Koszykówka (M): Klasa A - Sezon 1957/1958: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Koszykówka (M): Klasa A - Sezon 1957/1958”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Koszykówka (M): Klasa A - Sezon 1957/1958 | '''Koszykówka (M): Klasa A - Sezon 1957/1958''' | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=50%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=40%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Baildon Katowice | |||
| ALIGN=center|Katowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik II Zabrze | |||
| ALIGN=center|Zabrze | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Gwardia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[Dąbrowa Górnicza]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Tarnowskie Góry | |||
| ALIGN=center|Tarnowskie Góry | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Bytom | |||
| ALIGN=center|Bytom | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Start Katowice | |||
| ALIGN=center|Katowice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Gliwice | |||
| ALIGN=center|Gliwice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 16:58, 23 paź 2013
Koszykówka (M): Klasa A - Sezon 1957/1958
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AZS Częstochowa | Częstochowa |
2 | Baildon Katowice | Katowice |
3 | Górnik II Zabrze | Zabrze |
4 | Gwardia Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
5 | Kolejarz Tarnowskie Góry | Tarnowskie Góry |
6 | Start Bytom | Bytom |
7 | Start Katowice | Katowice |
8 | Unia Gliwice | Gliwice |
9 | Włókniarz Sosnowiec | Sosnowiec |
10 | ??? | ??? |