Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023 (kolejka 11) 18.09.2022: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 54: | Linia 54: | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 116: | Linia 116: | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[18 września]] [[2022]] | | ALIGN=center|[[18 września]] [[2022]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:1) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (0:1) | ||
Linia 129: | Linia 129: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 11 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 145: | Linia 145: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| '''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2022/2023|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:12, 20 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:1) |
---|
Sezon 2022/2023 – I Liga - Kolejka 11: 18 września 2022 (niedziela, godz. 15:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Olsztyn) - Piotr Podbielski (Białystok), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Mateusz Bielawski (Katowice), VAR: Damian Kos (Gdańsk), AVAR: Sylwester Rasmus (Toruń) 0 : 1 Tomasz Mikołajczak 19' |
1. Michał Gliwa
16. Dawid Ryndak (75' 20. Tymoteusz Klupś)
13. Vedran Dalić
44. Mateusz Bodzioch
94. Dawid Gojny
28. Filip Borowski
29. Maksymilian Rozwandowicz
96. Wojciech Szumilas
8. Szymon Pawłowski
10. Maksymilian Banaszewski (80' 23. Mateusz Ziółkowski)
9. Szymon Sobczak (87' 11. Marek Fabry)
Trener: Artur Skowronek
96. Mateusz Kuchta
5. Mateusz Bartosiak
3. Marcin Grolik
25. Kacper Kasperowicz
14. David Niepsuj
6. Szymon Drewniak 28' (78' 4. Paweł Czajkowski)
11. Kamil Mazek
27. Filip Karbowy 44' (71' 23. Bartłomiej Kalinkowski 83')
28. Michał Mikołajczyk (71' 7. Adam Ryczkowski)
17. Tomasz Mikołajczak (50' 30. Szymon Skrzypczak)
9. Patryk Tuszyński (78' 20. Szymon Stróżyński)
Trener: Tomasz Kafarski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice |
POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 15 września 2022 | Sandecja Nowy Sącz | Stal Rzeszów | 0:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 16 września 2022 | Wisła Kraków | Ruch Chorzów | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 16 września 2022 | Arka Gdynia | Chrobry Głogów | 3:4 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 17 września 2022 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Górnik Łęczna (s) | 2:2 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 17 września 2022 | Resovia | Puszcza Niepołomice | 2:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 17 września 2022 | GKS Katowice | GKS Tychy | 1:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 18 września 2022 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | ŁKS Łódź | 1:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 18 września 2022 | Odra Opole | Skra Częstochowa | 1:0 (0:0) |
TABELA PO 11 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruch Chorzów (b) | 11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 15 | 8 |
2 | ŁKS Łódź | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 15 | 11 |
3 | Arka Gdynia | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 19 | 11 |
4 | Puszcza Niepołomice | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 16 | 13 |
5 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza (s) | 11 | 17 | 4 | 5 | 2 | 18 | 15 |
6 | Stal Rzeszów (b) | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 18 | 13 |
7 | Chrobry Głogów | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 18 | 18 |
8 | Wisła Kraków (s) | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 15 | 12 |
9 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 12 | 14 |
10 | GKS Katowice | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 |
11 | Zagłębie Sosnowiec | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 11 | 11 |
12 | GKS Tychy | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 17 | 16 |
13 | Skra Częstochowa | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 8 | 11 |
14 | Chojniczanka Chojnice (b) | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 14 | 18 |
15 | Odra Opole | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 12 | 20 |
16 | Górnik Łęczna (s) | 11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 15 | 17 |
17 | Resovia | 11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 9 | 15 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 11 | 6 | 0 | 6 | 5 | 6 | 18 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK