Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1978/1979 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1978/1979 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 17: | Linia 18: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|80 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|HUTNIK Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|75 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LECHIA Tomaszów Mazowiecki | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|69 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|STAL Mielec | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|STOCZNIOWIEC Gdańsk | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
|} | |||
=PUCHAR EUROPY MISTRZÓW KRAJOWYCH= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|I runda | |||
| ALIGN=center|10.12.1978 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|PARTIZAN Belgrad (Jugosławia) | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|I runda | |||
| ALIGN=center|17.12.1978 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|PARTIZAN Belgrad (Jugosławia) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1/4 FINAŁU | |||
| ALIGN=center|14.01.1979 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ECZACIBASI Stambuł (Turcja) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1/4 FINAŁU | |||
| ALIGN=center|20.01.1979 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ECZACIBASI Stambuł (Turcja) | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|PÓŁFINAŁ | |||
| ALIGN=center|20.02.1979 Bruksela | |||
| ALIGN=center|20.30 | |||
| ALIGN=center|CERVENA HVIEZDA Bratysława (Czechosłowacja) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|O III MIEJSCE | |||
| ALIGN=center|21.02.1979 Bruksela | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|NMKY Pieksamaki (Finlandia) | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=MECZE SPARINGOWE= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR=# | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| | ! WIDTH=13%|miejsce | ||
| | ! WIDTH=5%|data | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=5%|godz. | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=20%|gospodarze | ||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Kujbyszew (ZSRR) | |||
| ALIGN=center|14.10.1978 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AWTOMOBILIST Kujbyszew (ZSRR) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Kujbyszew (ZSRR) | |||
| ALIGN=center|15.10.1978 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AWTOMOBILIST Kujbyszew (ZSRR) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Haga (HOL) | |||
| ALIGN=center|17.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BLOKKEREN STARLIFT Rijswijk (HOL) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Gouda (HOL) | |||
| ALIGN=center|18.02.1979 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BLOKKEREN STARLIFT Rijswijk (HOL) | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1978/1979]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1978/1979]] |
Aktualna wersja na dzień 08:38, 6 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1978/1979
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 30 | 25 | 25 | 5 | 80 | 39 |
2 | HUTNIK Kraków | 30 | 22 | 22 | 8 | 75 | 42 |
3 | GWARDIA Wrocław | 30 | 19 | 19 | 11 | 66 | 46 |
4 | LEGIA Warszawa | 30 | 12 | 12 | 18 | 55 | 61 |
5 | AZS Olsztyn | 28 | 15 | 15 | 13 | 56 | 52 |
6 | BESKID Andrychów | 28 | 14 | 14 | 14 | 58 | 52 |
7 | LECHIA Tomaszów Mazowiecki | 28 | 13 | 13 | 15 | 61 | 61 |
8 | RESOVIA Rzeszów | 28 | 13 | 13 | 15 | 45 | 69 |
9 | STAL Mielec | 28 | 10 | 10 | 18 | 48 | 58 |
10 | STOCZNIOWIEC Gdańsk | 28 | 1 | 1 | 27 | 13 | 83 |
PUCHAR EUROPY MISTRZÓW KRAJOWYCH
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I runda | 10.12.1978 | ? | Płomień Milowice | PARTIZAN Belgrad (Jugosławia) | 3 : 0 | 15-10 | 16-14 | 15-7 | - | - |
I runda | 17.12.1978 | ? | PARTIZAN Belgrad (Jugosławia) | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-9 | 15-13 | 8-15 | 15-8 | - |
1/4 FINAŁU | 14.01.1979 | ? | ECZACIBASI Stambuł (Turcja) | Płomień Milowice | 1 : 3 | 13-15 | 9-15 | 15-12 | 10-15 | - |
1/4 FINAŁU | 20.01.1979 | ? | Płomień Milowice | ECZACIBASI Stambuł (Turcja) | 3 : 0 | 15-10 | 15-8 | 15-9 | - | - |
PÓŁFINAŁ | 20.02.1979 Bruksela | 20.30 | CERVENA HVIEZDA Bratysława (Czechosłowacja) | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-9 | 15-13 | 9-15 | 7-15 | 15-7 |
O III MIEJSCE | 21.02.1979 Bruksela | ? | Płomień Milowice | NMKY Pieksamaki (Finlandia) | 3 : 1 | 15-4 | 12-15 | 15-6 | 15-10 | - |
MECZE SPARINGOWE
miejsce | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kujbyszew (ZSRR) | 14.10.1978 | ? | AWTOMOBILIST Kujbyszew (ZSRR) | Płomień Milowice | 3 : 2 | 14-16 | 16-14 | 13-15 | 15-13 | 15-7 |
Kujbyszew (ZSRR) | 15.10.1978 | ? | AWTOMOBILIST Kujbyszew (ZSRR) | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-10 | 15-7 | 10-15 | 15-11 | - |
Haga (HOL) | 17.02.1979 | ? | BLOKKEREN STARLIFT Rijswijk (HOL) | Płomień Milowice | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
Gouda (HOL) | 18.02.1979 | ? | BLOKKEREN STARLIFT Rijswijk (HOL) | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | - | - | - | - |