JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec II (piłka koszykowa kobiet) - Sezon 2022/2023: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzono nową stronę "=SEZON ZASADNICZY II LIGA GRUPA II= ==RUNDA I== {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" ! WIDTH=6%|kolejka ! WIDTH=16%|data ! WIDTH=5%|godz. ! WIDTH=19%|gospodarze ! WIDTH=19%|goście ! WIDTH=9%|wynik ! WIDTH=4%|1 ! WIDTH=4%|2 ! WIDTH=4%|3 ! WIDTH=4%|4 ! WIDTH=4%|X |- | ALIGN=center|1 | ALIGN=center|02.10.2022 | ALIGN=center|14.30 | ALIGN=center|JAS…") |
|||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 35: | Linia 35: | ||
| ALIGN=center|RMKS II Rybnik | | ALIGN=center|RMKS II Rybnik | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''50 : 79''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18-22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6-20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7-18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
Linia 47: | Linia 47: | ||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|ISWJ Wisła | | ALIGN=center|ISWJ Wisła | ||
| ALIGN=center|'''''' | | ALIGN=center|'''82 : 35''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25-5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19-10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23-8 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|25.10.2022 | |||
| ALIGN=center|18.30 | |||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''68 : 59''' | |||
| ALIGN=center|13-21 | |||
| ALIGN=center|20-12 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|21-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13.11.2022 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''64 : 99''' | |||
| ALIGN=center|10-34 | |||
| ALIGN=center|17-23 | |||
| ALIGN=center|21-20 | |||
| ALIGN=center|16-22 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|05.11.2022 | |||
| ALIGN=center|12.15 | |||
| ALIGN=center|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''45 : 84''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|6-17 | |||
| ALIGN=center|15-29 | |||
| ALIGN=center|14-23 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12.11.2022 | |||
| ALIGN=center|12.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|RMKS II Rybnik | |||
| ALIGN=center|'''88 : 31''' | |||
| ALIGN=center|26-0 | |||
| ALIGN=center|25-11 | |||
| ALIGN=center|11-13 | |||
| ALIGN=center|26-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|27.11.2022 | |||
| ALIGN=center|15.00 | |||
| ALIGN=center|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''47 : 96''' | |||
| ALIGN=center|9-30 | |||
| ALIGN=center|10-14 | |||
| ALIGN=center|13-26 | |||
| ALIGN=center|15-26 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|26.11.2022 | |||
| ALIGN=center|11.30 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''65 : 71''' | |||
| ALIGN=center|22-18 | |||
| ALIGN=center|14-22 | |||
| ALIGN=center|22-22 | |||
| ALIGN=center|7-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|03.12.2022 | |||
| ALIGN=center|13.00 | |||
| ALIGN=center|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|'''92 : 65''' | |||
| ALIGN=center|27-11 | |||
| ALIGN=center|23-9 | |||
| ALIGN=center|16-25 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA I fazy rozgrywek II liga Grupa A. Awans do finału 3 pierwsze drużyny== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=6%|M | |||
! WIDTH=6%|PKT | |||
! WIDTH=7%|Z | |||
! WIDTH=7%|P | |||
! WIDTH=8%|MPKT + | |||
! WIDTH=8%|MPKT - | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS UŚ Katowice | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|886 | |||
| ALIGN=center|491 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|877 | |||
| ALIGN=center|506 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|OLIMPIA Wodzisław Śląski | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|712 | |||
| ALIGN=center|736 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|RMKS II Rybnik | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|701 | |||
| ALIGN=center|765 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|ISWJ Wisła | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|609 | |||
| ALIGN=center|812 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|UKS DWÓJKA Kamienica Polska | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|473 | |||
| ALIGN=center|948 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 09:23, 25 gru 2022
SEZON ZASADNICZY II LIGA GRUPA II
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | 1 | 2 | 3 | 4 | X |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.10.2022 | 14.30 | Zagłębie II Sosnowiec | UKS Kamienica Polska | 133 : 30 | 35-7 | 38-6 | 30-15 | 30-2 | - |
2 | 09.10.2022 | 16.00 | RMKS II Rybnik | Zagłębie II Sosnowiec | 50 : 79 | 18-22 | 19-19 | 6-20 | 7-18 | - |
3 | 15.10.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | ISWJ Wisła | 82 : 35 | 15-12 | 25-5 | 19-10 | 23-8 | - |
4 | 25.10.2022 | 18.30 | AZS UŚ Katowice | Zagłębie II Sosnowiec | 68 : 59 | 13-21 | 20-12 | 14-16 | 21-20 | - |
5 | 13.11.2022 | 11.00 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | Zagłębie II Sosnowiec | 64 : 99 | 10-34 | 17-23 | 21-20 | 16-22 | - |
6 | 05.11.2022 | 12.15 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | Zagłębie II Sosnowiec | 45 : 84 | 10-15 | 6-17 | 15-29 | 14-23 | - |
7 | 12.11.2022 | 12.30 | Zagłębie II Sosnowiec | RMKS II Rybnik | 88 : 31 | 26-0 | 25-11 | 11-13 | 26-7 | - |
8 | 27.11.2022 | 15.00 | ISWJ Wisła | Zagłębie II Sosnowiec | 47 : 96 | 9-30 | 10-14 | 13-26 | 15-26 | - |
9 | 26.11.2022 | 11.30 | Zagłębie II Sosnowiec | AZS UŚ Katowice | 65 : 71 | 22-18 | 14-22 | 22-22 | 7-9 | - |
10 | 03.12.2022 | 13.00 | Zagłębie II Sosnowiec | OLIMPIA Wodzisław Śląski | 92 : 65 | 27-11 | 23-9 | 16-25 | 25-20 | - |
TABELA I fazy rozgrywek II liga Grupa A. Awans do finału 3 pierwsze drużyny
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | MPKT + | MPKT - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UŚ Katowice | 10 | 20 | 10 | 0 | 886 | 491 |
2 | Zagłębie II Sosnowiec | 10 | 18 | 8 | 2 | 877 | 506 |
3 | OLIMPIA Wodzisław Śląski | 10 | 15 | 5 | 5 | 712 | 736 |
4 | RMKS II Rybnik | 10 | 14 | 4 | 6 | 701 | 765 |
5 | ISWJ Wisła | 10 | 13 | 3 | 7 | 609 | 812 |
6 | UKS DWÓJKA Kamienica Polska | 10 | 10 | 0 | 10 | 473 | 948 |