Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2016/2017 (kolejka 09) 16.09.2016: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>4:5 (1:3)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
Linia 60: | Linia 60: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 73: | Linia 73: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA Puławy|Wisła Puławy]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[17 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | |||
==TABELA PO 9 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 151: | Linia 152: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA Puławy|Wisła Puławy]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (B) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]](S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|} | |} | ||
Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. | *Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych. | ||
Aktualna wersja na dzień 19:07, 10 lip 2017
Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec 4:5 (1:3) |
---|
Sezon 2016/2017 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 9: 16 września 2016 (piątek, godz. 18.00), Bielsko-Biała, Stadion Miejski, (widzów: ???) Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom) - Wojciech Szczurek (Bielsko-Biała), Marcin Kasprzyk (Bytom) 1 : 0 Paweł Tarnowski (2') |
33. Mateusz Lis
10. Marek Sokołowski
15. Jozef Piaček 34'
19. Martin Baran 75'
5. Mariusz Magiera (56' 23. Robert Demjan)
21. Paweł Tarnowski
7. Adam Deja
14. Damian Chmiel (87' 6. Ariel Wawszczyk)
27. Daniel Feruga 23'
11. Łukasz Sierpina
28. Szymon Lewicki
Trener: Dariusz Dźwigała
92. Jakub Szumski
30. Konrad Budek
18. Arkadiusz Najemski
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
8. Robert Bartczak (62' 16. Dawid Ryndak)
29. Łukasz Matusiak 21'
17. Sebastian Dudek (70' 89.Wojciech Łuczak 73' )
6. Tomasz Nowak
19. Martin Pribula
27. Vamara Sanogo (90+1' 4. Kamil Wiktorski)
Trener: Jacek Magiera
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko Biała |
POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 17 września 2016 | Wisła Puławy | Znicz Pruszków | 1 : 2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 17 września 2016 | Miedź Legnica | GKS Katowice | 2 : 2 (2:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 17 września 2016 | Stal Mielec | Stomil Olsztyn | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 17 września 2016 | Sandecja Nowy Sącz | Wigry Suwałki | 2 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | ??? 2016 | Górnik Zabrze | Bytovia Bytów | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 18 września 2016 | GKS Tychy | Chojniczanka Chojnice | 0 : 2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 18 września 2016 | Pogoń Siedlce | Chrobry Głogów | 2 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 18 września 2016 | MKS Kluczbork | Olimpia Grudziądz | 0 : 0 (0:0) |
TABELA PO 9 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 9 | 21 | 6 | 3 | 0 | 20 | 8 |
2 | Sandecja Nowy Sącz (A) | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 13 | 8 |
3 | Wigry Suwałki | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 17 | 12 |
4 | Chojniczanka Chojnice | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 17 | 13 |
5 | GKS Katowice | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 12 | 6 |
6 | Podbeskidzie Bielsko Biała (s) | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 12 | 10 |
7 | Miedź Legnica | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 9 | 7 |
8 | Pogoń Siedlce | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 9 | 9 |
9 | Bytovia Bytów | 9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 9 | 9 |
10 | GKS Tychy (b) | 9 | 11 | 2 | 5 | 2 | 10 | 11 |
11 | Górnik Zabrze (s) | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 11 | 11 |
12 | Stomil Olsztyn | 9 | 10 | 3 | 4 | 2 | 13 | 8 |
13 | Chrobry Głogów | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 | 16 |
14 | Wisła Puławy (b) | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 16 |
15 | MKS Kluczbork (B) | 9 | 8 | 1 | 5 | 3 | 11 | 17 |
16 | Olimpia Grudziądz(S) | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 9 | 13 |
17 | Znicz Pruszków (b) (S) | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 6 | 16 |
18 | Stal Mielec (b) (S) | 9 | 5 | 0 | 5 | 4 | 6 | 19 |
- Klub Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów z powodu niewypełnienia wszystkich wymogów licencyjnych.
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK