Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2005/2006: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 11 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 2005/2006 | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Data urodz.'''||'''Pozycja'''||'''Poprzedni klub/Uwagi''' | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|1. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#98FB98 | |||
|2. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|3. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|4. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#90EE90 | |||
|5. ||[[???]]||- cm||???||bramkarz||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|6. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|--BGCOLOR=#94BE7E | |||
|7. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|8. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|9. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|10. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|11. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|12. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
|13. ||[[???]]||- cm||???||obrońca||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|14. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|15. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|16. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|17. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|18. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|19. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|20. ||[[???]]||- cm||[[???]]||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|21. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|22. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|23. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|24. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|25. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|26. ||[[???]]||- cm||???||napastnik||??? | |||
|-BGCOLOR=#66CDAA | |||
|} | |||
Trener: [[???]] | |||
II trener: [[???]] | |||
Kierownik drużyny: [[???]] | |||
Prezes: [[???]] | |||
Wiceprezes: [[???]] | |||
== | =='''SEZON ZASADNICZY'''== | ||
* | * | ||
* | * | ||
Linia 86: | Linia 83: | ||
* | * | ||
* | * | ||
==TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=46%|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=5%|M | |||
! WIDTH=5%|Pkt | |||
! WIDTH=5%|Z | |||
! WIDTH=5%|P | |||
! WIDTH=5%|ZPD | |||
! WIDTH=5%|PPD | |||
! WIDTH=5%|ZPRK | |||
! WIDTH=5%|PPRK | |||
! WIDTH=5%|Br+ | |||
! WIDTH=5%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
| ALIGN=center|000 | |||
|} | |||
==Play-off== | ==Play-off== | ||
Linia 99: | Linia 224: | ||
* | * | ||
* | * | ||
=='''OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE [[2005]]/[[2006]]'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cracovia]] | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 21:29, 31 sie 2013
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 2005/2006
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
TABELA KOŃCOWA SEZONU ZASADNICZEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | ZPD | PPD | ZPRK | PPRK | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 42 | 00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
Play-off
Runda 1
Runda 2
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ W SEZONIE 2005/2006
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Cracovia | MISTRZ |
2 | GKS Tychy | II |
3 | Podhale Nowy Targ | III |
4 | ??? | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | SPADEK |