Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 18: | Linia 18: | ||
* 01.09.2012 r. Sarmacja - [[Zieloni Żarki]] 5:2, widzów: 100 | * 01.09.2012 r. Sarmacja - [[Zieloni Żarki]] 5:2, widzów: 100 | ||
* 08.09.2012 r., Sarmacja - Grunwald Ruda Śląska 2:1, widzów: ? | * 08.09.2012 r., Sarmacja - Grunwald Ruda Śląska 2:1, widzów: ? | ||
* 15.09.2012 r., Victoria Częstochowa - Sarmacja 2:2, widzów: ? | |||
* Sarmacja - [[Górnik Piaski]] | |||
* LKS Kamienica Polska - Sarmacja | |||
* Sarmacja - [[Unia Ząbkowice]] | |||
* Szombierki Bytom - Sarmacja | |||
* Sarmacja - Slavia Ruda Śląska | |||
* Górnik '09 Mysłowice - Sarmacja | |||
* Sarmacja - Pilica Koniecpol | |||
* Lot Konopiska - Sarmacja | |||
==='''Tabela po I rundzie'''=== | ==='''Tabela po I rundzie'''=== | ||
Linia 60: | Linia 69: | ||
===Runda wiosenna=== | ===Runda wiosenna=== | ||
==='''Tabela końcowa'''=== | ==='''Tabela końcowa'''=== | ||
Linia 118: | Linia 111: | ||
=='''ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI - PODOKRĘG SOSNOWIEC'''== | =='''ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI - PODOKRĘG SOSNOWIEC'''== | ||
* | * 12.09.2012 r., runda II, [[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] - Sarmacja 0:1 | ||
* 03.10.2012 r., runda III, wolny los | |||
* 24.10.2012 r., runda IV, | |||
* | |||
* 10 | |||
==='''Zdobywcy bramek'''=== | ==='''Zdobywcy bramek'''=== | ||
Linia 132: | Linia 121: | ||
* | * | ||
* | * | ||
'''[[Sarmacja Będzin]] (piłka nożna) - Sezon 2012/2013''' | |||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (1)|1]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (1)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - 2013/2014 (2)|2]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - 2013/2014 (2)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - 2013/2014 (3)|3]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (3)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (4)|4]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (4)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (5)|5]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (5)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (6)|6]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (6)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (7)|7]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (7)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (8)|8]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (8)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (9)|9]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (9)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (10)|10]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (10)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (11)|11]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (11)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (12)|12]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (12)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (13)|13]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (13)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (14)|14]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (14)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (15)|15]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2013]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (15)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |||
===TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (16)|16]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (16)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (17)|17]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (17)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (18)|18]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (18)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (19)|19]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (19)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (20)|20]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (20)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (21)|21]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (21)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (22)|22]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (22)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (23)|23]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (23)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (24)|24]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (24)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin(piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (25)|25]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (25)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (26)|26]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (26)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (27)|27]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (27)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (28)|28]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (28)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (29)|29]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (29)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[IV Liga - Grupa I (Śl)]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (30)|30]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[...............]] | |||
| ALIGN=center|[[Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2013/2014 (30)|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |||
=KADRA= | |||
<gallery> | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
</gallery> | |||
==ODESZLI W PRZERWIE SEZONU== | |||
<gallery> | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
</gallery> | |||
==DOSZLI W PRZERWIE SEZONU== | |||
<gallery> | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
Plik:Brak zdjęcia.jpg|Opis zdjęcia: | |||
</gallery> | |||
[[Kategoria:Sarmacja Będzin (piłka nożna)|Sezon 2012/2013]] |
Aktualna wersja na dzień 15:56, 31 mar 2015
Sarmacja Będzin - piłka nożna - Sezon 2012/2013
KADRA
Jesień '12
Bramkarze: Marcin Kawecki (26.11.90), Mateusz Machura (31.10.90, Piast Ożarowice)
Obrońcy: Rafał Bielawski (17.04.91), Bartosz Derlatka (16.07.92, Górnik Piaski), Adrian Grociak (14.12.91), Dawid Grociak (10.02.94), Daniel Majka (03.11.92), Wojciech Nowak (13.11.75), Michał Zapart (20.02.89)
Pomocnicy: Bartosz Barchan (13.10.90, Czarni Sosnowiec), Marcin Derlatka (18.11.88, Górnik Piaski), Michał Dyrda (02.11.86), Grzegorz Koch (13.12.83), Tomasz Kozerański (20.05.86), Paweł Krzos (12.05.90), Robert Taszek (19.06.92), Przemysław Wołczyk (21.01.92, Unia Strzemieszyce)
Napastnicy: Mateusz Keller (25.10.94), Artur Nowak (11.03.86, Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Marcin Szopa (07.04.91, BKS Stal Bielsko-Biała).
ROZGRYWKI IV LIGI - GRUPA ŚLĄSKA I
Runda jesienna
- 11.08.2012 r., Sarmacja - Wyzwolenie Chorzów 2:1, widzów: 150
- 15.08.2012 r., Gwarek Tarnowskie Góry - Sarmacja 3:0, widzów: ?
- 18.08.2012 r., Sarmacja - Przyszłość Ciochowice 0:0, widzów: 100
- 25.08.2012 r., Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Sarmacja 1:0, widzów 220
- 01.09.2012 r. Sarmacja - Zieloni Żarki 5:2, widzów: 100
- 08.09.2012 r., Sarmacja - Grunwald Ruda Śląska 2:1, widzów: ?
- 15.09.2012 r., Victoria Częstochowa - Sarmacja 2:2, widzów: ?
- Sarmacja - Górnik Piaski
- LKS Kamienica Polska - Sarmacja
- Sarmacja - Unia Ząbkowice
- Szombierki Bytom - Sarmacja
- Sarmacja - Slavia Ruda Śląska
- Górnik '09 Mysłowice - Sarmacja
- Sarmacja - Pilica Koniecpol
- Lot Konopiska - Sarmacja
Tabela po I rundzie
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | ZW | RE | PO |
1. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
2. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
3. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
4. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
5. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
6. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
7. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
11. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
12. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
13. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
14. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
15. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
16. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
Runda wiosenna
Tabela końcowa
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | ZW | RE | PO |
1. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
2. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
3. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
4. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
5. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
6. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
7. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
8. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
9. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
10. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
11. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
12. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
13. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
14. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
15. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
16. | ............. | 00 | 00 | 00 - 00 | 00 | 00 | 00 |
ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI - PODOKRĘG SOSNOWIEC
- 12.09.2012 r., runda II, Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - Sarmacja 0:1
- 03.10.2012 r., runda III, wolny los
- 24.10.2012 r., runda IV,
Zdobywcy bramek
Sarmacja Będzin (piłka nożna) - Sezon 2012/2013
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? (S) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
30 | ??? (S) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
10 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
11 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
12 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
13 | ??? | 15 | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
14 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 15 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |