Górnik Zagórze (boks) Liga III (wojewódzka) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Górnik Zagórze (boks) Liga III (wojewódzka) - Sezon 1961/1962'''”) |
|||
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Górnik Zagórze (boks) Liga III (wojewódzka) - Sezon 1961/1962''' | '''Górnik Zagórze (boks) Liga III (wojewódzka) - Sezon 1961/1962''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
Miejsca od 3 do 6 należy jeszcze potwierdzić innym źródłem | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=5%|M-ce | |||
! WIDTH=45%|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=10%|M | |||
! WIDTH=10%|PKT | |||
! WIDTH=10%|MPKT+ | |||
! WIDTH=10%|MPKT- | |||
! WIDTH=10%|R | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Górnik Zagórze]]''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''21''' | |||
| ALIGN=center|'''172''' | |||
| ALIGN=center|'''102''' | |||
| ALIGN=center|'''+ 70''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Zabrze | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|161 | |||
| ALIGN=center|119 | |||
| ALIGN=center|+ 42 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Radlin | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Bobrek Karb | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Radzionków | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Czechowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Wawel Wirek | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|102 | |||
| ALIGN=center|174 | |||
| ALIGN=center|- 72 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch Chorzów | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|64 | |||
| ALIGN=center|214 | |||
| ALIGN=center|- 150 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Start Czechowice | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|'''9 : 11''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|Ruch Chorzów | |||
| ALIGN=center|'''20 : 0''' (wo) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Wojewódzka (III Liga)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1962]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Zagórze]] | |||
| ALIGN=center|Bobrek Karb | |||
| ALIGN=center|'''17 : 3''' | |||
|} | |||
[[Kategoria:Górnik Zagórze (boks)|Sezon 1961/1962]] |
Aktualna wersja na dzień 12:23, 17 lip 2017
Górnik Zagórze (boks) Liga III (wojewódzka) - Sezon 1961/1962
TABELA KOŃCOWA
Miejsca od 3 do 6 należy jeszcze potwierdzić innym źródłem
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | MPKT+ | MPKT- | R |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Zagórze | 14 | 21 | 172 | 102 | + 70 |
2 | Stal Zabrze | 14 | 21 | 161 | 119 | + 42 |
3 | Górnik Radlin | 14 | 14 | - | - | - |
4 | Bobrek Karb | 14 | 14 | - | - | - |
5 | Ruch Radzionków | 14 | 14 | - | - | - |
6 | Start Czechowice | 14 | 13 | - | - | - |
7 | Wawel Wirek | 14 | 8 | 102 | 174 | - 72 |
8 | Ruch Chorzów | 14 | 3 | 64 | 214 | - 150 |
RUNDA I
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka (III Liga) | 1 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 2 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 3 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 4 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 5 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 6 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 7 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
RUNDA II
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Wojewódzka (III Liga) | 8 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 9 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 10 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 11 | ??? ??? | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 12 | ??? 1962 | ??? | Start Czechowice | Górnik Zagórze | 9 : 11 |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 13 | ??? 1962 | ??? | Górnik Zagórze | Ruch Chorzów | 20 : 0 (wo) |
Liga Wojewódzka (III Liga) | 14 | ??? 1962 | ??? | Górnik Zagórze | Bobrek Karb | 17 : 3 |