Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1982/1983: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec - hokej na lodzie - Sezon 1982/1983 =='''KADRA'''== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; ma...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 26 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1982/1983 | |||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (M) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (II) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (III) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
| ALIGN=center|'''-''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (S) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
Linia 76: | Linia 207: | ||
==Sezon zasadniczy== | ==Sezon zasadniczy== | ||
=== | ===RUNDA I=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
=== | ! WIDTH=18%|wyn. | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 9''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
=== | |- | ||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|'''13 : 2''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
===Runda | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
* | | ALIGN=center|??? | ||
* | | ALIGN=center|[[GKS Katowice]] | ||
* | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
* | | ALIGN=center|'''3 : 10''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
* | |||
* | |- | ||
* | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
* | | ALIGN=center|4 | ||
* | | ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 7''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Stoczniowiec Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|'''10 : 1''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 12''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 3''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|'''12 : 4''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
===Runda II=== | |||
22.10-19.11 | |||
*10 kolejka Zagłębie Sosnowiec Budowlani Bydgoszcz 16:6 | |||
*11 kolejka ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 0:3 | |||
*12 kolejka Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 13:1 | |||
*13 kolejka GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2:5 | |||
*14 kolejka Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 4:1 | |||
*15 kolejka Stoczniowiec Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 3:11 | |||
*16 kolejka Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 9:1 | |||
*17 kolejka Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ 4:2 | |||
*18 kolejka Cracovia Zagłębie Sosnowiec 5:14 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=18%|wyn. | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
|''' | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
===Runda III=== | |||
23.11-10.04 | |||
*19 kolejka Budowlani Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 4:5 | |||
*20 kolejka Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 11:2 | |||
*21 kolejka GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 2:7 | |||
*22 kolejka Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 1:6 | |||
*23 kolejka Polonia Bytom Zagłębie Sosnowiec 2:3 | |||
*24 kolejka Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdańsk 8:5 | |||
*25 kolejka Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 6:5 | |||
*26 kolejka Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec 5:5 | |||
*27 kolejka Zagłębie Sosnowiec Cracovia 12:2 | |||
Mecz Zagłębia z Cracovią z 27 kolejki rozegrano 10.04.1983 r. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=18%|wyn. | |||
|- | |- | ||
|1 | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1982]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
===Runda IV=== | |||
21.01-26.04 | |||
*28 kolejka Zagłębie Sosnowiec Budowlani Bydgoszcz 20:1 | |||
*29 kolejka ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 1:7 | |||
*30 kolejka Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 6:4 | |||
*31 kolejka GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 1:2 | |||
*32 kolejka Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 4:1 | |||
*33 kolejka Stoczniowiec Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 1:12 | |||
*34 kolejka Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 8:4 | |||
*35 kolejka Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ 4:2 | |||
*36 kolejka Cracovia Zagłębie Sosnowiec 5:16 | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=18%|wyn. | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|[[1982/83 I Liga|I Liga]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1983]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''36''' | |||
| ALIGN=center|'''63''' | |||
| ALIGN=center|'''31''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''291''' | |||
| ALIGN=center|'''103''' | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|172 | |||
| ALIGN=center|97 | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|176 | |||
| ALIGN=center|118 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|185 | |||
| ALIGN=center|140 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|167 | |||
| ALIGN=center|113 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|167 | |||
| ALIGN=center|183 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|101 | |||
| ALIGN=center|166 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Bydgoszcz]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|114 | |||
| ALIGN=center|231 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|164 | |||
| ALIGN=center|290 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stoczniowiec Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|117 | |||
| ALIGN=center|213 | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1982/1983]] |
Aktualna wersja na dzień 15:14, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1982/1983
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (M) | - | - | - | - | - | - | - |
2 | ??? (II) | - | - | - | - | - | - | - |
3 | ??? (III) | - | - | - | - | - | - | - |
4 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
5 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
6 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
7 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
8 | Zagłębie Sosnowiec | - | - | - | - | - | - | - |
9 | ??? | - | - | - | - | - | - | - |
10 | ??? (S) | - | - | - | - | - | - | - |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1982 | ??? | Budowlani Bydgoszcz | Zagłębie Sosnowiec | 1 : 9 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ŁKS Łódź | 13 : 2 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? 1982 | ??? | GKS Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 10 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS Tychy | 3 : 7 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? 1982 | ??? | Polonia Bytom | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 4 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Stoczniowiec Gdańsk | 10 : 1 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? 1982 | ??? | Naprzód Janów | Zagłębie Sosnowiec | 3 : 12 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? 1982 | ??? | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 3 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Cracovia | 12 : 4 (0:0, 0:0, 0:0) |
Runda II
22.10-19.11
- 10 kolejka Zagłębie Sosnowiec Budowlani Bydgoszcz 16:6
- 11 kolejka ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 0:3
- 12 kolejka Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 13:1
- 13 kolejka GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2:5
- 14 kolejka Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 4:1
- 15 kolejka Stoczniowiec Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 3:11
- 16 kolejka Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 9:1
- 17 kolejka Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ 4:2
- 18 kolejka Cracovia Zagłębie Sosnowiec 5:14
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Runda III
23.11-10.04
- 19 kolejka Budowlani Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 4:5
- 20 kolejka Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 11:2
- 21 kolejka GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 2:7
- 22 kolejka Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 1:6
- 23 kolejka Polonia Bytom Zagłębie Sosnowiec 2:3
- 24 kolejka Zagłębie Sosnowiec Stoczniowiec Gdańsk 8:5
- 25 kolejka Naprzód Janów Zagłębie Sosnowiec 6:5
- 26 kolejka Podhale Nowy Targ Zagłębie Sosnowiec 5:5
- 27 kolejka Zagłębie Sosnowiec Cracovia 12:2
Mecz Zagłębia z Cracovią z 27 kolejki rozegrano 10.04.1983 r.
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? 1982 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? 1982 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
Runda IV
21.01-26.04
- 28 kolejka Zagłębie Sosnowiec Budowlani Bydgoszcz 20:1
- 29 kolejka ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 1:7
- 30 kolejka Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 6:4
- 31 kolejka GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 1:2
- 32 kolejka Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 4:1
- 33 kolejka Stoczniowiec Gdańsk Zagłębie Sosnowiec 1:12
- 34 kolejka Zagłębie Sosnowiec Naprzód Janów 8:4
- 35 kolejka Zagłębie Sosnowiec Podhale Nowy Targ 4:2
- 36 kolejka Cracovia Zagłębie Sosnowiec 5:16
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 2 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 3 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 4 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 5 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 6 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 7 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 8 | ??? 1983 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 9 | ??? 1983 | ??? | ??? | Zagłębie Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 63 | 31 | 1 | 4 | 291 | 103 |
2 | Polonia Bytom | 36 | 46 | 20 | 6 | 10 | 172 | 97 |
3 | GKS Tychy | 36 | 45 | 20 | 5 | 11 | 176 | 118 |
4 | Naprzód Janów | 36 | 44 | 19 | 6 | 11 | 185 | 140 |
5 | Podhale Nowy Targ | 36 | 40 | 17 | 6 | 13 | 167 | 113 |
6 | GKS Katowice | 36 | 37 | 17 | 3 | 16 | 167 | 183 |
7 | ŁKS Łódź | 36 | 29 | 12 | 5 | 19 | 101 | 166 |
8 | Budowlani Bydgoszcz | 36 | 21 | 8 | 5 | 23 | 114 | 231 |
9 | Cracovia | 36 | 19 | 9 | 1 | 26 | 164 | 290 |
10 | Stoczniowiec Gdańsk | 36 | 16 | 6 | 4 | 26 | 117 | 213 |