Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Zagłębie Sosnowiec - koszykówka - Sezon 1978/1979”) |
|||
(Nie pokazano 17 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] - | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)]] - Sezon 1978/1979 | ||
=TABELA KOŃCOWA= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|MPkt + | |||
! WIDTH=8%|MPkt - | |||
! WIDTH=8%|R | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] (A) | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|3270 | |||
| ALIGN=center|2518 | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
=ROZGRYWKI= | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[5 grudnia]] [[1978]] (wt) | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''107 : 86''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[6 grudnia]] [[1978]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''120 : 67''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[9 grudnia]] [[1978]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Baildon Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''51 : 84''' (30:41) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[10 grudnia]] [[1978]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Baildon Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''53 : 77''' (25:38) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[16 grudnia]] [[1978]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Koszalin | |||
| ALIGN=center|'''76 : 69''' (43:35) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[1978]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Koszalin | |||
| ALIGN=center|'''79 : 80''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
=='''KADRA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''LP||'''Imię i nazwisko'''||'''Wzrost'''||'''Rocznik'''||'''Pozycja'''||'''Uwagi''' | |||
|- | |||
|1. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|2. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|3. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|4. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|5. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|6. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|7. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|8. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|9. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|10. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|11. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|12. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|13. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|14. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|- | |||
|15. ||...................||000 cm||1900||................||---- | |||
|} | |||
Trener: .............., asystent trenera: ................ | |||
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: ......................... | |||
Kierownik zespołu: ................. | |||
[[Kategoria: Piłka koszykowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria: Piłka koszykowa - sezony|Sezon 1978/1979]] |
Aktualna wersja na dzień 22:42, 6 sie 2024
Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1978/1979
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | MPkt + | MPkt - | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 36 | 29 | 7 | 3270 | 2518 | ||
2 | 36 | ? | ||||||
3 | 36 | |||||||
4 | 36 | |||||||
5 | 36 | |||||||
6 | 36 | |||||||
7 | 36 | |||||||
8 | 36 | |||||||
9 | 36 | |||||||
10 | 36 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga II (2) | 1 | 5 grudnia 1978 (wt) | 18.30 | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 107 : 86 (??:??) |
Liga II (2) | 2 | 6 grudnia 1978 (śr) | 18.30 | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 120 : 67 (??:??) |
Liga II (2) | 3 | 9 grudnia 1978 (n) | ? | Baildon Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 51 : 84 (30:41) |
Liga II (2) | 4 | 10 grudnia 1978 (n) | ? | Baildon Katowice | Zagłębie Sosnowiec | 53 : 77 (25:38) |
Liga II (2) | 5 | 16 grudnia 1978 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Koszalin | 76 : 69 (43:35) |
Liga II (2) | 6 | 17 grudnia 1978 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Koszalin | 79 : 80 (??:??) |
Liga II (2) | 7 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 8 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 9 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 10 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 11 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 12 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 13 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 14 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 15 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 16 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 17 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 18 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
RUNDA II
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: .........................
Kierownik zespołu: .................