Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
(Uzupełnienie hasła) |
||
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Awans do barażu ze zwycięzcą grupy II Kraków uzyskała Unia Oświęcim. Dopiero zwycięzca tego | '''[[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków|Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I (zachodnia) Kraków]]''' | ||
* Rozgrywki te w ówczesnej prasie były nazywane wymiennie Ligą Okręgową. | |||
* Awans do barażu ze zwycięzcą grupy II (wschodniej) Kraków - Unią Tarnów uzyskała Unia Oświęcim. Dopiero zwycięzca tego barażu uzyskiwał prawo gry w eliminacjach do II Ligi, a okazała się nią Unia Tarnów. Spadek do Klasy A: Garbarnia II Kraków, Wawel II Kraków, Cracovia II Kraków, KS Olkusz. | |||
* KS Olkusz z uwagi na to, że jego stadion nie spełniał wymogów gry w III Lidze swoje mecze jako gospodarze rozgrywał w Wolbromiu na stadionie KS Przebój. Tabela podana za "105 lat Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie". Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | =='''TABELA KOŃCOWA'''== | ||
Linia 20: | Linia 26: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|31 | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|60 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
Linia 31: | Linia 37: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|30 | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
Linia 42: | Linia 48: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Fablok Chrzanów]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Beskidy Andrychów]] | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni Żywiec]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Koszarawa Żywiec]] | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 97: | Linia 103: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 108: | Linia 114: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 119: | Linia 125: | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 129: | Linia 135: | ||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] (S) | | ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] (S) | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|} | |} | ||
===BARAŻ O AWANS DO ELIMINACJI DO II LIGI=== | ===BARAŻ O AWANS DO ELIMINACJI DO II LIGI=== | ||
Wzięły w nim udział: [[Unia Oświęcim]] - zwycięzca grupy I krakowskiej III Ligi i [[Unia Tarnów]] | Wzięły w nim udział: [[Unia Oświęcim]] - zwycięzca grupy I krakowskiej III Ligi i [[Unia Tarnów]] - zwycięzca grupy II krakowskiej III Ligi (ligi Okręgowej) rozgrywając mecz i rewanż. Ponieważ zgodnie z ówczesnym regulaminem o zwycięstwie w barażu decydowała ilość zdobytych punktów, to a awansie Unii Tarnów zadecydował trzeci mecz rozegrany na neutralnym terenie w Krakowie. | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 155: | Linia 161: | ||
| ALIGN=center| [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków]] [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków]] | | ALIGN=center| [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków]] [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[14 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Tarnów]] | | ALIGN=center|[[Unia Tarnów]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | | ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (2:0) | ||
|} | |} | ||
Linia 176: | Linia 182: | ||
| ALIGN=center|[[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków]] [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków]] | | ALIGN=center|[[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków]] [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | | ALIGN=center|BARAŻ | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[1958]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | | ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | ||
Linia 182: | Linia 188: | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków]] [[Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ, Kraków | |||
| ALIGN=center|[[28 września]] [[1958]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Tarnów]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:0) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=4%|1 | |||
! WIDTH=4%|2 | |||
! WIDTH=4%|3 | |||
! WIDTH=4%|4 | |||
! WIDTH=4%|5 | |||
! WIDTH=4%|6 | |||
! WIDTH=4%|7 | |||
! WIDTH=4%|8 | |||
! WIDTH=4%|9 | |||
! WIDTH=4%|10 | |||
! WIDTH=4%|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|7-1 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|7-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Chełmek]] | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|6-1 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Brzeszcze]] | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|3-3 | |||
| ALIGN=center|1-6 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Fablok Chrzanów]] | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
| ALIGN=center|2-5 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|3-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Beskid Andrychów]] | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|4-1 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|4-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|5-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Żywiec]] | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|4-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Koszarawa Żywiec]] | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|3-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|2-4 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Garbarnia Kraków|Garbarnia II Kraków]] | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|0-3 | |||
| ALIGN=center|7-1 | |||
| ALIGN=center|0-0 | |||
| ALIGN=center|6-0 | |||
| ALIGN=center|3-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-4 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Kraków|Wawel II Kraków]] | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|5-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|10-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Cracovia Kraków|Cracovia II Kraków]] | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|2-1 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|0-1 | |||
| ALIGN=center|5-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|1-0 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|2-2 | |||
| ALIGN=center|1-2 | |||
| ALIGN=center|1-1 | |||
| ALIGN=center|2-0 | |||
| ALIGN=center|1-3 | |||
| ALIGN=center|0-2 | |||
| ALIGN=center|2-3 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
=Bibliografia (źródło):= | |||
* 105 lat Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie, Wydawnictwo GiA, Katowice 2016 r. | |||
* "Gazeta Krakowska", rok 1958. | |||
* facebook - statystycy piłkarscy |
Aktualna wersja na dzień 12:29, 6 lut 2024
Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I (zachodnia) Kraków
- Rozgrywki te w ówczesnej prasie były nazywane wymiennie Ligą Okręgową.
- Awans do barażu ze zwycięzcą grupy II (wschodniej) Kraków - Unią Tarnów uzyskała Unia Oświęcim. Dopiero zwycięzca tego barażu uzyskiwał prawo gry w eliminacjach do II Ligi, a okazała się nią Unia Tarnów. Spadek do Klasy A: Garbarnia II Kraków, Wawel II Kraków, Cracovia II Kraków, KS Olkusz.
- KS Olkusz z uwagi na to, że jego stadion nie spełniał wymogów gry w III Lidze swoje mecze jako gospodarze rozgrywał w Wolbromiu na stadionie KS Przebój. Tabela podana za "105 lat Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie". Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Oświęcim (B) | 20 | 31 | 14 | 3 | 3 | 60 | 21 |
2 | KS Chełmek | 20 | 30 | 13 | 4 | 3 | 47 | 22 |
3 | Górnik Brzeszcze | 20 | 25 | 11 | 3 | 6 | 43 | 32 |
4 | Fablok Chrzanów | 20 | 21 | 8 | 5 | 7 | 37 | 39 |
5 | Beskidy Andrychów | 20 | 20 | 9 | 2 | 9 | 31 | 25 |
6 | Czarni Żywiec | 20 | 19 | 8 | 3 | 9 | 29 | 39 |
7 | Koszarawa Żywiec | 20 | 19 | 8 | 3 | 9 | 30 | 45 |
8 | Garbarnia II Kraków (S) | 20 | 16 | 7 | 2 | 11 | 38 | 43 |
9 | Wawel II Kraków (S) | 20 | 16 | 6 | 4 | 10 | 37 | 41 |
10 | Cracovia II Kraków (S) | 20 | 14 | 6 | 2 | 12 | 27 | 41 |
11 | KS Olkusz (S) | 20 | 9 | 3 | 3 | 14 | 21 | 52 |
BARAŻ O AWANS DO ELIMINACJI DO II LIGI
Wzięły w nim udział: Unia Oświęcim - zwycięzca grupy I krakowskiej III Ligi i Unia Tarnów - zwycięzca grupy II krakowskiej III Ligi (ligi Okręgowej) rozgrywając mecz i rewanż. Ponieważ zgodnie z ówczesnym regulaminem o zwycięstwie w barażu decydowała ilość zdobytych punktów, to a awansie Unii Tarnów zadecydował trzeci mecz rozegrany na neutralnym terenie w Krakowie.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków | BARAŻ | 14 września 1958 | ? | Unia Tarnów | Unia Oświęcim | 6 : 1 (2:0) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków | BARAŻ | 21 września 1958 | ? | Unia Oświęcim | Unia Tarnów | 3 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka Nożna III Liga 1958 grupa I Kraków Piłka Nożna III Liga 1958 grupa II Kraków | BARAŻ, Kraków | 28 września 1958 | ? | Unia Tarnów | Unia Oświęcim | 4 : 1 (2:0) |
M-ce | Nazwa klubu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Oświęcim | - | 2-2 | 2-3 | 4-0 | 2-1 | 6-0 | 7-1 | 4-0 | 7-2 | 3-0 | 4-1 |
2 | KS Chełmek | 0-1 | - | 4-1 | 3-1 | 2-1 | 2-1 | 0-0 | 5-1 | 6-1 | 3-0 | 2-0 |
3 | Górnik Brzeszcze | 2-1 | 1-1 | - | 1-0 | 4-0 | 0-1 | 3-3 | 1-6 | 4-0 | 5-2 | 3-1 |
4 | Fablok Chrzanów | 1-1 | 1-2 | 2-2 | - | 1-0 | 2-5 | 2-0 | 3-2 | 3-0 | 4-0 | 5-2 |
5 | Beskid Andrychów | 0-2 | 4-1 | 0-3 | 4-2 | - | 4-0 | 5-0 | 4-0 | 0-0 | 0-2 | 2-0 |
6 | Czarni Żywiec | 2-1 | 0-2 | 2-3 | 1-1 | 0-1 | - | 0-0 | 2-1 | 5-2 | 2-0 | 4-0 |
7 | Koszarawa Żywiec | 2-3 | 3-2 | 2-1 | 2-3 | 2-0 | 2-1 | - | 2-1 | 2-1 | 2-4 | 2-1 |
8 | Garbarnia II Kraków | 1-4 | 1-4 | 0-3 | 7-1 | 0-0 | 6-0 | 3-1 | - | 1-4 | 2-1 | 1-2 |
9 | Wawel II Kraków | 0-1 | 1-1 | 1-2 | 1-1 | 2-1 | 5-1 | 1-2 | 0-1 | - | 2-2 | 10-0 |
10 | Cracovia II Kraków | 1-3 | 1-2 | 2-1 | 0-2 | 1-2 | 0-1 | 5-2 | 1-1 | 1-2 | - | 1-0 |
11 | KS Olkusz | 2-2 | 1-3 | 2-0 | 2-2 | 1-2 | 1-1 | 2-0 | 1-3 | 0-2 | 2-3 | - |
Bibliografia (źródło):
- 105 lat Małopolski Związek Piłki Nożnej w Krakowie, Wydawnictwo GiA, Katowice 2016 r.
- "Gazeta Krakowska", rok 1958.
- facebook - statystycy piłkarscy