Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 14 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 | [[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)]] - Sezon 2024/2025 | ||
'''[[W BUDOWIE]]''' | |||
===RUNDA JESIENNA=== | |||
====ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=17%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=19%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 01) 11.08.2024|1]] | |||
| ALIGN=center|[[11 sierpnia ]] [[2024]] (n) | |||
| ALIGN=center|13:00 | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|Pogoń Tczew | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 01) 11.08.2024|''' 5 : 0 ''' (2:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 02) 27.07.2024|2]] | |||
| ALIGN=center|[[18 sierpnia ]] [[2024]] (n) | |||
| ALIGN=center|13:30 | |||
| ALIGN=center|Rekord Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 02) 27.07.2024|'''0 : 6''' (0:1)]] | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|3]] | |||
| ALIGN=center|[[24 sierpnia ]] [[2024]] (s) | |||
| ALIGN=center|13:00 | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|Stomilanki Olsztyn | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 03) 04.08.2024|'''12 : 0''' (3:0)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|4]] | |||
| ALIGN=center|[[31 sierpnia]] [[2024]] (n) | |||
| ALIGN=center|15:00 | |||
| ALIGN=center|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 04) 11.08.2024|''''? : ?'''(?:?)]] | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|5]] | |||
| ALIGN=center|[[14 września]] [[2024]] (pt) | |||
| ALIGN=center|15:00 | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|Resovia Rzeszów | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 05) 16.08.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|6]] | |||
| ALIGN=center|[[????? ]] [[2024]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Skra Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 06) 24.08.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|7]] | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[2024]] (n) | |||
| ALIGN=center|15:00 | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|[UKS SMS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 07) 03.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|8]] | |||
| ALIGN=center|[[5 października]] [[2024]] (s) | |||
| ALIGN=center|15:00 | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|Pogoń Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 08) 15.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 9) 24.09.2023|9]] | |||
| ALIGN=center|[[??? października ]] [[2024]] (n) | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|Śląsk Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 09) 21.09.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|10]] | |||
| ALIGN=center|[[3 listopada]] [[2024]] (pn) | |||
| ALIGN=center|15:00 | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|APLG Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 10) 02.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga Kobiet|Ekstraliga (1)]] | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|11]] | |||
| ALIGN=center|[[??? października ]] [[2024]] (n) | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|'''[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Czarni Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025 (kolejka 11) 08.10.2023|'''? : ?''' (?:?)]] | |||
|} | |||
====TABELA KOŃCOWA RUNDY JESIENNEJ==== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|(I) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|(II) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|(III) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx | |||
Aktualna wersja na dzień 14:32, 25 sie 2024
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2024/2025
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
TABELA KOŃCOWA RUNDY JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (I) | 11 | ||||||
2 | (II) | 11 | ||||||
3 | (III) | 11 | ||||||
4 | 11 | |||||||
5 | 11 | |||||||
6 | 11 | |||||||
7 | 11 | |||||||
8 | 11 | |||||||
9 | 11 | |||||||
10 | 11 | |||||||
11 | 11 | |||||||
12 | 11 |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx