Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1955/1956: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „thumb|250px| Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1956/1957 No...”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1956 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1955/1956 | ||
Nowa nazwa klubu; [[Zagłębie Sosnowiec]] pojawiła się w sezonie 1961/1962 | Nowa nazwa klubu; [[Zagłębie Sosnowiec]] pojawiła się w sezonie 1961/1962 | ||
Linia 75: | Linia 75: | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
*(przed - relacja 4 stycznia 1956) [[Baildon Katowice|Baildon Stalinogród]] - [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] 7 : 4 (2:2, 3:2, 0:0) | |||
*4 stycznia 1956 [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] - Stal Bielsko 5 : 4 (2:0, 0:1, 3:3), bramki dla Stali Sosnowiec: Majewski x 2, Śpiewak x 1, Kafla x 1, Jurek x 1 | |||
* (relacja 16.01.1956 TR) Lechia Mysłowice - [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] 8 : 1 (3:0, 3:0, 2:1) | |||
*Naprzód Janów - [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] 3 : 3 (0:3, 2:0, 1:0) (relacja w dniu 02.02 1956 TR) | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 87: | Linia 94: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
Linia 105: | Linia 112: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
Linia 114: | Linia 121: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
Linia 123: | Linia 130: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Baildon Stalinogród | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 4''' (2:2, 3:2, 2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 stycznia]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stal Bielsko | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 4''' (0:0, 0:0, 0:0) | ||
|} | |} | ||
==RUNDA II== | ==RUNDA II== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 164: | Linia 162: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Lechia Mysłowice | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 1''' (3:0, 3:0, 2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 182: | Linia 180: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Naprzód Janów | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 3''' (0:3, 2:0, 1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
Linia 200: | Linia 198: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 209: | Linia 207: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[III Liga]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[luty]] [[1956]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Baildon Katowice|Baildon Stalinogród]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''4 : 4''' (1:1, 2:1, 1:2) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
Linia 247: | Linia 236: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice|Baildon Stalinogród]] | | ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice|Baildon Stalinogród]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
Linia 291: | Linia 280: | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Stal Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|'''12''' | | ALIGN=center|'''12''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''13''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|'''0''' | | ALIGN=center|'''0''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''45''' | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''49''' | ||
|- | |- | ||
Linia 320: | Linia 309: | ||
| ALIGN=center|62 | | ALIGN=center|62 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Siemianowiczanka | |||
| ALIGN=center|wycofany | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
[[Kategoria: | [[Kategoria: Stal Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1955/1956]] | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Sezon 1955/1956]] |
Aktualna wersja na dzień 16:33, 14 lut 2017
Stal Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1955/1956
Nowa nazwa klubu; Zagłębie Sosnowiec pojawiła się w sezonie 1961/1962
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
RUNDA I
- (przed - relacja 4 stycznia 1956) Baildon Stalinogród - Stal Sosnowiec 7 : 4 (2:2, 3:2, 0:0)
- 4 stycznia 1956 Stal Sosnowiec - Stal Bielsko 5 : 4 (2:0, 0:1, 3:3), bramki dla Stali Sosnowiec: Majewski x 2, Śpiewak x 1, Kafla x 1, Jurek x 1
- (relacja 16.01.1956 TR) Lechia Mysłowice - Stal Sosnowiec 8 : 1 (3:0, 3:0, 2:1)
- Naprzód Janów - Stal Sosnowiec 3 : 3 (0:3, 2:0, 1:0) (relacja w dniu 02.02 1956 TR)
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 1 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 2 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 3 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 4 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 5 | ??? 1956 | ??? | Baildon Stalinogród | Stal Sosnowiec | 7 : 4 (2:2, 3:2, 2:0) |
III Liga | 6 | 4 stycznia 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | Stal Bielsko | 5 : 4 (0:0, 0:0, 0:0) |
RUNDA II
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wyn. |
---|---|---|---|---|---|---|
III Liga | 7 | ??? 1956 | ??? | Lechia Mysłowice | Stal Sosnowiec | 8 : 1 (3:0, 3:0, 2:1) |
III Liga | 8 | ??? 1956 | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) | |
III Liga | 9 | ??? 1956 | ??? | Naprzód Janów | Stal Sosnowiec | 3 : 3 (0:3, 2:0, 1:0) |
III Liga | 10 | ??? 1956 | ??? | Stal Sosnowiec | ??? | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 11 | ??? 1956 | ??? | ??? | Stal Sosnowiec | 0 : 0 (0:0, 0:0, 0:0) |
III Liga | 12 | luty 1956 | ??? | Baildon Stalinogród | Stal Sosnowiec | 4 : 4 (1:1, 2:1, 1:2) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baildon Stalinogród | 12 | 19 | 0 | 0 | 0 | 64 | 37 |
2 | Naprzód Janów | 12 | 17 | 0 | 0 | 0 | 51 | 32 |
3 | Polonia Bytom | 12 | 15 | 0 | 0 | 0 | 40 | 37 |
4 | Lechia 06 Mysłowice | 12 | 13 | 0 | 0 | 0 | 44 | 36 |
5 | Stal Sosnowiec | 12 | 13 | 0 | 0 | 0 | 45 | 49 |
6 | Górnik Mysłowice | 12 | 7 | 0 | 0 | 0 | 37 | 45 |
7 | Stal Bielsko | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 62 |
8 | Siemianowiczanka | wycofany |