Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 17) 24.11.2021: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 16: | Linia 16: | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
12. [[Kamil Bielikow]]<br> | |||
77. [[Dominik Jończy]] {{Zk}} 58' (73' 18. [[Lukáš Ďuriška]])<br> | |||
13. [[Vedran Dalić]] {{Zk}} 90+4'<br> | |||
11. [[Wojciech Kamiński]]<br> | |||
16. [[Dawid Ryndak]]<br> | |||
28. [[Maciej Ambrosiewicz]]<br> | |||
6. [[João Oliveira]] (65' 96. [[Wojciech Szumilas]] {{Zk}} 90+4')<br> | |||
94. [[Dawid Gojny]]<br> | |||
10. [[Maksymilian Banaszewski]] (80' 22. [[Quentin Seedorf]] {{Zk}} 90+2')<br> | |||
9. [[Szymon Sobczak]] (73' 7. [[Patryk Bryła]])<br> | |||
8. [[Szymon Pawłowski]] (80' 67. [[Alex Tanque]]) <br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Artur Skowronek]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|'''CHROBRY GŁOGÓW''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Rafał Leszczyński<br> | |||
18. Michal Ilków-Gołąb {{Zk}} 39'<br> | |||
2. Maksym Iwanowicz (88' 20. Eryk Pieczarka)<br> | |||
5. Mavroudis Bougaidis<br> | |||
19. Marcel Ziemann {{Zk}} 51'<br> | |||
7. Mateusz Bochnak (55' 23. Dominik Dziąbek)<br> | |||
8. Jaka Kolenc {{Zk}} 48' (55' 16. Robert Mandrysz)<br> | |||
27. Michał Rzuchowski<br> | |||
11. Mikołaj Lebedyński (55' 89. Mateusz Machaj {{Zk}} 76')<br> | |||
77. Dominik Piła<br> | |||
10. Hubert Turski (55' 9. Dennis van der Heijden)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Ivan Djurdjević | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 30: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#CHROBRY GŁOGÓW|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 17 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 46: | Linia 68: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:2 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:3 ''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[13 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 4:0 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[14 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[14 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[15 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 3:1 ''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2021]] | | ALIGN=center|[[24 listopada]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 0:1 ''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 17 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 124: | Linia 147: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielskio-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 13:40, 6 cze 2022
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 3:2 (3:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 17: 24 listopada 2021 (środa, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź) - Maciej Śliwiński (Poznań), Mikołaj Kostrzewa (Lublin). Techniczny: Jacek Lis (Ruda Śląska). VAR: Jacek Małyszek (Lublin), AVAR: Dawid Golis (Skierniewice) 1 : 0 Maksymilian Banaszewski 19' |
12. Kamil Bielikow
77. Dominik Jończy 58' (73' 18. Lukáš Ďuriška)
13. Vedran Dalić 90+4'
11. Wojciech Kamiński
16. Dawid Ryndak
28. Maciej Ambrosiewicz
6. João Oliveira (65' 96. Wojciech Szumilas 90+4')
94. Dawid Gojny
10. Maksymilian Banaszewski (80' 22. Quentin Seedorf 90+2')
9. Szymon Sobczak (73' 7. Patryk Bryła)
8. Szymon Pawłowski (80' 67. Alex Tanque)
Trener: Artur Skowronek
1. Rafał Leszczyński
18. Michal Ilków-Gołąb 39'
2. Maksym Iwanowicz (88' 20. Eryk Pieczarka)
5. Mavroudis Bougaidis
19. Marcel Ziemann 51'
7. Mateusz Bochnak (55' 23. Dominik Dziąbek)
8. Jaka Kolenc 48' (55' 16. Robert Mandrysz)
27. Michał Rzuchowski
11. Mikołaj Lebedyński (55' 89. Mateusz Machaj 76')
77. Dominik Piła
10. Hubert Turski (55' 9. Dennis van der Heijden)
Trener: Ivan Djurdjević
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów |
POZOSTAŁE MECZE 17 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 12 listopada 2021 | Puszcza Niepołomice | Stomil Olsztyn | 0:2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 12 listopada 2021 | Resovia | Odra Opole | 3:3 (1:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 13 listopada 2021 | ŁKS Łódź | GKS Katowice | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 13 listopada 2021 | Podbeskidzie Bielskio-Biała (s) | Widzew Łódź | 4:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Skra Częstochowa | 0:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 14 listopada 2021 | Sandecja Nowy Sącz | Arka Gdynia | 3:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 15 listopada 2021 | Miedź Legnica | Górnik Polkowice | 3:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 17 | 24 listopada 2021 | Korona Kielce | GKS Tychy | 0:1 (0:1) |
TABELA PO 17 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 29 | 13 |
2 | Widzew Łódź | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 30 | 17 |
3 | GKS Tychy | 17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 21 | 16 |
4 | Sandecja Nowy Sącz | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 20 | 16 |
5 | Korona Kielce | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 19 | 13 |
6 | Podbeskidzie Bielskio-Biała (s) | 17 | 28 | 8 | 4 | 5 | 29 | 21 |
7 | Skra Częstochowa (b) | 17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 12 | 14 |
8 | Arka Gdynia | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 25 | 17 |
9 | Odra Opole | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 25 | 24 |
10 | ŁKS Łódź | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 20 | 19 |
11 | Chrobry Głogów | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 19 | 18 |
12 | Resovia | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 18 | 20 |
13 | GKS Katowice (b) | 17 | 19 | 4 | 7 | 6 | 19 | 27 |
14 | Stomil Olsztyn | 17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 21 | 27 |
15 | Puszcza Niepołomice | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 16 | 26 |
16 | Zagłębie Sosnowiec | 17 | 15 | 3 | 6 | 8 | 19 | 27 |
17 | GKS 1962 Jastrzębie | 17 | 12 | 2 | 6 | 9 | 15 | 31 |
18 | Górnik Polkowice (b) | 17 | 12 | 1 | 9 | 7 | 16 | 27 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK