Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996''' | '''Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996''' | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
'''[[DO PRZEPISANIA]]''' | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|STS Zagłębie]] | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''71''' | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|'''85''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|81 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wesoła]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|63 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Bolesław Bukowno]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Przemsza Klucze]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|89 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS II Czeladź]] (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|} |
Wersja z 10:54, 19 lis 2017
Piłka nożna: Liga V, Grupa II - Sezon 1995/1996
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STS Zagłębie | 30 | 71 | 28 | 8 | 1 | 85 | 15 |
2 | Warta Zawiercie | 30 | 63 | 20 | 3 | 7 | 81 | 36 |
3 | Czarni Sosnowiec | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 69 | 35 |
4 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 56 | 59 |
5 | Szczakowianka Jaworzno | 30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 68 | 52 |
6 | RKS Grodziec | 30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 44 | 40 |
7 | Sarmacja Będzin | 30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 49 | 41 |
8 | Przemsza Siewierz | 30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 50 | 51 |
9 | Pilica Wierbka | 30 | 35 | 9 | 9 | 12 | 40 | 48 |
10 | Budowlani Ogrodzieniec | 30 | 36 | 10 | 6 | 14 | 45 | 56 |
11 | Górnik Wesoła | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 48 | 63 |
12 | KS Olkusz | 30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 46 | 68 |
13 | Unia Ząbkowice | 30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 37 | 54 |
14 | Bolesław Bukowno | 30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 41 | 68 |
15 | Przemsza Klucze (S) | 30 | 31 | 10 | 1 | 19 | 47 | 89 |
16 | CKS II Czeladź (S) | 30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 43 | 77 |