Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018 (kolejka 26) 14.04.2018: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 53: | Linia 53: | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK ŁĘCZNA|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna''']] | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK ŁĘCZNA|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna''']] | ||
|} | |} | ||
|- | |||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SIEDLCE|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce''']] | |||
|} | |||
==POZOSTAŁE MECZE 33 KOLEJKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[2 marca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|''' 3:1 ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 marca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY SUWAŁKI|Wigry Suwałki]] | |||
| ALIGN=center|''' 0:1''' (0:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 marca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:1''' (2:0) | |||
|- 7 | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[3 marca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko Biała]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|''' 1:0 ''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[4 marca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | |||
| ALIGN=center|''' 2:0 ''' (2:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[ marca]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[]] [[2018]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | |||
|} | |||
==TABELA PO 33 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
*Klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW |Ruch Chorzów]] został ukarany odjęciem 5 punktów z powodu zaległości finansowych. | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2017/2018|Kolejka]] |
Wersja z 19:57, 22 cze 2018
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2:2 (0:2) |
---|
Sezon 2017/2018 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 19: 24 listopada 2017 (piątek, godz. 20:45), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań) - Adam Kupsik, Maciej Cebulski 0 : 1 Arkadiusz Kasperkiewicz 4' |
1. Dawid Kudła
94. Robert Sulewski
4. Arkadiusz Jędrych
16. Mateusz Cichocki
22. Žarko Udovičić
77. Konrad Wrzesiński23' (87' 89. Wojciech Łuczak)
6. Tomasz Nowak
66. Adam Banasiak
7. Tomasz Nawotka (59' 11. Patryk Mularczyk)
27. Vamara Sanogo 37' (73' 70. Nuno Malheiro86')
20. Szymon Lewicki
Trener: Dariusz Dudek
79. Sergiusz Prusak
22. Robert Pisarczuk29'
18. Arkadiusz Kasperkiewicz45'
64. Łukasz Sosnowski
4. Rafał Kosznik 90'
19. Filip Szewczyk 50' (62' 21. Dariusz Jarecki)
6. Paweł Sasin (62' 10. Filip Karbowy)
26. Tomasz Makowski
5. Łukasz Tymiński
15. Grzegorz Bonin
11. Patryk Szysz (80' 96. Sebastian Szerszeń
Trener: Juan Ramon Rocha
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna |
|- |Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce |}
POZOSTAŁE MECZE 33 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 2 marca 2018 | Miedź Legnica | Odra Opole | 3:1 (:) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 3 marca 2018 | Górnik Łęczna | Wigry Suwałki | 0:1 (0:1) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 3 marca 2018 | GKS Tychy | Chrobry Głogów | 2:1 (2:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 3 marca 2018 | Podbeskidzie Bielsko Biała | Stomil Olsztyn | 1:0 (0:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | 4 marca 2018 | Ruch Chorzów | Bytovia Bytów | 2:0 (2:0) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | marca 2018 | : (:) | ||
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | [[]] 2018 | : (:) | ||
I Liga (1 poziom rozgr.) | 20 | [[]] 2018 | : (:) |
TABELA PO 33 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chojniczanka Chojnice | |||||||
2 | ||||||||
3 | ||||||||
4 | ||||||||
5 | ||||||||
6 | ||||||||
7 | ||||||||
8 | ||||||||
9 | ||||||||
10 | ||||||||
11 | ||||||||
12 | ||||||||
13 | ||||||||
14 | ||||||||
15 | ||||||||
16 | ||||||||
17 | ||||||||
18 |
- Klub Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 5 punktów z powodu zaległości finansowych.
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK