Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1990/1991: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1990/1991 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1990/1991 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
Linia 221: | Linia 220: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GEDANIA Gdańsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BUDOWLANI Toruń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|08.12.1990 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|15.12.1990 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15-4 | ||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|16.12.1990 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|12.01.1991 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|13.01.1991 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GEDANIA Gdańsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|19.01.1991 | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|20.01.1991 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
=PLAY OFF= | |||
==RUNDA I - O MIEJSCA 1-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|mecz nr | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|Bilans | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|02.02.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|03.02.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|09.02.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10.02.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|} | |||
==RUNDA II - O MIEJSCA 5-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|mecz nr | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|Bilans | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|23.02.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|24.02.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|02.03.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|03.03.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BUDOWLANI Toruń | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|} | |||
==RUNDA III - O MIEJSCA 5-6 (DO 3 ZWYCIĘSTW)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|mecz nr | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
! WIDTH=4%|Bilans | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|16.03.1991 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|17.03.1991 | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|23.03.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|24.03.1991 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1990/1991]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1990/1991]] |
Aktualna wersja na dzień 15:04, 3 maj 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1990/1991
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA PO II RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 14 | 25 | 11 | 3 | 35 | 14 |
2 | GEDANIA Gdańsk | 14 | 24 | 10 | 4 | 31 | 22 |
3 | WISŁA Kraków | 14 | 24 | 10 | 4 | 33 | 20 |
4 | CZARNI Słupsk | 14 | 23 | 9 | 5 | 31 | 21 |
5 | KOLEJARZ Katowice | 14 | 22 | 8 | 6 | 30 | 26 |
6 | Płomień Milowice | 14 | 17 | 3 | 11 | 18 | 35 |
7 | BUDOWLANI Toruń | 14 | 17 | 3 | 11 | 13 | 36 |
8 | ŁKS Łódź | 14 | 16 | 2 | 12 | 14 | 38 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21.10.1990 | 11.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 0 : 3 | 8-15 | 13-15 | 4-15 | - | - |
2 | 27.10.1990 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 1 | 13-15 | 15-7 | 15-3 | 15-3 | - |
3 | 28.10.1990 | ? | BUDOWLANI Toruń | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 8-15 | 16-14 | 13-15 | 15-13 |
4 | 17.11.1990 | 17.00 | Płomień Milowice | GEDANIA Gdańsk | 1 : 3 | 12-15 | 17-15 | 15-17 | 10-15 | - |
5 | 18.11.1990 | 10.00 | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 3 : 2 | 10-15 | 15-13 | 15-8 | 11-15 | 18-16 |
6 | 23.11.1990 | ??? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-12 | 15-9 | 6-15 | 15-13 | - |
7 | 25.11.1990 | ??? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-3 | 15-8 | 15-11 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BKS STAL Bielsko-Biała | 7 | 13 | 6 | 1 | 19 | 6 |
2 | GEDANIA Gdańsk | 7 | 13 | 6 | 1 | 18 | 7 |
3 | CZARNI Słupsk | 7 | 11 | 4 | 3 | 16 | 13 |
4 | WISŁA Kraków | 7 | 11 | 4 | 3 | 14 | 11 |
5 | KOLEJARZ Katowice | 7 | 10 | 3 | 4 | 13 | 17 |
6 | ŁKS Łódź | 7 | 9 | 2 | 5 | 14 | 17 |
7 | BUDOWLANI Toruń | 7 | 9 | 2 | 7 | 7 | 18 |
8 | Płomień Milowice | 7 | 8 | 1 | 6 | 8 | 20 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 08.12.1990 | 17.00 | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 3 : 1 | 10-15 | 15-8 | 15-0 | 15-8 | - |
9 | 15.12.1990 | 16.00 | Płomień Milowice | BUDOWLANI Toruń | 3 : 0 | 15-12 | 15-4 | 15-12 | - | - |
10 | 16.12.1990 | 10.00 | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 3 : 0 | 15-12 | 15-2 | 15-11 | - | - |
11 | 12.01.1991 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-6 | 17-15 | - | - |
12 | 13.01.1991 | ? | GEDANIA Gdańsk | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-6 | 15-12 | 15-13 | - | - |
13 | 19.01.1991 | ??? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 2 : 3 | 7-15 | 8-15 | 15-11 | 16-14 | 16-18 |
14 | 20.01.1991 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 1 : 3 | 11-15 | 15-7 | 13-15 | 5-15 | - |
PLAY OFF
RUNDA I - O MIEJSCA 1-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
mecz nr | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 02.02.1991 | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 2 : 3 | 15-3 | 15-13 | 4-15 | 9-15 | 13-15 | 0-1 | |
2 | 03.02.1991 | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-10 | 15-12 | 15-13 | - | - | 1-1 | |
3 | 09.02.1991 | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-5 | 15-8 | 15-12 | - | - | 2-1 | |
4 | 10.02.1991 | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-1 | 16-14 | 15-10 | - | - | 3-1 |
RUNDA II - O MIEJSCA 5-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
mecz nr | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23.02.1991 | BUDOWLANI Toruń | Płomień Milowice | 1 : 3 | 9-15 | 10-15 | 15-13 | 13-15 | - | 0-1 | |
2 | 24.02.1991 | BUDOWLANI Toruń | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-13 | 12-15 | 14-16 | 10-15 | - | 0-2 | |
3 | 02.03.1991 | Płomień Milowice | BUDOWLANI Toruń | 0 : 3 | 12-15 | 11-15 | 12-15 | - | - | 2-1 | |
4 | 03.03.1991 | Płomień Milowice | BUDOWLANI Toruń | 3 : 0 | 15-3 | 15-12 | 15-8 | - | - | 3-1 |
RUNDA III - O MIEJSCA 5-6 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
mecz nr | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | Bilans |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16.03.1991 | 17.00 | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 2 : 3 | 16-14 | 14-16 | 15-9 | 12-15 | 8-15 | 0-1 |
2 | 17.03.1991 | 10.00 | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 0 : 3 | 12-15 | 14-16 | 10-15 | - | - | 0-2 |
3 | 23.03.1991 | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 13-15 | 7-15 | - | - | 2-1 | |
4 | 24.03.1991 | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 3 : 2 | 5-15 | 15-11 | 5-15 | 15-13 | 15-8 | 3-1 |