecja Nowy Sącz | Chrobry Głogów | 1 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | Pogoń Siedlce | Chojniczanka Chojnice | 1 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | Wisła Puławy | Podbeskidzie Bielsko Biała | 0 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | GKS Tychy | Stomil Olsztyn | 2 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | Stal Mielec | GKS Katowice | 3 : 3 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 21 kwietnia 2016 | Miedź Legnica | Znicz Pruszków | 2 : 0 (1:0) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandecja Nowy Sącz (A) | 27 | 48 | 14 | 6 | 7 | 39 | 21 |
2 | Chojniczanka Chojnice (A) | 27 | 47 | 11 | 14 | 2 | 44 | 34 |
3 | Olimpia Grudziądz | 27 | 45 | 14 | 3 | 10 | 41 | 30 |
4 | Zagłębie Sosnowiec | 27 | 44 | 14 | 8 | 7 | 42 | 38 |
5 | Miedź Legnica | 27 | 44 | 12 | 8 | 7 | 36 | 19 |
6 | GKS Katowice | 27 | 44 | 12 | 8 | 7 | 38 | 26 |
7 | Wigry Suwałki | 27 | 42 | 12 | 6 | 9 | 39 | 34 |
8 | Górnik Zabrze (s) | 27 | 40 | 1 | 7 | 9 | 35 | 28 |
9 | Podbeskidzie Bielsko Biała (s) | 27 | 40 | 10 | 10 | 7 | 30 | 27 |
10 | Stal Mielec (b) | 27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 31 | 35 |
11 | Pogoń Siedlce | 27 | 36 | 11 | 3 | 13 | 26 | 37 |
12 | Stomil Olsztyn | 27 | 33 | 8 | 12 | 7 | 40 | 34 |
13 | Chrobry Głogów | 27 | 33 | 9 | 6 | 12 | 39 | 39 |
14 | GKS Tychy (b) | 27 | 30 | 8 | 6 | 13 | 30 | 37 |
15 | Wisła Puławy (b)(B) | 27 | 29 | 7 | 8 | 12 | 30 | 41 |
16 | Bytovia Bytów(S) | 27 | 26 | 6 | 8 | 13 | 31 | 40 |
17 | Znicz Pruszków (b) (S) | 27 | 23 | 6 | 5 | 16 | 26 | 49 |
18 | MKS Kluczbork (S) | 27 | 17 | 2 | 11 | 14 | 24 | 52 |
- Klub Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych.
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK