Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1967/1968: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 12 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) | '''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | ||
'''[[Zagłębie Sosnowiec]] (hokej na lodzie) - Sezon 1967/1968 - III Liga''' | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== | ||
Linia 92: | Linia 94: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Elektr Łaziska]] | | ALIGN=center|[[Elektr Łaziska]] | ||
| ALIGN=center|'''6 : 3''' ( | | ALIGN=center|'''6 : 3''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 101: | Linia 103: | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Lechia Mysłowice]] | | ALIGN=center|[[Lechia Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|'''6 : 3''' ( | | ALIGN=center|'''6 : 3''' (?:?, ?:?, ?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 109: | Linia 111: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Jas-Mos Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|'''10 : 5''' (5:1, 3:0, 0:1) | | ALIGN=center|'''10 : 5''' (5:1, 3:0, 0:1) | ||
Linia 122: | Linia 124: | ||
|} | |} | ||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 151: | Linia 152: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS II Katowice]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
Linia 175: | Linia 176: | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 186: | Linia 187: | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 226: | Linia 227: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 lutego]] [[1968]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Lechia Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|'''15 : 4''' (?:?, ?:?, ?:?) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 lutego]] [[1968]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Jas-Mos Jastrzębie]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (2:1, 0:0, 2:1) | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ===TABELA KOŃCOWA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 306: | Linia 263: | ||
| ALIGN=center|'''1''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|'''8''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''55''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''26''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Elektro Łaziska]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[GKS II Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Lechia Mysłowice]] | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Jas-Mos Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|} | |||
==BARAŻE O WEJŚCIE DO II LIGI== | |||
===ROZGRYWKI BARAŻOWE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=18%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[BARAŻE]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[13 marca]] [[1968]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Start Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 10''' (1:3, 2:5, 1:2) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[BARAŻE]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[17 marca]] [[1968]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 2''' (1:0, 0:2, 1:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[BARAŻE]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[24 marca]] [[1968]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Start Opole]] | |||
| ALIGN=center|'''11 : 3''' (5:1, 3:2, 3:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[BARAŻE]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[31 marca]] [[1968]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 2''' (0:0, 1:1, 3:1) | |||
|} | |||
===TABELA PO BARAŻACH=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''25''' | |||
| ALIGN=center|'''13''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Start Opole]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|} | |} | ||
'''Do II Ligi awansował zespół Unii Oświęcim''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1967/1968]] |
Aktualna wersja na dzień 15:06, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1967/1968 - III Liga
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | 15 grudnia 1967 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Elektr Łaziska | 6 : 3 (?:?, ?:?, ?:?) |
III Liga | 2 | 5 stycznia 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Lechia Mysłowice | 6 : 3 (?:?, ?:?, ?:?) |
III Liga | 3 | 12 stycznia 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Jas-Mos Jastrzębie | 10 : 5 (5:1, 3:0, 0:1) |
III Liga | 4 | 20 stycznia 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS II Katowice | 9 : 4 (2:1, 3:1, 4:2) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 4 | 8 | 4 | 0 | 0 | 31 | 15 |
2 | Elektro Łaziska | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 23 | 14 |
3 | GKS II Katowice | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 23 |
4 | ??? | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
5 | ??? | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 00 | 00 |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 5 | 26 stycznia 1968 (?) | ??? | Elektro Łaziska | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 0 (2:0, 3:0, 0:0) |
III Liga | 6 | 2 lutego 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | GKS II Katowice | 5 : 0 (wo) |
III Liga | 7 | 16 lutego 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Lechia Mysłowice | 15 : 4 (?:?, ?:?, ?:?) |
III Liga | 8 | 23 lutego 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Jas-Mos Jastrzębie | 4 : 2 (2:1, 0:0, 2:1) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec | 8 | 14 | 7 | 0 | 1 | 55 | 26 |
2 | Elektro Łaziska | 8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 48 | 32 |
3 | GKS II Katowice | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 35 | 32 |
4 | Lechia Mysłowice | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 35 | 50 |
5 | Jas-Mos Jastrzębie | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 30 | 63 |
BARAŻE O WEJŚCIE DO II LIGI
ROZGRYWKI BARAŻOWE
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
BARAŻE | 1 | 13 marca 1968 (?) | ??? | Start Opole | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 10 (1:3, 2:5, 1:2) |
BARAŻE | 2 | 17 marca 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Unia Oświęcim | 2 : 2 (1:0, 0:2, 1:0) |
BARAŻE | 3 | 24 marca 1968 (?) | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Start Opole | 11 : 3 (5:1, 3:2, 3:0) |
BARAŻE | 4 | 31 marca 1968 (?) | ??? | Unia Oświęcim | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 2 (0:0, 1:1, 3:1) |
TABELA PO BARAŻACH
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Oświęcim | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 18 | 10 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 4 | 5 | 2 | 1 | 1 | 25 | 13 |
3 | Start Opole | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 13 | 33 |
Do II Ligi awansował zespół Unii Oświęcim