Zew Kazimierz (piłka nożna) Klasa B - Sezon 1933: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
! WIDTH=15%|goście | ! WIDTH=15%|goście | ||
! WIDTH=8%|wynik | ! WIDTH=8%|wynik | ||
|- | |||
| ALIGN=center|Towarzyski | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[2 kwietnia 1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | | ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[30 kwietnia 1933]] | | ALIGN=center|[[30 kwietnia 1933]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
Linia 18: | Linia 26: | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:0) | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:0) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[3 maja 1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[28 maja 1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Gwiazda Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[11 czerwiec 1933]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Świt Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' | |||
|} | |} | ||
Linia 34: | Linia 68: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | | ALIGN=center|[[1933 Klasa B|Klasa B]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[1933]] | | ALIGN=center|[[2 lipca 1933]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | ||
Linia 42: | Linia 76: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Towarzyski | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[24 września 1933]] | |||
| ALIGN=center | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1933 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Niemce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Orlęta Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 5''' | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 18:23, 14 mar 2015
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Towarzyski | - | 2 kwietnia 1933 | Zew Niemce | TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza | 0 : 4 | |
Klasa B | 2 | 30 kwietnia 1933 | RKS Czarni Sosnowiec | Zew Niemce | 3 : 1 (1:0) | |
Klasa B | 3 | 3 maja 1933 | Płomień Milowice | Zew Niemce | 4 : 1 (2:0) | |
Klasa B | 7 | 28 maja 1933 | Gwiazda Będzin | Zew Niemce | 3 : 1 | |
Klasa B | 9 | 11 czerwiec 1933 | Świt Sosnowiec | Zew Niemce | 1 : 1 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 13 | 2 lipca 1933 | Zew Niemce | RKS Czarni Sosnowiec | 2 : 3 | |
Towarzyski | - | 24 września 1933 | Zew Niemce | Orlęta Dąbrowa Górnicza | 4 : 5 |