Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Znacznik: Ręczne wycofanie zmian |
|||
(Nie pokazano 29 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec]] | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)]] - Sezon 1977/1978 | ||
Linia 11: | Linia 11: | ||
! WIDTH=8%|Pkt | ! WIDTH=8%|Pkt | ||
! WIDTH=8%|Z | ! WIDTH=8%|Z | ||
! WIDTH=8%| | ! WIDTH=8%|P | ||
! WIDTH=8%|MPkt+ | ! WIDTH=8%|MPkt+ | ||
! WIDTH=8%|MPkt- | ! WIDTH=8%|MPkt- | ||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|(A) | | ALIGN=LEFT|Turów Zgorzelec (A) | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3539 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3071 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|+ 468 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|3192 | | ALIGN=center|3192 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2886 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Start Gdynia | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3362 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3311 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|+ 51 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Gwardia Wrocław | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2938 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2938 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Spójnia | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2726 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2915 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Koszalin | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3059 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3005 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|+ 54 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Zastal Zielona Góra | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2888 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2879 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|+ 9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2917 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3034 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń Szczecin | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2955 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3032 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Poznań | ||
| ALIGN=center|36 | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2913 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3493 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
|} | |} | ||
Linia 128: | Linia 128: | ||
=ROZGRYWKI= | =ROZGRYWKI= | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''91 : 94''' (47:50) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Start Gdynia | |||
| ALIGN=center|'''80 : 66''' (38:33) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Zastal Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Zastal Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Koszalin | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''74 : 95''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Koszalin | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''91 : 83''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Gwardia Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Gwardia Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Poznań | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''86 : 105''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Poznań | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''81 : 101''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Pogoń Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''111 : 80''' (??:??) | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Pogoń Szczecin | |||
| ALIGN=center|'''116 : 85''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga II]] (2) | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1978]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|'''?? : ??''' (??:??) | |||
|} | |||
Linia 176: | Linia 522: | ||
Kierownik zespołu: ................. | Kierownik zespołu: ................. | ||
[[Kategoria: Piłka koszykowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria: Piłka koszykowa - sezony|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 09:24, 9 sie 2024
Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 1977/1978
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPkt+ | MPkt- | R |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turów Zgorzelec (A) | 36 | 64 | 28 | 8 | 3539 | 3071 | + 468 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 36 | 61 | 25 | 11 | 3192 | 2886 | |
3 | Start Gdynia | 36 | 56 | 20 | 16 | 3362 | 3311 | + 51 |
4 | Gwardia Wrocław | 36 | 55 | 2938 | 2938 | 0 | ||
5 | Spójnia | 36 | 54 | 2726 | 2915 | |||
6 | AZS Koszalin | 36 | 53 | 3059 | 3005 | + 54 | ||
7 | Zastal Zielona Góra | 36 | 53 | 2888 | 2879 | + 9 | ||
8 | Polonia Bytom | 36 | 53 | 2917 | 3034 | |||
9 | Pogoń Szczecin | 36 | 52 | 2955 | 3032 | |||
10 | AZS Poznań | 36 | 39 | 3 | 33 | 2913 | 3493 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga II (2) | 1 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 2 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 3 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 4 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 5 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 6 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 7 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 8 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 9 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 10 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 11 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 12 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 13 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 14 | ??? 1977 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 15 | ??? 1977 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 91 : 94 (47:50) |
Liga II (2) | 16 | ??? 1977 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Start Gdynia | 80 : 66 (38:33) |
Liga II (2) | 17 | ??? 1977 (s) | ? | Zastal Zielona Góra | Zagłębie Sosnowiec | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 18 | ??? 1977 (n) | ? | Zastal Zielona Góra | Zagłębie Sosnowiec | ?? : ?? (??:??) |
RUNDA II
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga II (2) | 19 | ??? 1978 (?) | ? | AZS Koszalin | Zagłębie Sosnowiec | 74 : 95 (??:??) |
Liga II (2) | 20 | ??? 1978 (?) | ? | AZS Koszalin | Zagłębie Sosnowiec | 91 : 83 (??:??) |
Liga II (2) | 21 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Gwardia Wrocław | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 22 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Gwardia Wrocław | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 23 | ??? 1978 (?) | ? | AZS Poznań | Zagłębie Sosnowiec | 86 : 105 (??:??) |
Liga II (2) | 24 | ??? 1978 (?) | ? | AZS Poznań | Zagłębie Sosnowiec | 81 : 101 (??:??) |
Liga II (2) | 25 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Pogoń Szczecin | 111 : 80 (??:??) |
Liga II (2) | 26 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Pogoń Szczecin | 116 : 85 (??:??) |
Liga II (2) | 27 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 28 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 29 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 30 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 31 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 32 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 33 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 34 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 35 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
Liga II (2) | 36 | ??? 1978 (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ?? : ?? (??:??) |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Rocznik | Pozycja | Uwagi |
1. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
2. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
3. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
4. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
5. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
6. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
7. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
8. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
9. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
10. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
11. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
12. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
13. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
14. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
15. | ................... | 000 cm | 1900 | ................ | ---- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Wiceprezes klubu d/s koszykówki: .........................
Kierownik zespołu: .................