Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1985/1986: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
== | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1985/1986 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|4 | ||
| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | ||
| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
|- | | ALIGN=center|5 | ||
| | | ALIGN=LEFT|GKS Tychy | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
|5 | | ALIGN=center|6 | ||
| | | ALIGN=LEFT|GKS Katowice | ||
| ALIGN=center|- | |||
| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| | | ALIGN=LEFT|Stoczniowiec Gdańsk | ||
| | | ALIGN=center|- | ||
| | |||
| | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
|- | | ALIGN=center|9 | ||
| | | ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | ||
| | | ALIGN=center|- | ||
| | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Legia KTH Krynica | |||
| | | ALIGN=center|SPADEK | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
==RUNDA ZASADNICZA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
== | |- | ||
=== | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
=== | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
=== | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
=== | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
== | | ALIGN=center|? : ? | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
===TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 137: | Linia 323: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
==''' | ==RUNDA GRUPOWA== | ||
===ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- | ||
! WIDTH= | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
! WIDTH= | | ALIGN=center|28 | ||
! WIDTH= | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|- | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
Grupa "Silniejsza" | |||
Tabela | |||
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | |||
1 Polonia Bytom 28 46 154 62 +92 | |||
2 Podhale Nowy Targ 28 42 143 74 +69 | |||
3 Zagłębie Sosnowiec 28 41 182 100 +82 | |||
4 Naprzód Janów 28 33 125 109 +16 | |||
5 Stoczniowiec Gdańsk 28 20 107 160 -53 | |||
6 GKS Katowice 28 19 104 151 | |||
Grupa "Słabsza" | |||
Tabela | |||
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | |||
7 ŁKS Łódź 30 29 136 137 -1 | |||
8 GKS Tychy 30 26 119 129 -10 | |||
9 Cracovia 30 22 124 151 -27 | |||
10 Legia KTH Krynica 30 10 90 211 -121 | |||
==RUNDA PLAY OFF== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF=== | |||
Play-off | |||
Ćwierćfinały | |||
Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 10:1, 6:1 | |||
Podhale Nowy Targ - ŁKS Łódź 2-1 6:4, 1:4, 5:0 | |||
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-0 4:3, 5:2 | |||
Naprzód Janów - Stoczniowiec Gdańsk 2-0 8:2, 5:3 | |||
Półfinały | |||
Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 3:1, 6:2 | |||
Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2-1 5:3, 2:3, 4:2 | |||
Mecze o miejsca 5-8 | |||
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 2-1 5:4, 5:9, 4:3 | |||
GKS Katowice - ŁKS Łódź 2-1 8:6, 4:7, 4:2 | |||
Mecz o 7. miejsce | |||
ŁKS Łódź - Stoczniowiec Gdańsk 0-2 2:6, 4:7 | |||
Mecz o 5. miejsce | |||
GKS Katowice - GKS Tychy 1-2 1:0, 2:3, 3:10 | |||
Mecz o 3. miejsce | |||
Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 2-1 2:1 (p.d.), 4:5, 3:1 | |||
Finał | |||
Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ 2-1 1:0, 3:4, 4:2 | |||
Baraż o utrzymanie | |||
Cracovia - Legia KTH Krynica 2-0 8:4, 6:3 | |||
Spadek: Legia KTH Krynica | |||
=ROZGRYWKI PP= | |||
=KADRA= | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1985/1986]] | |||
Aktualna wersja na dzień 13:55, 8 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1985/1986
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Podhale Nowy Targ | II |
3 | Naprzód Janów | III |
4 | Zagłębie Sosnowiec | - |
5 | GKS Tychy | - |
6 | GKS Katowice | - |
7 | Stoczniowiec Gdańsk | - |
8 | ŁKS Łódź | - |
9 | Cracovia Kraków | - |
10 | Legia KTH Krynica | SPADEK |
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 11 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 12 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 13 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 14 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 15 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 16 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 17 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 18 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
2 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
3 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
4 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
5 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
6 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
7 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
8 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
9 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
10 | - | 18 | - | - | - | - | - | - |
RUNDA GRUPOWA
ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 19 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 20 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 21 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 22 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 23 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 24 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 25 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 26 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 27 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 28 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | - | 28 | - | - | - | - | - | - |
2 | - | 28 | - | - | - | - | - | - |
3 | - | 28 | - | - | - | - | - | - |
4 | - | 28 | - | - | - | - | - | - |
5 | - | 28 | - | - | - | - | - | - |
6 | - | 28 | - | - | - | - | - | - |
Grupa "Silniejsza" Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 1 Polonia Bytom 28 46 154 62 +92 2 Podhale Nowy Targ 28 42 143 74 +69 3 Zagłębie Sosnowiec 28 41 182 100 +82 4 Naprzód Janów 28 33 125 109 +16 5 Stoczniowiec Gdańsk 28 20 107 160 -53 6 GKS Katowice 28 19 104 151
Grupa "Słabsza"
Tabela
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/−
7 ŁKS Łódź 30 29 136 137 -1
8 GKS Tychy 30 26 119 129 -10
9 Cracovia 30 22 124 151 -27
10 Legia KTH Krynica 30 10 90 211 -121
RUNDA PLAY OFF
ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF
Play-off Ćwierćfinały Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 10:1, 6:1 Podhale Nowy Targ - ŁKS Łódź 2-1 6:4, 1:4, 5:0 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-0 4:3, 5:2 Naprzód Janów - Stoczniowiec Gdańsk 2-0 8:2, 5:3 Półfinały Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 3:1, 6:2 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2-1 5:3, 2:3, 4:2 Mecze o miejsca 5-8 GKS Tychy - Stoczniowiec Gdańsk 2-1 5:4, 5:9, 4:3 GKS Katowice - ŁKS Łódź 2-1 8:6, 4:7, 4:2 Mecz o 7. miejsce ŁKS Łódź - Stoczniowiec Gdańsk 0-2 2:6, 4:7 Mecz o 5. miejsce GKS Katowice - GKS Tychy 1-2 1:0, 2:3, 3:10 Mecz o 3. miejsce Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec 2-1 2:1 (p.d.), 4:5, 3:1 Finał Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ 2-1 1:0, 3:4, 4:2 Baraż o utrzymanie Cracovia - Legia KTH Krynica 2-0 8:4, 6:3
Spadek: Legia KTH Krynica