Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „1. Promień Przeginia 15 33 10 3 2 46-29 2. Strażak Przybysławice 15 31 10 1 4 54-17 3. Przebój II Wolbrom 15 27 9 0 6 34-37 4. P...”) |
|||
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017''' | |||
* Awans do Klasy Okręgowej Kraków: Strażak Przysławice. Spadek do Klasy B Olkusz: Przebój II Wolbrom, Błysk Zederman, Laskowianka Laski, Strumyk Zarzecze, Dłubnia Trzyciąż/Jangrot. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Dłubnia Trzyciąż/Jangrot swoje mecze jako gospodarze rozgrywała na boisku w Trzyciążu. Dłubnia wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
4 | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Przybysławice]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|92 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Przeginia]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|99 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|86 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
8 | |- | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Prądnik Sułoszowa]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Łobzów]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legion Bydlin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Jaroszowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|71 | |||
12 | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piliczanka Pilica|Piliczanka II Pilica]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
14 | |- | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wielmożanka Wielmoża]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|90 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Centuria Chechło]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
16. | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom|Przebój II Wolbrom]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błysk Zederman]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Laskowianka Laski]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|103 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strumyk Zarzecze]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|147 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Dłubnia Jangrot|Dłubnia Trzyciąż/Jangrot]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga9174.html | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Promień Przeginia]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strażak Przybysławice]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przebój Wolbrom|Przebój II Wolbrom]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Prądnik Sułoszowa]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legion Bydlin]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wielmożnka Wielmoża]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Łobzów]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Jaroszowiec]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Centuria Chechło]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Dłubnia Jangrot|Dłubnia Trzyciąż/Jangrot]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Piliczanka Pilica|Piliczanka II Pilica]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błysk Zederman]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Laskowianka Laski]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Strumyk Zarzecze]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
|} | |||
* W rundzie jesiennej nie został rozegrany mecz pomiędzy Piliczanką II Pilica, a Strumykiem Zarzecze. | |||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 2016/2017]] | |||
[[Kategoria:Klasa A (Olkusz)|Sezon 2016/2017]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 2016/2017]] |
Aktualna wersja na dzień 09:17, 19 maj 2023
Piłka nożna: Klasa A (Olkusz) - Sezon 2016/2017
- Awans do Klasy Okręgowej Kraków: Strażak Przysławice. Spadek do Klasy B Olkusz: Przebój II Wolbrom, Błysk Zederman, Laskowianka Laski, Strumyk Zarzecze, Dłubnia Trzyciąż/Jangrot. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Dłubnia Trzyciąż/Jangrot swoje mecze jako gospodarze rozgrywała na boisku w Trzyciążu. Dłubnia wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej mecze w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery po 3-0 dla przeciwników.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strażak Przybysławice (A) | 30 | 67 | 22 | 1 | 7 | 92 | 35 |
2 | Promień Przeginia | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 99 | 53 |
3 | Trzy Korony Żarnowiec | 30 | 60 | 19 | 3 | 8 | 86 | 49 |
4 | Prądnik Sułoszowa | 30 | 58 | 18 | 4 | 8 | 67 | 44 |
5 | Olimpia Łobzów | 30 | 54 | 16 | 6 | 8 | 87 | 57 |
6 | Legion Bydlin | 30 | 48 | 15 | 3 | 12 | 78 | 60 |
7 | Unia Jaroszowiec | 30 | 47 | 14 | 5 | 11 | 75 | 71 |
8 | Pilica Wierbka | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 65 | 53 |
9 | Piliczanka II Pilica | 30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 63 | 45 |
10 | Wielmożanka Wielmoża | 30 | 44 | 14 | 2 | 14 | 90 | 78 |
11 | Centuria Chechło | 30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 79 | 84 |
12 | Przebój II Wolbrom (S) | 30 | 39 | 12 | 3 | 15 | 67 | 81 |
13 | Błysk Zederman (S) | 30 | 30 | 9 | 3 | 18 | 63 | 74 |
14 | Laskowianka Laski (S) | 30 | 19 | 5 | 4 | 21 | 59 | 103 |
15 | Strumyk Zarzecze (S) | 30 | 10 | 3 | 1 | 26 | 31 | 147 |
16 | Dłubnia Trzyciąż/Jangrot (S) | 30 | 16 | 5 | 1 | 24 | 20 | 87 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga9174.html
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Promień Przeginia | 15 | 33 | 10 | 3 | 2 | 46 | 29 |
2 | Strażak Przybysławice | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 54 | 17 |
3 | Przebój II Wolbrom | 15 | 27 | 9 | 0 | 6 | 34 | 37 |
4 | Prądnik Sułoszowa | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 35 | 29 |
5 | Legion Bydlin | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 43 | 29 |
6 | Pilica Wierbka | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 33 | 26 |
7 | Trzy Korony Żarnowiec | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 48 | 34 |
8 | Wielmożnka Wielmoża | 15 | 24 | 8 | 0 | 7 | 48 | 41 |
9 | Olimpia Łobzów | 15 | 24 | 7 | 3 | 5 | 46 | 31 |
10 | Unia Jaroszowiec | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 36 | 38 |
11 | Centuria Chechło | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 39 | 49 |
12 | Dłubnia Trzyciąż/Jangrot | 15 | 16 | 5 | 1 | 9 | 20 | 42 |
13 | Piliczanka II Pilica | 14 | 15 | 3 | 6 | 5 | 28 | 28 |
14 | Błysk Zederman | 15 | 13 | 4 | 1 | 10 | 34 | 46 |
15 | Laskowianka Laski | 15 | 12 | 4 | 0 | 11 | 34 | 48 |
16 | Strumyk Zarzecze | 14 | 4 | 1 | 1 | 12 | 18 | 72 |
- W rundzie jesiennej nie został rozegrany mecz pomiędzy Piliczanką II Pilica, a Strumykiem Zarzecze.