Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 11: | Linia 11: | ||
! WIDTH=22%|goście | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=10%|wynik | ! WIDTH=10%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2016]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 22: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Klasa Okręgowa (6) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 sierpnia]] [[2018]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Szczakowianka Jaworzno]] 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 11 sierpnia, 17:00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Odra Miasteczko Śląskie | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 93: | Linia 92: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 11 sierpnia, 11:00 | |||
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 11 sierpnia, 11:00 | |||
Cyklon Rogoźnik 1-4 Zagłębie II Sosnowiec 11 sierpnia, 17:00 | |||
Drama Zbrosławice 2-4 Górnik Wojkowice 12 sierpnia, 11:00 | |||
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Sokół Orzech 11 sierpnia, 11:00 | |||
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-5 Orzeł Miedary 11 sierpnia, 17:00 | |||
Źródło Kromołów (Zawiercie) 6-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2018/2019]] | [[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2018/2019]] |
Wersja z 20:46, 12 sie 2018
Piłka nożna: Klasa Okręgowa, Grupa IV (Katowice) - Sezon 2018/2019
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 1 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Okręgowa (6) | 1 | 11 sierpnia 2018 (?) | 17.00 | Szczakowianka Jaworzno 1-0 Odra Miasteczko Śląskie 11 sierpnia, 17:00 | Odra Miasteczko Śląskie | 1 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 7 | ??? 2016 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 11 sierpnia, 11:00
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 11 sierpnia, 11:00
Cyklon Rogoźnik 1-4 Zagłębie II Sosnowiec 11 sierpnia, 17:00
Drama Zbrosławice 2-4 Górnik Wojkowice 12 sierpnia, 11:00
Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Sokół Orzech 11 sierpnia, 11:00
AKS Górnik Niwka Sosnowiec 3-5 Orzeł Miedary 11 sierpnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 6-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)