Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 1984: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 1980/1981 =='''TABELA KOŃCOWA'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-lef...”) |
m (Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 1984/1985 przeniesiono do Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 1984) |
||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon | [[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 1984/1985 | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
Linia 19: | Linia 19: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 30: | Linia 30: | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 41: | Linia 41: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 63: | Linia 63: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 74: | Linia 74: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 92: | Linia 92: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
(gospodarze do podmiany) | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Zagłębianka | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Iskra Mierzyn | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[23 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Pafawag Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Karolinki Jaworzyna | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Piastunki Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Telpod Kraków | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[21 października]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Checz Gdynia | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 105: | Linia 243: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 116: | Linia 254: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 126: | Linia 264: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 138: | Linia 276: | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|******************* | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 149: | Linia 287: | ||
|} | |} | ||
===RUNDA JESIENNA=== | ===RUNDA JESIENNA=== | ||
=== | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
=== | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[2 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Zagłębianka | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[9 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Iskra Mierzyn | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[23 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Pafawag Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[30 września]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Karolinki Jaworzyna | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[7 października]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Piastunki Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[14 października]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Telpod Kraków | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[21 października]] [[1984]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Checz Gdynia | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 1984]] |
Aktualna wersja na dzień 20:20, 23 lis 2019
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 1984/1985
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA WIOSENNA
(gospodarze do podmiany)
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | 2 września 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Zagłębianka | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 2 | 9 września 1984 (?) | ? | Iskra Mierzyn | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 3 | 23 września 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Pafawag Wrocław | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 4 | 30 września 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Karolinki Jaworzyna | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 5 | 7 października 1984 (?) | ? | Piastunki Gliwice | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 6 | 14 października 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Telpod Kraków | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 7 | 21 października 1984 (?) | ? | Checz Gdynia | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 8 | 2 września 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Zagłębianka | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 9 | 9 września 1984 (?) | ? | Iskra Mierzyn | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 10 | 23 września 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Pafawag Wrocław | 3 : 1 (?:?) |
Ekstraliga | 11 | 30 września 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Karolinki Jaworzyna | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 12 | 7 października 1984 (?) | ? | Piastunki Gliwice | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 13 | 14 października 1984 (?) | ? | Czarni Sosnowiec | Telpod Kraków | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 14 | 21 października 1984 (?) | ? | Checz Gdynia | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |