Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (34): Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 - '''(Kolejka 34)''' [[Kategoria: Zagłębie So...”) |
|||
(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Sezon 2014/2015]] - '''( | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]]<br>?:? (?:?)''' | |||
|- | |||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Sezon 2014/2015]] - II Liga (3 poz.) - Kolejka 34: [[???]] [[2015]] (??, godz. ???), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | |||
----- | |||
Sędzia główny: ??? (???) | |||
----- | |||
{{gol}} 1-0 [[???]] (??')<br> | |||
58' {{Zk}}, 81' {{2zk}}, 45' {{Ck}} | |||
|} | |||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | |||
----- | |||
[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]]<br>[[???]] (00' [[???]])<br>[[???]]<br>[[???]] | |||
----- | |||
Trener: [[Robert Stanek]] i [[Artur Derbin]] | |||
</div></div></div> | |||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|'''PUSZCZA NIEPOŁOMICE''']] | |||
----- | |||
???<br>???<br>???<br>???<br>??? (00' ???)<br>???<br>???<br>???<br>???<br>???<br>??? | |||
----- | |||
Trener: ??? | |||
</div></div></div> | |||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | |||
|- | |||
!style="background:#808456;"|<font style="color:white;">UWAGI O MECZU: | |||
xxxxx | |||
|- | |||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice''']] | |||
|} | |||
==TABELA PO 34 (OSTATNIEJ) KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (A) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (A)''' | |||
| ALIGN=center|'''34''' | |||
| ALIGN=center|'''58''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''53''' | |||
| ALIGN=center|'''37''' | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] (B) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ENERGETYK ROW RYBNIK|Energetyk ROW Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|Błękitni Stargard Szczeciński]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL STALOWA WOLA|Stal Stalowa Wola]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#NADWIŚLAN GÓRA|Nadwiślan Góra]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIONOVIA LEGIONOWO|Legionovia Legionowo]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SIARKA TARNOBRZEG|Siarka Tarnobrzeg]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KOTWICA KOŁOBRZEG|Kotwica Kołobrzeg]] (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LIMANOVIA LIMANOWA|Limanovia Limanowa]] (S) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 18:02, 20 cze 2015
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice ?:? (?:?) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka 34: ??? 2015 (??, godz. ???), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędzia główny: ??? (???) 1-0 ??? (??') |
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice |
TABELA PO 34 (OSTATNIEJ) KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MKS Kluczbork (A) | 34 | 59 | 16 | 11 | 7 | 44 | 30 |
2 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 34 | 58 | 15 | 13 | 6 | 53 | 37 |
3 | Rozwój Katowice (A) | 34 | 57 | 16 | 9 | 9 | 54 | 40 |
4 | Raków Częstochowa (B) | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 43 | 34 |
5 | Energetyk ROW Rybnik | 34 | 56 | 15 | 11 | 8 | 52 | 37 |
6 | Błękitni Stargard Szczeciński | 34 | 55 | 16 | 7 | 11 | 46 | 42 |
7 | Stal Stalowa Wola | 34 | 54 | 15 | 9 | 10 | 54 | 41 |
8 | Stal Mielec | 34 | 52 | 14 | 10 | 10 | 49 | 42 |
9 | Znicz Pruszków | 34 | 46 | 11 | 13 | 10 | 40 | 35 |
10 | Nadwiślan Góra | 34 | 45 | 12 | 9 | 13 | 49 | 52 |
11 | Legionovia Legionowo | 34 | 42 | 11 | 9 | 14 | 48 | 48 |
12 | Siarka Tarnobrzeg | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 41 | 51 |
13 | Wisła Puławy | 34 | 39 | 10 | 9 | 15 | 45 | 54 |
14 | Okocimski Brzesko | 34 | 39 | 8 | 15 | 11 | 32 | 43 |
15 | Puszcza Niepołomice | 34 | 36 | 8 | 12 | 14 | 37 | 43 |
16 | Kotwica Kołobrzeg (S) | 34 | 35 | 8 | 11 | 15 | 45 | 51 |
17 | Górnik Wałbrzych (S) | 34 | 30 | 7 | 9 | 19 | 30 | 57 |
18 | Limanovia Limanowa (S) | 34 | 27 | 6 | 9 | 19 | 30 | 55 |