Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007 | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: MCKS Czeladź, gra w barażu o awans do Klasy A: Zew Kazimierz. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MCKS Czeladź]] (A) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz]] (B) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Dąbie]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pogoń Łagisza]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błyskawica Preczów]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cyklon Rogoźnik]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Znicz Góra Siewierska]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|} | |||
===BARAŻ O GRĘ W KLASIE A SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Zew Kazimierz]] - vicemistrz [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007|Klasy B grupy I]], [[Łazowianka Łazy]] - vicemistrz[[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007|Klasy B grupy II]] rozgrywając mecz na neutralnym terenie w Dąbrowie Górniczej na boisku Tęczy Błędów. W wyniku barażu [[Łazowianka Łazy]] awansowała do Klasy A. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007]] [[Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[12 sierpnia]] [[2007]] | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazowianka Łazy]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga2961.html | |||
Baraż: http://www.90minut.pl/liga/0/liga3426.html | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 2006/2007]] |
Aktualna wersja na dzień 01:05, 11 gru 2023
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007
- Awans do Klasy A Sosnowiec: MCKS Czeladź, gra w barażu o awans do Klasy A: Zew Kazimierz. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MCKS Czeladź (A) | 20 | 55 | 18 | 1 | 1 | 75 | 11 |
2 | Zew Kazimierz (B) | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 49 | 28 |
3 | Orzeł Dąbie | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 30 | 32 |
4 | Pogoń Łagisza | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 36 | 32 |
5 | Jedność Strzyżowice | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 43 | 26 |
6 | Błyskawica Preczów | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 29 | 31 |
7 | Iskra Psary | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 26 | 42 |
8 | Cyklon Rogoźnik | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 32 | 32 |
9 | Przemsza Okradzionów | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 26 | 54 |
10 | Unia II Ząbkowice | 20 | 16 | 5 | 1 | 14 | 18 | 39 |
11 | Znicz Góra Siewierska | 20 | 13 | 4 | 1 | 15 | 14 | 51 |
BARAŻ O GRĘ W KLASIE A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Zew Kazimierz - vicemistrz Klasy B grupy I, Łazowianka Łazy - vicemistrzKlasy B grupy II rozgrywając mecz na neutralnym terenie w Dąbrowie Górniczej na boisku Tęczy Błędów. W wyniku barażu Łazowianka Łazy awansowała do Klasy A.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007 Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2006/2007 | BARAŻ | 12 sierpnia 2007 | 17.00 | Zew Kazimierz | Łazowianka Łazy | 0 : 1 (?:?) |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga2961.html