Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021 (kolejka 14) 28.11.2020: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzył nową stronę „==SPRAWOZDANIE== {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| ! style="font: 150% Verdana; color:...”) |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>2:1 (1:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Sezon 2020/2021]] – I Liga - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Sezon 2020/2021]] – I Liga - Kolejka 14: [[28 listopada]] [[2020]] (sobota, godz. 12:30), '''Jastrzębie''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie | Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) - Marcin Ciepły (Kraków), Katarzyna Wójs (Nowy Sącz). Techniczny: Marcin Kochanek (Opole) | ||
{{gol}} ''' : ''' <br> | |||
{{gol}} ''' : ''' <br> | {{gol}} '''1 : 0''' Marek Mróz 41'<br> | ||
{{gol}} '''1 : 1''' [[João Oliveira]] 68'<br> | |||
{{gol}} '''2 : 1''' Daniel Feruga 70'<br> | |||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|'''GKS 1962 JASTRZĘBIE''']] | ||
----- | ----- | ||
81. Mariusz Pawełek<br> | |||
16. Dominik Kulawiak<br> | |||
14. Kryspin Szcześniak {{Zk}}75'<br> | |||
2. Mateusz Bondarenko {{Zk}}87'<br> | |||
17. Dawid Witkowski<br> | |||
8. Kamil Jadach (66' 28. Jakub Apolinarski)<br> | |||
30. Łukasz Zejdler (50' 6. Lukáš Bielak)<br> | |||
20. Daniel Feruga (86' 7. Patryk Skórecki)<br> | |||
21. Marek Mróz<br> | |||
10. Farid Ali {{Zk}}25'<br> | |||
99. Daniel Rumin {{Zk}}56' (86' 97. Dominik Sokół)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Paweł Ściebura | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
1. [[Kacper Chorążka]]<br> | |||
27. [[Łukasz Turzyniecki]]<br> | |||
18. [[Lukáš Ďuriška]]<br> | |||
25. [[Piotr Polczak]]<br> | |||
94. [[Dawid Gojny]] {{Zk}}39' (78' 22. [[Quentin Seedorf]])<br> | |||
8. [[Szymon Pawłowski]]<br> | |||
21. [[Nikolas Korzeniecki]]<br> | |||
6. [[João Oliveira]]<br> | |||
14. [[Filip Karbowy]] (78' 11. [[Patryk Mularczyk]])<br> | |||
30. [[Patryk Małecki]] (59' 9. [[Mateusz Szwed]])<br> | |||
88. [[Olaf Nowak]] (73' 7. [[Gonçalo Gregório]] {{Zk}}78')<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Kazimierz Moskal]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 27: | Linia 52: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS 1962 JASTRZĘBIE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 14 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 43: | Linia 68: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[27 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[27 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[28 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2020]] | | ALIGN=center|[[29 listopada]] [[2020]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 14 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 121: | Linia 147: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TEREMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka] |
Aktualna wersja na dzień 14:10, 22 sty 2021
SPRAWOZDANIE
GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0) |
---|
Sezon 2020/2021 – I Liga - Kolejka 14: 28 listopada 2020 (sobota, godz. 12:30), Jastrzębie, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Sebastian Krasny (Kraków) - Marcin Ciepły (Kraków), Katarzyna Wójs (Nowy Sącz). Techniczny: Marcin Kochanek (Opole) 1 : 0 Marek Mróz 41' |
81. Mariusz Pawełek
16. Dominik Kulawiak
14. Kryspin Szcześniak 75'
2. Mateusz Bondarenko 87'
17. Dawid Witkowski
8. Kamil Jadach (66' 28. Jakub Apolinarski)
30. Łukasz Zejdler (50' 6. Lukáš Bielak)
20. Daniel Feruga (86' 7. Patryk Skórecki)
21. Marek Mróz
10. Farid Ali 25'
99. Daniel Rumin 56' (86' 97. Dominik Sokół)
Trener: Paweł Ściebura
1. Kacper Chorążka
27. Łukasz Turzyniecki
18. Lukáš Ďuriška
25. Piotr Polczak
94. Dawid Gojny 39' (78' 22. Quentin Seedorf)
8. Szymon Pawłowski
21. Nikolas Korzeniecki
6. João Oliveira
14. Filip Karbowy (78' 11. Patryk Mularczyk)
30. Patryk Małecki (59' 9. Mateusz Szwed)
88. Olaf Nowak (73' 7. Gonçalo Gregório 78')
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie |
POZOSTAŁE MECZE 14 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 27 listopada 2020 | Górnik Łęczna | ŁKS Łódź | 2 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 27 listopada 2020 | Miedź Legnica | Odra Opole | 4 : 2 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 28 listopada 2020 | Korona Kielce | Resovia | 1 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 28 listopada 2020 | Radomiak Radom | GKS Bełchatów | 2 : 0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 28 listopada 2020 | Chrobry Głogów | Sandecja Nowy Sącz | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 28 listopada 2020 | Puszcza Niepołomice | Stomil Olsztyn | 0 : 2 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 28 listopada 2020 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | GKS Tychy | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | 29 listopada 2020 | Widzew Łódź | Arka Gdynia | 2 : 1 (1:0) |
TABELA PO 14 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 14 | 35 | 11 | 2 | 1 | 23 | 6 |
2 | ŁKS Łódź (s) | 14 | 32 | 10 | 2 | 2 | 33 | 11 |
3 | Górnik Łęczna (b) | 14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 20 | 8 |
4 | Radomiak Radom | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 20 | 13 |
5 | Arka Gdynia (s) | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 24 | 13 |
6 | Odra Opole | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 15 | 16 |
7 | Korona Kielce (s) | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 13 | 17 |
8 | GKS Tychy | 14 | 21 | 5 | 6 | 3 | 18 | 13 |
9 | Puszcza Niepołomice | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 15 | 17 |
10 | Miedź Legnica | 14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 23 | 18 |
11 | Widzew Łódź (b) | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 12 | 16 |
12 | Stomil Olsztyn | 14 | 16 | 4 | 4 | 6 | 12 | 15 |
13 | Chrobry Głogów | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 16 | 24 |
14 | GKS Bełchatów | 14 | 14 | 4 | 4 | 6 | 9 | 14 |
15 | GKS 1962 Jastrzębie | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 11 | 24 |
16 | Resovia (b) | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 9 | 22 |
17 | Zagłębie Sosnowiec | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 11 | 18 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 14 | 6 | 1 | 3 | 10 | 9 | 28 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2020/2021|Kolejka]