Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 18 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==''' | [[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014 | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|R | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''44''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | |||
| ALIGN=center|'''73''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|1.FC AZS AWF Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''43''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''75''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|AZS UJ Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''35''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''11''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2''' | ||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''71''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|Rolnik Biedrzychowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''31''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''10''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''47''' | |||
| ALIGN=center|'''31''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|Czwórka Radom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''22''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''7''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''45''' | |||
| ALIGN=center|'''29''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|ULKS Bogdańczowice | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2''' | ||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''16''' | |||
| ALIGN=center|'''50''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|Widok Lublin | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''11''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2''' | ||
| | | ALIGN=center|'''11''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''21''' | ||
| ALIGN=center|'''52''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|Wanda Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''6''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''2''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| | | ALIGN=center|'''9''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''116''' | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|Czarne Świerklany | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''16''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''4''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
| ALIGN=center|'''65''' | |||
|} | |} | ||
===RUNDA | =='''ROZGRYWKI'''== | ||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=16%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=18%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=22%|gospodarze | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 sierpnia]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18.00 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|AZS UJ Kraków | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (2:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1 września]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Widok Lublin | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (0:3) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 września]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13.00 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|UKS Czwórka Radom | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:2) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|Wanda Kraków | ||
| ALIGN=center|'''11 : 0''' (3:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 września]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1.FC AZS AWF Katowice | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 października]] [[2013]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|ULKS Bogdańczowice | ||
| ALIGN=center|'''9 : 0''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 października]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Rolnik Biedrzychowice | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|Czarne Świerklany | ||
| ALIGN=center|'''10 : 1''' (?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 listopada]] [[2013]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|PAUZA | ||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
==TABELA | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 210: | Linia 229: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Czarni Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 220: | Linia 239: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|1.FC Katowice | | ALIGN=LEFT|1.FC AZS AWF Katowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 232: | Linia 251: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS UJ Kraków | | ALIGN=LEFT|AZS UJ Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 243: | Linia 262: | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|Rolnik Biedrzychowice | | ALIGN=LEFT|Rolnik Biedrzychowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 254: | Linia 273: | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|Czwórka Radom | | ALIGN=LEFT|Czwórka Radom | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 265: | Linia 284: | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|Widok Lublin | | ALIGN=LEFT|Widok Lublin | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 276: | Linia 295: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|ULKS Bogdańczowice | | ALIGN=LEFT|ULKS Bogdańczowice | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 287: | Linia 306: | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|Wanda Kraków | | ALIGN=LEFT|Wanda Kraków | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 295: | Linia 314: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|Czarne Świerklany | | ALIGN=LEFT|Czarne Świerklany | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
Linia 306: | Linia 325: | ||
| ALIGN=center|'''?''' | | ALIGN=center|'''?''' | ||
|} | |} | ||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=16%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[13 kwietnia]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|AZS UJ Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[17 kwietnia]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Widok Lublin | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[27 kwietnia]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|UKS Czwórka Radom | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[4 maja]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|Wanda Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 12''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[11 maja]] [[2014]] (n) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|1.FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[17 maja]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|ULKS Bogdańczowice | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Rolnik Biedrzychowice | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|Czarne Świerklany | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' v.o. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[7 czerwca]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|PAUZA | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2013/2014]] |
Aktualna wersja na dzień 14:25, 7 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2013/2014
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec | 16 | 44 | 14 | 2 | 0 | 73 | 6 |
2 | 1.FC AZS AWF Katowice | 16 | 43 | 14 | 1 | 1 | 75 | 8 |
3 | AZS UJ Kraków | 16 | 35 | 11 | 2 | 3 | 71 | 15 |
4 | Rolnik Biedrzychowice | 16 | 31 | 10 | 1 | 5 | 47 | 31 |
5 | Czwórka Radom | 16 | 22 | 7 | 1 | 8 | 45 | 29 |
6 | ULKS Bogdańczowice | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 16 | 50 |
7 | Widok Lublin | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 21 | 52 |
8 | Wanda Kraków | 16 | 6 | 2 | 0 | 14 | 9 | 116 |
9 | Czarne Świerklany | 16 | 4 | 1 | 1 | 14 | 15 | 65 |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 1 | 27 sierpnia 2013 (?) | 18.00 | Czarni Sosnowiec | AZS UJ Kraków | 3 : 0 (2:0) |
I Liga (Płd.) | 2 | 1 września 2013 (?) | 12.00 | Widok Lublin | Czarni Sosnowiec | 0 : 5 (0:3) |
I Liga (Płd.) | 3 | 7 września 2013 (?) | 13.00 | Czarni Sosnowiec | UKS Czwórka Radom | 3 : 1 (2:2) |
I Liga (Płd.) | 4 | 21 września 2013 (?) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | Wanda Kraków | 11 : 0 (3:0) |
I Liga (Płd.) | 5 | 29 września 2013 (?) | 11.00 | 1.FC AZS AWF Katowice | Czarni Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
I Liga (Płd.) | 6 | 5 października 2013 (s) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | ULKS Bogdańczowice | 9 : 0 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 7 | 13 października 2013 (?) | 12.00 | Rolnik Biedrzychowice | Czarni Sosnowiec | 0 : 2 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 8 | 16 października 2013 (?) | 15.30 | Czarni Sosnowiec | Czarne Świerklany | 10 : 1 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 9 | 2 listopada 2013 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | PAUZA | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | 1.FC AZS AWF Katowice | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | AZS UJ Kraków | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Rolnik Biedrzychowice | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Czwórka Radom | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Widok Lublin | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ULKS Bogdańczowice | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | Wanda Kraków | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Czarne Świerklany | 8 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga (Płd.) | 10 | 13 kwietnia 2014 (?) | 11.00 | AZS UJ Kraków | Czarni Sosnowiec | 0 : 0 |
I Liga (Płd.) | 11 | 17 kwietnia 2014 (?) | 17.00 | Czarni Sosnowiec | Widok Lublin | 3 : 0 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 12 | 27 kwietnia 2014 (?) | 11.00 | UKS Czwórka Radom | Czarni Sosnowiec | 0 : 2 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 13 | 4 maja 2014 (?) | 16.00 | Wanda Kraków | Czarni Sosnowiec | 0 : 12 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 14 | 11 maja 2014 (n) | 11.00 | Czarni Sosnowiec | 1.FC AZS AWF Katowice | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (Płd.) | 15 | 17 maja 2014 (?) | 11.00 | ULKS Bogdańczowice | Czarni Sosnowiec | 0 : 4 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 16 | 24 maja 2014 (?) | 15.00 | Czarni Sosnowiec | Rolnik Biedrzychowice | 2 : 1 (?:?) |
I Liga (Płd.) | 17 | 31 maja 2014 (?) | - | Czarne Świerklany | Czarni Sosnowiec | 0 : 3 v.o. |
I Liga (Płd.) | 18 | 7 czerwca 2014 (?) | - | Czarni Sosnowiec | PAUZA | - |