Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1985/1986: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1985/1986 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1985/1986 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | =ROZGRYWKI LIGOWE= | ||
Linia 136: | Linia 135: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23.11.1985 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|2-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-10 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24.11.1985 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|2-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|7-15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30.11.1985 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|5-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|11-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|01.12.1985 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 188: | Linia 187: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|08.12.1985 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|13-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|14-16 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 201: | Linia 200: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11.12.1985 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|3-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 214: | Linia 213: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12.12.1985 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|START Łódź | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|16-18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-6 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-2 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15.12.1985 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|10-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16.12.1985 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|15-7 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|4-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|8-15 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|15-9 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|12-15 | ||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Linia 267: | Linia 266: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|BKS STAL Bielsko-Biała | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|START Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|25.01.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|26.01.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|01.02.1986 | |||
| ALIGN=center|16.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONEZ Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|02.02.1986 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|09.02.1986 | |||
| ALIGN=center|11.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|BKS STAL Bielsko-Biała | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22.02.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|23.02.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-1 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|01.03.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|9-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|02.03.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
|-BGCOLOR=# | =PUCHAR POLSKI= | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN= | ==PÓŁFINAŁ - TURNIEJ W MIELCU 15-17.11.1985== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|15.11.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|STAL Mielec | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|16.11.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|17-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|17.11.1985 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|SIARKA Tarnobrzeg | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==FINAŁ - TURNIEJ W PILE 17-19.01.1986== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|17.01.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|18.01.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|19.01.1986 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA FINAŁU PUCHARU POLSKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁKS Łódź | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|CZARNI Słupsk | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|GWARDIA Wrocław | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1985/1986]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1985/1986]] |
Aktualna wersja na dzień 18:26, 10 sty 2022
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1985/1986
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZARNI Słupsk | 18 | 35 | 17 | 1 | 51 | 17 |
2 | ŁKS Łódź | 18 | 33 | 15 | 3 | 49 | 16 |
3 | GWARDIA Wrocław | 18 | 32 | 14 | 4 | 45 | 28 |
4 | Płomień Milowice | 18 | 29 | 11 | 7 | 42 | 39 |
5 | BKS STAL Bielsko-Biała | 18 | 26 | 8 | 10 | 34 | 38 |
6 | AZS AWF Warszawa | 18 | 26 | 8 | 10 | 35 | 40 |
7 | WISŁA Kraków | 18 | 25 | 7 | 11 | 35 | 39 |
8 | POLONEZ Warszawa | 18 | 24 | 6 | 12 | 26 | 46 |
9 | START Łódź | 18 | 21 | 3 | 15 | 24 | 47 |
10 | STAL Mielec | 18 | 19 | 1 | 17 | 13 | 53 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23.11.1985 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 1 : 3 | 2-15 | 15-10 | 4-15 | 12-15 | - |
2 | 24.11.1985 | ? | Płomień Milowice | GWARDIA Wrocław | 2 : 3 | 15-6 | 15-7 | 10-15 | 2-15 | 7-15 |
3 | 30.11.1985 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 1 : 3 | 5-15 | 10-15 | 15-7 | 11-15 | - |
4 | 01.12.1985 | ? | POLONEZ Warszawa | Płomień Milowice | 0 : 3 | 10-15 | 13-15 | 10-15 | - | - |
5 | 08.12.1985 | ? | BKS STAL Bielsko-Biała | Płomień Milowice | 0 : 3 | 13-15 | 4-15 | 14-16 | - | - |
6 | 11.12.1985 | 17.00 | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 0 : 3 | 10-15 | 10-15 | 3-15 | - | - |
7 | 12.12.1985 | 17.00 | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 1 | 16-18 | 15-7 | 15-6 | 15-2 | - |
8 | 15.12.1985 | ? | STAL Mielec | Płomień Milowice | 1 : 3 | 15-11 | 10-15 | 4-15 | 12-15 | - |
9 | 16.12.1985 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-7 | 4-15 | 8-15 | 15-9 | 12-15 |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 9 | 18 | 9 | 0 | 27 | 4 |
2 | CZARNI Słupsk | 9 | 17 | 8 | 1 | 24 | 8 |
3 | Płomień Milowice | 9 | 15 | 6 | 3 | 21 | 14 |
4 | GWARDIA Wrocław | 9 | 15 | 6 | 3 | 21 | 17 |
5 | WISŁA Kraków | 9 | 13 | 4 | 5 | 18 | 19 |
6 | AZS AWF Warszawa | 9 | 12 | 3 | 6 | 15 | 22 |
7 | BKS STAL Bielsko-Biała | 9 | 12 | 3 | 6 | 14 | 22 |
8 | POLONEZ Warszawa | 9 | 12 | 3 | 6 | 14 | 23 |
9 | START Łódź | 9 | 11 | 2 | 7 | 15 | 23 |
10 | STAL Mielec | 9 | 10 | 1 | 8 | 9 | 26 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 25.01.1986 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 1 | 9-15 | 15-12 | 15-12 | 15-10 | - |
11 | 26.01.1986 | ? | CZARNI Słupsk | Płomień Milowice | 3 : 2 | 11-15 | 15-7 | 11-15 | 16-14 | 15-6 |
12 | 01.02.1986 | 16.00 | Płomień Milowice | POLONEZ Warszawa | 3 : 0 | 15-1 | 15-11 | 15-0 | - | - |
13 | 02.02.1986 | 11.00 | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | 15-13 | 10-15 | 15-12 | 15-6 | - |
14 | 09.02.1986 | 11.00 | Płomień Milowice | BKS STAL Bielsko-Biała | 3 : 2 | 15-5 | 15-10 | 10-15 | 13-15 | 16-14 |
15 | 22.02.1986 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 1 : 3 | 8-15 | 15-13 | 3-15 | 11-15 | - |
16 | 23.02.1986 | ? | ŁKS Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-8 | 13-15 | 12-15 | 15-11 | 15-1 |
17 | 01.03.1986 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 1 : 3 | 10-15 | 3-15 | 15-8 | 9-15 | - |
18 | 02.03.1986 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 0 | 15-10 | 15-12 | 15-5 | - | - |
PUCHAR POLSKI
PÓŁFINAŁ - TURNIEJ W MIELCU 15-17.11.1985
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15.11.1985 | ? | Płomień Milowice | STAL Mielec | 3 : 0 | - | - | - | - | - |
2 | 16.11.1985 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 0 | 15-12 | 17-15 | 15-5 | - | - |
3 | 17.11.1985 | ? | SIARKA Tarnobrzeg | Płomień Milowice | 1 : 3 | - | - | - | - | - |
FINAŁ - TURNIEJ W PILE 17-19.01.1986
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17.01.1986 | ? | Płomień Milowice | ŁKS Łódź | 0 : 3 | 11-15 | 13-15 | 14-16 | - | - |
2 | 18.01.1986 | ? | Płomień Milowice | CZARNI Słupsk | 0 : 3 | 10-15 | 10-15 | 10-15 | - | - |
3 | 19.01.1986 | ? | GWARDIA Wrocław | Płomień Milowice | 3 : 1 | 15-13 | 15-8 | 8-15 | 15-9 | - |
TABELA KOŃCOWA FINAŁU PUCHARU POLSKI
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź | 3 | 5 | 2 | 1 | 8 | 3 |
2 | CZARNI Słupsk | 3 | 5 | 2 | 1 | 7 | 5 |
3 | GWARDIA Wrocław | 3 | 5 | 2 | 1 | 6 | 5 |
4 | Płomień Milowice | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 9 |