Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1984/1985: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1969/1970 ='''TABELA KOŃCOWA'''= {| border="6" cellpadding="2" cellsp...”) |
|||
(Nie pokazano 17 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)]] - Sezon 1984/1985 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''ROZGRYWKI LIGOWE I LIGA - TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 16: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|71 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|49 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|70 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|66 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|58 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|} | |||
===I RUNDA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|27.10.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|28.10.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|03.11.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|04.11.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|24.11.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|21-19 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|04.12.1984 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|05.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|08.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|09.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=='''TABELA PO I RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|} | |||
==II RUNDA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|16.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|20.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|21.12.1984 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|06.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|13.01.1985 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|19.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|17-19 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|20.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=='''TABELA PO II RUNDZIE'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Olsztyn | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|RESOVIA Rzeszów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|LEGIA Warszawa | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CHEŁMIEC Wałbrzych | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|} | |||
==FINAŁ B - DRUŻYNY Z MIEJSC 5-10== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|03.02.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|06.02.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|07.02.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|09.02.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|10.02.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17.02.1985 | |||
| ALIGN=center|12.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|23.02.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Radom | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|24.02.1985 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|02.03.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|03.03.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CHEŁMIEC Wałbrzych | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=PUCHAR POLSKI= | |||
==FINAŁ PUCHARU POLSKI KIELCE 25-27.01.1985== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|25.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|26.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|27.01.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
=='''TABELA FINAŁU PUCHARU POLSKI'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|RESURSA Łódź | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL STOCZNIA Szczecin | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1984/1985]] |
Aktualna wersja na dzień 15:26, 4 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1984/1985
ROZGRYWKI LIGOWE I LIGA - TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STAL STOCZNIA Szczecin | 30 | 51 | 21 | 9 | 71 | 50 |
2 | LEGIA Warszawa | 30 | 50 | 20 | 10 | 70 | 51 |
3 | AZS Olsztyn | 30 | 49 | 19 | 11 | 70 | 50 |
4 | RESOVIA Rzeszów | 30 | 46 | 16 | 14 | 66 | 58 |
5 | Płomień Milowice | 28 | 45 | 17 | 11 | 62 | 43 |
6 | BESKID Andrychów | 28 | 44 | 16 | 12 | 54 | 52 |
7 | CZARNI Radom | 28 | 43 | 15 | 13 | 58 | 46 |
8 | GWARDIA Wrocław | 28 | 40 | 12 | 16 | 49 | 56 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 28 | 35 | 7 | 21 | 31 | 69 |
10 | RESURSA Łódź | 28 | 30 | 2 | 26 | 20 | 79 |
I RUNDA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27.10.1984 | ? | AZS Olsztyn | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-3 | 15-6 | 15-6 | - | - |
2 | 28.10.1984 | ? | STAL STOCZNIA Szczecin | Płomień Milowice | 2 : 3 | - | ||||
3 | 03.11.1984 | ? | Płomień Milowice | RESOVIA Rzeszów | 3 : 2 | 15-5 | 15-11 | 9-15 | 13-15 | 15-12 |
4 | 04.11.1984 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Radom | 0 : 3 | 7-15 | 13-15 | 7-15 | - | - |
5 | 24.11.1984 | ? | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 21-19 | 15-7 | 11-15 | 15-7 | - |
6 | 04.12.1984 | ? | Płomień Milowice | LEGIA Warszawa | 0 : 3 | 5-15 | 5-15 | 12-15 | - | - |
7 | 05.12.1984 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 3 : 0 | 15-10 | 15-2 | 15-2 | - | - |
8 | 08.12.1984 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 0 : 3 | 5-15 | 10-15 | 3-15 | - | - |
9 | 09.12.1984 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 1 : 3 | 4-15 | 10-15 | 15-12 | 7-15 | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Olsztyn | 9 | 18 | 9 | 0 | 27 | 9 |
2 | RESOVIA Rzeszów | 9 | 15 | 6 | 3 | 24 | 13 |
3 | STAL STOCZNIA Szczecin | 9 | 15 | 6 | 3 | 24 | 13 |
4 | Płomień Milowice | 9 | 15 | 6 | 3 | 18 | 15 |
5 | BESKID Andrychów | 9 | 14 | 5 | 4 | 17 | 20 |
6 | LEGIA Warszawa | 9 | 13 | 4 | 5 | 17 | 19 |
7 | CZARNI Radom | 9 | 12 | 3 | 6 | 18 | 20 |
8 | GWARDIA Wrocław | 9 | 12 | 3 | 6 | 14 | 20 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 9 | 11 | 2 | 7 | 12 | 24 |
10 | RESURSA Łódź | 9 | 10 | 1 | 8 | 8 | 25 |
II RUNDA
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 15.12.1984 | ? | Płomień Milowice | STAL STOCZNIA Szczecin | 3 : 0 | 15-5 | 15-11 | 15-0 | - | - |
11 | 16.12.1984 | ? | Płomień Milowice | AZS Olsztyn | 3 : 1 | 15-11 | 8-15 | 15-12 | 15-7 | - |
12 | 20.12.1984 | ? | CZARNI Radom | Płomień Milowice | 3 : 2 | |||||
13 | 21.12.1984 | ? | RESOVIA Rzeszów | Płomień Milowice | 3 : 2 | |||||
14 | 06.01.1985 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-5 | 15-9 | 10-15 | 15-13 | - |
15 | 12.01.1985 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 0 : 3 | 9-15 | 7-15 | 9-15 | - | - |
16 | 13.01.1985 | ? | LEGIA Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 2 | 13-15 | 15-10 | 15-17 | 15-13 | 16-14 |
17 | 19.01.1985 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 17-19 | 15-10 | 15-13 | 15-13 | - |
18 | 20.01.1985 | ? | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 0 | 15-12 | 16-14 | 15-9 | - | - |
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Olsztyn | 18 | 32 | 14 | 4 | 47 | 23 |
2 | STAL STOCZNIA Szczecin | 18 | 31 | 13 | 5 | 43 | 20 |
3 | RESOVIA Rzeszów | 18 | 31 | 13 | 5 | 47 | 27 |
4 | LEGIA Warszawa | 18 | 30 | 12 | 6 | 42 | 30 |
5 | Płomień Milowice | 18 | 29 | 11 | 7 | 40 | 28 |
6 | BESKID Andrychów | 18 | 28 | 10 | 8 | 35 | 37 |
7 | CZARNI Radom | 18 | 26 | 8 | 10 | 36 | 35 |
8 | GWARDIA Wrocław | 18 | 22 | 4 | 14 | 23 | 45 |
9 | CHEŁMIEC Wałbrzych | 18 | 22 | 4 | 14 | 19 | 47 |
10 | RESURSA Łódź | 18 | 19 | 1 | 17 | 13 | 52 |
FINAŁ B - DRUŻYNY Z MIEJSC 5-10
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 03.02.1985 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 15-11 | 16-14 | - | - |
20 | 06.02.1985 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 1 : 3 | 12-15 | 8-15 | 15-9 | 8-15 | - |
21 | 07.02.1985 | ? | CZARNI Radom | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-7 | 15-11 | 13-15 | 15-10 | |
22 | 09.02.1985 | ? | Płomień Milowice | CHEŁMIEC Wałbrzych | 3 : 0 | 15-5 | 15-6 | 15-7 | ||
23 | 10.02.1985 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 1 : 3 | 11-15 | 10-15 | 15-7 | 4-15 | - |
24 | 17.02.1985 | 12.00 | Płomień Milowice | BESKID Andrychów | 3 : 1 | 8-15 | 15-5 | 15-3 | 15-1 | - |
25 | 23.02.1985 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Radom | 3 : 0 | 15-4 | 15-13 | 15-9 | - | - |
26 | 24.02.1985 | ? | Płomień Milowice | RESURSA Łódź | 3 : 1 | 11-15 | 15-12 | 17-15 | 15-8 | - |
27 | 02.03.1985 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 2 | 12-15 | 15-11 | 8-15 | 15-13 | 15-5 |
28 | 03.03.1985 | ? | CHEŁMIEC Wałbrzych | Płomień Milowice | 0 : 3 | 6-15 | 13-15 | 13-15 | - | - |
PUCHAR POLSKI
FINAŁ PUCHARU POLSKI KIELCE 25-27.01.1985
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25.01.1985 | ? | RESURSA Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | |||||
2 | 26.01.1985 | ? | STAL STOCZNIA Szczecin | Płomień Milowice | 1 : 3 | |||||
3 | 27.01.1985 | ? | BESKID Andrychów | Płomień Milowice | 2 : 3 |
TABELA FINAŁU PUCHARU POLSKI
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 3 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 |
2 | RESURSA Łódź | 3 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 |
3 | BESKID Andrychów | 3 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 |
4 | STAL STOCZNIA Szczecin | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 |