Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 189: | Linia 189: | ||
| ALIGN=center|43 | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
|} | |||
===Kolejka 30=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie II Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 6''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zew Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Ostoja Żelisławice]] | |||
| ALIGN=center|[[Skalniak Kroczyce]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|[[Jedność Strzyżowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Dąbie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zgoda Byczyna]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[MKS Poręba]] 1-3 | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Źródło Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|[[24 maja]] [[2017]] (śr) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Promień Strzemieszyce Małe]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' (?:?) | |||
|} | |} |
Wersja z 10:58, 19 lis 2017
Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie | 30 | 71 | 28 | 8 | 1 | 85 | 15 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 81 | 36 |
3 | Czarni Sosnowiec | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 69 | 35 |
4 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 56 | 59 |
5 | Szczakowianka Jaworzno | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 68 | 52 |
6 | RKS Grodziec | 30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 44 | 40 |
7 | Sarmacja Będzin | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 49 | 41 |
8 | Przemsza Siewierz | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 50 | 51 |
9 | Pilica Wierbka | 30 | 35 | 9 | 9 | 12 | 40 | 48 |
10 | Budowlani Ogrodzieniec | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 45 | 56 |
11 | Górnik Wesoła | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 48 | 63 |
12 | KS Olkusz | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 46 | 68 |
13 | Unia Ząbkowice | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 37 | 54 |
14 | Bolesław Bukowno | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 41 | 68 |
15 | Przemsza Klucze (S) | 30 | 31 | 10 | 1 | 19 | 47 | 89 |
16 | CKS II Czeladź (S) | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 43 | 77 |
Kolejka 30
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | Górnik Sosnowiec | Zagłębie II Sosnowiec | 0 : 6 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | Zew Kazimierz | Przemsza Okradzionów | 3 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | AKS Niwka | Błękitni Sarnów | 2 : 1 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | Ostoja Żelisławice | Skalniak Kroczyce | 0 : 4 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | CKS Czeladź | Jedność Strzyżowice | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | Orzeł Dąbie | Zgoda Byczyna | 1 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | MKS Poręba 1-3 | Górnik Wojkowice | 1 : 3 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | Źródło Kromołów | Unia Ząbkowice | 3 : 2 (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec) | 30 | 24 maja 2017 (śr) | 18.00 | Promień Strzemieszyce Małe | ??? | 3 : 2 (?:?) |