Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1983/1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1983/1984 ='''TABELA KOŃCOWA'''= [[Kategoria:Płomień Milowice ...”) |
|||
(Nie pokazano 24 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1983/1984 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1983/1984 | ||
= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|74 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|GEDANIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|78 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|19.11.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|10-11 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|20.11.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[26 listopada]] [[1983]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15:11 | |||
| ALIGN=center|12:15 | |||
| ALIGN=center|15:13 | |||
| ALIGN=center|15:12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[27 listopada]] [[1983]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|16:14 | |||
| ALIGN=center|18:16 | |||
| ALIGN=center|9:15 | |||
| ALIGN=center|10:15 | |||
| ALIGN=center|15:9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|03.12.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|04.12.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|GEDANIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|6:15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|10.12.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|18-16 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|14.12.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15.12.1983 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Wisła Kraków | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Czarni Słupsk | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Łódź | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|'''Płomień Milowice''']] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Gdańsk | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Radomka Radom | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Gwardia Wrocław | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|BKS Stal Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Gedania Gdańsk | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|15.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|19-17 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|21.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|22.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|28.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|GEDANIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|29.01.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|SPÓJNIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|05.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS Stal Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|12.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|RADOMKA Radom | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 1 SOSNOWIEC 24-26.02.1984== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F1 | |||
| ALIGN=center|24.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F2 | |||
| ALIGN=center|25.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F3 | |||
| ALIGN=center|26.02.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 2 ŁÓDŹ 02-04.03.1984== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F4 | |||
| ALIGN=center|02.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F5 | |||
| ALIGN=center|03.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F6 | |||
| ALIGN=center|04.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 3 KRAKÓW 16-18.03.1984== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F7 | |||
| ALIGN=center|16.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F8 | |||
| ALIGN=center|18.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F9 | |||
| ALIGN=center|19.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ A - TURNIEJ NR 4 SŁUPSK 23-25.03.1984== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F10 | |||
| ALIGN=center|23.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F11 | |||
| ALIGN=center|24.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|F12 | |||
| ALIGN=center|25.03.1984 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=PŁOMIEŃ II MILOWICE= | |||
Rezerwy wystepowały w III lidze Miedzywojewódzkiej, grupa 2 | |||
==TABELA KOŃCOWA III LIGI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|PIAST Cieszyn | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|83 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|LKS PTR Pszczyna | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|72 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|RAKÓW Częstochowa | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|ZRYW Opole | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|SOKÓŁ Olesno | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|PŁOMIEŃ II Milowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|BOLESŁAW Bukowno | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|70 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1983/1984]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1983/1984]] |
Aktualna wersja na dzień 14:33, 28 lis 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1983/1984
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WISŁA Kraków | 30 | 54 | 24 | 6 | 81 | 28 |
2 | CZARNI Słupsk | 30 | 52 | 22 | 8 | 74 | 33 |
3 | Płomień Milowice | 30 | 47 | 17 | 13 | 58 | 55 |
4 | START Łódź | 30 | 45 | 15 | 15 | 56 | 54 |
5 | ŁKS Łódź | 28 | 49 | 21 | 7 | 69 | 39 |
6 | GWARDIA Wrocław | 28 | 40 | 12 | 16 | 45 | 56 |
7 | SPÓJNIA Gdańsk | 28 | 38 | 10 | 18 | 40 | 55 |
8 | BKS STAL Bielsko-Biała | 28 | 38 | 10 | 18 | 39 | 60 |
9 | RADOMKA Radom | 28 | 36 | 8 | 20 | 36 | 66 |
10 | GEDANIA Gdańsk | 28 | 31 | 3 | 25 | 28 | 78 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19.11.1983 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 10-15 | 10-11 | 15-11 | 15-11 | 15-12 |
2 | 20.11.1983 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-9 | 15-7 | - | - |
3 | 26 listopada 1983 (s) | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 3 : 1 | 15:11 | 12:15 | 15:13 | 15:12 | - |
4 | 27 listopada 1983 (n) | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 16:14 | 18:16 | 9:15 | 10:15 | 15:9 |
5 | 03.12.1983 | ? | SPÓJNIA Gdańsk | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-6 | 4-15 | 15-5 | 11-15 | 6-15 |
6 | 04.12.1983 | ? | GEDANIA Gdańsk | Płomień Milowice | 1 : 3 | 12-15 | 15-10 | 10-15 | 8-15 | 6:15 |
7 | 10.12.1983 | ? | BKS Stal Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 1 : 3 | 11-15 | 18-16 | 9-15 | 4-15 | - |
8 | 14.12.1983 | ? | Płomień Milowice | RADOMKA Radom | 3 : 0 | 16-14 | 15-5 | 15-6 | - | - |
9 | 15.12.1983 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 0 : 3 | 12-15 | 14-16 | 13-15 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Kraków | 9 | 18 | 9 | 0 | 27 | 4 |
2 | Czarni Słupsk | 9 | 16 | 7 | 2 | 23 | 9 |
3 | Start Łódź | 9 | 15 | 6 | 3 | 22 | 13 |
4 | Płomień Milowice | 9 | 15 | 6 | 3 | 20 | 16 |
5 | ŁKS Łódź | 9 | 14 | 5 | 4 | 18 | 18 |
6 | Spójnia Gdańsk | 9 | 13 | 4 | 5 | 16 | 18 |
7 | Radomka Radom | 9 | 12 | 4 | 6 | 15 | 21 |
8 | Gwardia Wrocław | 9 | 12 | 4 | 6 | 12 | 22 |
9 | BKS Stal Bielsko-Biała | 9 | 11 | 2 | 7 | 11 | 24 |
10 | Gedania Gdańsk | 9 | 9 | 0 | 9 | 8 | 27 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 14.01.1984 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-13 | 15-5 | 15-7 | - | - |
11 | 15.01.1984 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 1 | 15-3 | 3-15 | 19-17 | 15-13 | - |
12 | 21.01.1984 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 17-15 | 15-10 | 15-8 | - | - |
13 | 22.01.1984 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-8 | 14-16 | 7-15 | 13-15 | - |
14 | 28.01.1984 | ? | Płomień Milowice | GEDANIA Gdańsk | 3 : 1 | 15-13 | 15-0 | 5-15 | 15-12 | - |
15 | 29.01.1984 | ? | Płomień Milowice | SPÓJNIA Gdańsk | 3 : 0 | 15-12 | 15-7 | 15-7 | - | - |
16 | 05.02.1984 | ? | Płomień Milowice | BKS Stal Bielsko-Biała | 3 : 0 | 15-11 | 15-3 | 15-5 | - | - |
17 | 11.02.1984 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-3 | 15-7 | 10-15 | 15-0 | - |
18 | 12.02.1984 | ? | RADOMKA Radom | Płomień Milowice | 3 : 1 | 17-15 | 12-15 | 15-6 | 15-10 | - |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 1 SOSNOWIEC 24-26.02.1984
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F1 | 24.02.1984 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-10 | 15-10 | 9-15 | 12-15 | 17-15 |
F2 | 25.02.1984 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 2 | 15-9 | 15-7 | 8-15 | 13-15 | 15-10 |
F3 | 26.02.1984 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 0 : 3 | 15-17 | 10-15 | 9-15 | - | - |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 2 ŁÓDŹ 02-04.03.1984
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F4 | 02.03.1984 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-3 | 10-15 | 15-8 | 15-5 | - |
F5 | 03.03.1984 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | 8-15 | 15-12 | 15-13 | 15-11 | - |
F6 | 04.03.1984 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 0 : 3 | 13-15 | 13-15 | 15-17 | - | - |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 3 KRAKÓW 16-18.03.1984
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F7 | 16.03.1984 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-11 | 15-9 | - | - |
F8 | 18.03.1984 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | 15-7 | 15-4 | 7-15 | 15-2 | - |
F9 | 19.03.1984 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 1 : 3 | 9-15 | 11-15 | 15-10 | 5-15 | - |
FINAŁ A - TURNIEJ NR 4 SŁUPSK 23-25.03.1984
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F10 | 23.03.1984 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-12 | 15-8 | 15-0 | - | - |
F11 | 24.03.1984 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-12 | 15-7 | 15-4 | - | - |
F12 | 25.03.1984 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 1 : 3 | 15-8 | 7-15 | 11-15 | 8-15 | - |
PŁOMIEŃ II MILOWICE
Rezerwy wystepowały w III lidze Miedzywojewódzkiej, grupa 2
TABELA KOŃCOWA III LIGI
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIAST Cieszyn | 28 | 55 | 27 | 1 | 83 | 11 |
2 | LKS PTR Pszczyna | 28 | 51 | 23 | 5 | 72 | 29 |
3 | RAKÓW Częstochowa | 28 | 45 | 17 | 11 | 57 | 69 |
4 | ZRYW Opole | 28 | 41 | 13 | 15 | 53 | 61 |
5 | SOKÓŁ Olesno | 28 | 36 | 8 | 20 | 42 | 65 |
6 | GKS Jastrzębie | 28 | 36 | 8 | 20 | 39 | 64 |
7 | PŁOMIEŃ II Milowice | 28 | 36 | 8 | 20 | 33 | 69 |
8 | BOLESŁAW Bukowno | 28 | 33 | 5 | 23 | 28 | 70 |