Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1980/1981: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1980/1981 | |||
[[HASŁO W BUDOWIE]] | |||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (M) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (II) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (III) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (S) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
Linia 76: | Linia 206: | ||
==Sezon zasadniczy== | ==Sezon zasadniczy== | ||
===Runda I=== | ===Runda I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=26%|gospodarze | |||
! WIDTH=26%|goście | |||
! WIDTH=10%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1979/80 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1980]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
|} | |||
===Runda II=== | ===Runda II=== | ||
* | * | ||
Linia 119: | Linia 315: | ||
* | * | ||
* | * | ||
== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 155: | Linia 330: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|'''00''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''62''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''259''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''138''' | ||
|- | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|221 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|156 | ||
|- | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|191 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|196 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|201 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|179 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|184 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|173 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|192 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|234 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Budowlani Bydgoszcz]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|154 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|185 | ||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center|00 | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|124 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|265 | ||
|} | |||
| | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1980/1981]] |
Aktualna wersja na dzień 15:13, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1980/1981
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | Baraniec | .............. | 1900 | --------- |
2. | Bernat | .............. | 1900 | --------- |
3. | Białoń | .............. | 1900 | --------- |
4. | Garbacz | .............. | 1900 | --------- |
5. | Jajszczok | .............. | 1900 | --------- |
6. | Wiesław Jobczyk | napastnik | 1900 | --------- |
7. | Klocek | .............. | 1900 | --------- |
8. | Kozłowski | .............. | 1900 | --------- |
9. | Lato | .............. | 1900 | --------- |
10. | Madeksza | .............. | 1900 | --------- |
11. | Marcińczak | .............. | 1900 | --------- |
12. | Nahuńko | .............. | 1900 | --------- |
13. | Nibus | .............. | 1900 | --------- |
14. | Nowak | .............. | 1900 | --------- |
15. | Olszewski | .............. | 1900 | --------- |
16. | K.Podsiadło | .............. | 1900 | --------- |
17. | Henryk Pytel | .............. | 1900 | --------- |
18. | Radwan | .............. | 1900 | --------- |
19. | Strug | .............. | 1900 | --------- |
20. | Ślusarczyk | .............. | 1900 | --------- |
21. | Świątek | .............. | 1900 | --------- |
22. | L.Tokarz | .............. | 1900 | --------- |
23. | W.Tokarz | .............. | 1900 | --------- |
24. | Winkler | .............. | 1900 | --------- |
25. | Andrzej Zabawa | napastnik | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
I Liga | 2 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
I Liga | 3 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
I Liga | 4 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
I Liga | 5 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
I Liga | 6 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
I Liga | 7 | ??? 1980 | ??? | ??? | ??? | ??? |
Runda II
Runda III
Runda IV
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 00 | 62 | 0 | 0 | 0 | 259 | 138 |
2 | Podhale Nowy Targ | 00 | 56 | 0 | 0 | 0 | 221 | 156 |
3 | GKS Tychy | 00 | 49 | 0 | 0 | 0 | 191 | 196 |
4 | ŁKS Łódź | 00 | 46 | 0 | 0 | 0 | 201 | 179 |
5 | Naprzód Janów | 00 | 42 | 0 | 0 | 0 | 184 | 173 |
6 | Baildon Katowice | 00 | 32 | 0 | 0 | 0 | 192 | 234 |
7 | Budowlani Bydgoszcz | 00 | 32 | 0 | 0 | 0 | 154 | 185 |
8 | Legia Warszawa | 00 | 17 | 0 | 0 | 0 | 124 | 265 |